پودر کاکائو

مرکز پخش انواع (7 مدل) پودر کاکائو Cacao powder عمده ای در کشور

پودر کاکائو عمده ای (7 مدل)  یکی از مهم‌ترین محصولات اولیه صنایع غذایی است که حجم قابل توجهی از آن توسط واردات پیوسته تامین می شود. این پودر مقوی از مواد اصلی بسیاری از محصولات خوراکی است که وجودش یا عدم آن تاثیر زیادی بر طعم و رنگ محصولات می گذارد. به عبارتی، محصولات حاوی پودر کاکائو نسبت به سایر محصولات از فروش بالاتری برخوردار هستند که این موضوع، نشان دهنده اهمیت استفاده از پودر کاکائو است. در ادامه مطلب، با بهترین پودر کاکائو وارداتی کشور آشنا خواهید شد. با ما همراه باشید.

مرکز پخش پودر کاکائو عمده ای (7 مدل)

مرکز پخش پودر کاکائو عمده ای

وجود مرکز پخش پودر کاکائو عمده ای (7 مدل)  در تهران اهمیت زیادی دارد؛ زیرا این شهر مملو از کارخانجات و کارگاه های تولیدی کوچک و بزرگ بیشماری است که این مراکز جهت تولید محصولات خود به پودر کاکائو نیاز دارند. در واقع، تعداد زیاد واحدهای تولیدی در تهران باعث شده مراکز مختلفی جهت تامین مواد اولیه آن‌ها دایر شوند.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]شرکت سورن یکی از مراکز تامین مواد اولیه صنایع کشور است که لاین پودر کاکائو متنوعی دارد.[/box]

با خرید از تامین کنندگان اصلی می توان از اصالت، کیفیت و سلامت محصول اطمینان حاصل کرد و بالعکس. خرید از واسطه ها و دلال ها یک ریسک بزرگ محسوب می شود؛ چراکه احتمال فیک بودن و سطح کیفی پایین محصول وجود دارد. بنابراین جهت خرید مواد اولیه مورد نیاز خود بهتر است به واردکنندگان و تامین کنندگان اصلی محصول رجوع شود. در کل، برای خرید محصولات وارداتی بایستی به مراکز معتبر مراجعه شود.

انواع پودر کاکائو خارجی در حال پخش (7 مدل)

انواع پودر کاکائو خارجی

آشنایی با انواع پودر کاکائو خارجی در حال پخش قبل از خرید اهمیت زیادی دارد به خصوص اگر خرید در وزن بالا و به صورت عمده انجام گیرد، بهتر است از سطح کیفی آن اطمینان حاصل نمایید. در زیر به انواع پودر کاکائو عمده ای باکیفیت اشاره شده است:

[aparat id=’fZMJ9′]

پودر کاکائو ترک

ترکیه یکی از تولیدکنندگان باتجربه پودر کاکائو است که محصولات آن به بازار جهانی راه یافته اند. در واقع، پودر کاکائو آلتین مارکا ترکیه (Altinmarka cocoa powder) شهرت زیادی در بازار جهانی دارد و به کشورهای مختلفی ازجمله کشور ما صادر می شود.  از نظر بسته بندی نیز محصولات آن در کیسه های ۲۵ کیلویی صادر می شوند.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]این شرکت ترکیه ای پودر کاکائو را در گریدهای مختلف تولید می کند که هر گرید آن از رنگ و مشخصات منحصر به ‌فردی برخوردار است.[/box]

پودر کاکائو هلندی

پودر کاکائو هلندی همچون پودر کاکائو ترک از محصولات مطرح بازار جهانی است. برندهای مختلفی در هلند مشغول به تولید پودر کاکائو و صادرات آن هستند که از این برندها می توان به پودر کاکائو کارگیل هلند (Cargill cocoa powder) و همینطور پودر کاکائو بنسروپ هلند (Bensdrop cocoa powder) اشاره کرد. هر یک از این پودر کاکائو عمده ای در درجه کیفی بالایی تولید می شوند و بسته بندی استاندارد و قابل قبولی هم دارند.

پودر کاکائو فرانسوی

پودر کاکائو اپرا فرانسه (Opera cocoa powder) یکی از محصولات پرفروش جهان است و محبوبیت زیادی در بین تولیدکنندگان دارد. از دلایل محبوبیت آن می توان به کیفیت عالی قدرت طعم دهی و رنگ دهی بالا و همینطور قیمت مناسب آن اشاره کرد. پودر کاکائو اپرا تمام ویژگی های یک پودر کاکائو درجه یک را دارد.

قیمت خرید پودر کاکائو خارجی باکیفیت

قیمت خرید پودر کاکائو خارجی باکیفیت

قیمت خرید پودر کاکائو خارجی باکیفیت براساس مارک آن تعیین می شود. بنابراین قیمت پودر کاکائو عمده ای هر برند با دیگری تفاوت دارد. به عنوان مثال، قیمت پودر کاکائو اپرا ساخت فرانسه از نمونه ترکیه ای آن مناسب تر است با وجود اینکه پودر کاکائو فرانسوی از کیفیت بهتری برخوردار است. به این ترتیب، بالا بودن قیمت یک محصول به معنای کیفیت برتر آن نیست. در هر حال، واحد فروش شرکت جزئیات هر محصول را مانند قیمتش در اختیار مشتریان قرار می دهند.

ارسال سریع پودر کاکائو درجه یک به شهرهای مختلف

پودر کاکائو درجه یک

ارسال سریع پودر کاکائو درجه یک به شهرهای مختلف اهمیت زیادی دارد؛ چراکه باعث تامین همه جانبه بازار داخل می شود. در رابطه با سایر محصولات اولیه نیز این توزیع سریع از اهمیت بالایی برخوردار است. محصولاتی مانند پودر نارگیل، پودر گوارگام، لسیتین مایع و … بایستی با سرعت زیادی به مناطق مختلف کشور ارسال شوند تا چرخه تولید کشور همچنان پویا و پررونق باشد. تمام این محصولات نیز همچون پودر کاکائو عمده ای با باربری حرفه ای به مناطق مختلف کشور ارسال می شوند.

پودر کاکائو مرغوب خارجی برای کیک

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا