شکلات
خانه / شکلات ایرانی / شکلات تخته ای / شکلات تخته ای فله را از کجا بخریم؟

شکلات تخته ای فله را از کجا بخریم؟

خرید شکلات تخته ای ، شکلات تخته ای فله ، شکلات تخته ای کیلویی ، قیمت شکلات تخته ای 

خرید شکلات تخته ای فله ای برای فروشگاه ها ، هایپر ها ، شیرینی فروشی ها و… از طریق سایت شکلاتیران امکان پذیر می باشد. شکلات تخته ای فله برند دوریکا با قیمت عمده و با حذف واسطه ها توسط مرکز پخش شکلاتیران عرضه می گردد. از مزیت های خرید شکلات تخته ای فله  برند دوریکا از مرکز پخش شکلاتیران به صورت قیمت درب کارخانه و ارسال به سراسر کشور می باشد.

شکلات تخته ای

برای خرید شکلات تخته ای فله  از شکلاتیران نیاز به راهنمایی مشاوره دارید کافیست از همین سایت اقدام نمایید تا برای انتخاب و خرید راهنمایی شوید. شکلات تخته ای دوریکا با داشتن تنوع کیفیت و با بسته بندی ویژه ی محصولات خود می تواند از بهترین انتخاب های شما برای شکلات تخته ای فله باشد.

شکلات تخته ای

 

شکلاتیران بهترین سایت برای خرید شکلات تخته ای فله برند دوریکا با قیمت درب کارخانه و عرضه به صورت فله ای می باشد. در این سایت با وجود تنوع محصولات و قیمت مناسب به راحتی می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و خریدی به صرفه و سودآور برای کسب و کار خود انجام دهید. برای خرید شکلات تخته ای فله از شکلاتیران می توانید ، همین الان و از همین سایت اقدام نمایید.

شکلات تخته ای دوریکا

شرکت شیرین کاران آوین فعالیت خود را با نام برند دوریکا شروع نمود از اهداف این شرکت می توانیم به تولید شکلات های دست ساز اشاره کنیم، تولید انواع دراژه مغزدار در کیفیت ، تنوع و متفاوت با دیگر محصولات مرتبط موجود در بازار کشور از کار های دیگر این شرکت می باشد. شکلات های فرمی دست ساز نیز از اهداف اولیه برند دوریکا به شمار می رود. همینک برای مشاوره و خرید شکلات تخته ای فله دوریکا اقدام نمایید.

شکلات تخته ای

شکلات دوریکا در حدود ۳ سال است که با تمرکز روی بسته بندی ویژه ی خود و مرغوبیت و کیفیت خاص محصولات توانسته نام خود را در میان شکلات سازان ایرانی مطرح کند. همچنین از افتخارات این برند شکلات با وجود جوانی برند صادرات به کشور های دیگر می باشد.

در صورت تمایل برای خرید این شکلات تخته ای فله  می توانید به راحتی از همین سایت اقدام نماید. همچنین در صورت تمایل به صادرات انواع برند های شکلات تخته ای فله می توانید به همکاری صادراتی با شکلاتیران بپردازید.

شکلات تخته ای

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
تماس با پشتیبانی و فروش
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon تلفن دفتر مرکزی: 982122092992
telegram icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت شکلات تخته ای عمده

دریافت لیست قیمت شکلات تخته ای عمده – ۱۲ کیلویی

  قیمت شکلات تخته ای عمده از چه طریقی قابل دریافت است ؟ آیا امکان …

Call Now Buttonتماس با ما