اسید سیتریک

اسید سیتریک خوراکی چینی قیمت عمده ای

اسید سیتریک خوراکی چینی قیمت بسیار مناسبی داشته و در کنار قیمت رقابتی، از کیفیت و استانداردهای لازم نیز برخوردار است. اصولا کسب و کار در چین، بسیار پررونق بوده که وجود نیروهای متبحر و حرفه ای با دستمزد پایین موجب این رونق و ارائه محصولات اولیه مرغوب با بهترین قیمت شده اند.

اسید سیتریک خوراکی چینی قیمت

در بازار جهانی، برای پیشی گرفتن از رقبا بایستی یک دستورالعمل و ایده ای را پیاده سازی نمود که فروشندگان برتر این حوزه با ارائه محصولات خود با قیمت مناسب موجب جذب کشورهای بیشتری در جهان شده و آنها را به خرید محصولاتشان ترغیب می نمایند.

از طرفی اسید سیتریک نیز مصارف بسیار زیادی در صنایع مختلف داشته و توسط صنعتگران حوزه های مختلف، در تناژهای سنگین سفارش داده می شوند که خود این موضوع بر قیمت آن تاثیر گذاشته است. بازرگانی سورن نیز از فروشندگان اصلی اسید سیتریک تولید چین در کشور می باشد و این محصول را با بهترین بسته بندی و قیمت در اختیار کادر محترم تولید کشور و همینطور تامین کنندگان و بازرگانان گرامی قرار می دهد.

اسید سیتریک خوراکی چینی قیمت مناسب (China Citric Acid)

اسید سیتریک خوراکی چینی قیمت مناسب (China Citric Acid)

اسید سیتریک خوراکی چینی قیمت مناسب (China Citric Acid) از افزودنی های پرفروش است. این افزودنی هم موجب تقویت مواد خوراکی شده و هم از نگهدارنده های خوب به شمار می آید. طعمی که این محصول به خوراکی ها می بخشد یک طعم ترش بسیار لذیذ است که این طعم ترش از میوه هایی می آید که اسید سیتریک را از آنها می گیرند.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]تولیدکنندگان اسید سیتریک با میوه هایی نظیر پرتقال و لیمو، این ماده را تولید می نمایند به همین خاطر این افزودنی را یک نگهدارنده گیاهی نیز می دانند.[/box]

ضمن اینکه، اسید سیتریک از نظر تنوع به دو صورت مایع و خشک (پودر) تولید شده که مصارف مایع آن در تولید نوشیدنی ها است. در ادامه درباره کاربردهای اسید سیتریک بیشتر توضیح داده ایم.

کارآیی اسید سیتریک در صنایع غذایی

کارآیی اسید سیتریک در صنایع غذایی

کارآیی اسید سیتریک در صنایع غذایی بسیار وسیع و پر اهمیت می باشد. در مواد غذایی کنسرو شده، بستنی، انواع آبنبات، شکلات و شیرینی جات و همچنین انواع نوشیدنی نظیر نوشابه ها، آبمیوه ها و محصولات مشابه، این افزودنی را در راستا افزایش ماندگاری آنها و بهبود کیفیت شان مورد استفاده قرار می دهند.

ضمن اینکه پودر اسید سیتریک، طرفداران بیشماری داشته و تولیدکنندگان، آن را در کیسه هایی با تناژ بالا خریداری می نمایند. این پودر که سفید رنگ است علاوه بر طعم، دارای طعم ترشی بوده و آن را به جز با میوه، می توان به صورت صنعتی و با کمک مواد غذایی دیگری همچون مرکبات نیز تولید نمود.

خرید اسید سیتریک چین با کمترین قیمت

خرید اسید سیتریک چین با کمترین قیمت

در این سایت، خرید اسید سیتریک چین با کمترین قیمت توسط کادر تولید و تامین کشور انجام می گیرد. همچنین این محصول توسط معتبرترین سازمان غذایی جهان یعنی FDA نیز تایید شده است و از افزودنی های سالم بازار به شمار می آید. این ویژگی ها موجب شهرت زیاد و فروش شگفت انگیز سیتریک اسید شده است. کلام آخر اینکه اگر به دنبال یک افزودنی سالم با طعم ترش می گردید پیشنهاد ما به شما همراهان گرامی همین محصول است.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

دکمه بازگشت به بالا