پودر کاکائو

فروش + قیمت تیره ترین پودر کاکائو Ph 8.5 در ایران !!!

قیمت پودر کاکائو تیره به کد آن بستگی دارد؛ به این معنا که، شرکت های تولیدی، پودر کاکائو تیره را در طیف رنگی متنوعی تولید می کنند که هر طیف رنگی، شرایط مختص به خود را دارد. همچنین نوع برند پودر کاکائو نیز از دیگر عوامل موثر بر قیمت این محصول است. در ادامه مطلب، قصد بررسی قیمت پودر کاکائو را داریم و همینطور به بررسی سایر مباحث مربوط به این محصول خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

قیمت پودر کاکائو تیره

قیمت پودر کاکائو تیره

در یک جمع بندی کلی می توان گفت که قیمت پودر کاکائو تیره به مواردی همچون کد محصول، برند آن و وزن مدنظر مشتری وابسته است. این 3 عامل تعیین کننده نهایی قیمت پودر کاکائو هستند و نرخ نهایی را مشخص می کنند؛ بنابراین همانطور که مشخص و واضح است، انتخاب مشتری از نظر برند و وزن موردنظرش تاثیر بسزایی بر قیمت آن دارد.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]کارشناس فروش شرکت به مشتریان محترم کمک می کند تا بهترین انتخاب را با توجه به نوع حرفه و حجم تولید خود داشته باشند.[/box]

بنابراین اگر خواهان خرید پودر کاکائو درجه یک با قیمت مناسب هستید بهتر است با کارشناس ما صحبت کنید تا در نهایت، بهترین انتخاب را داشته باشید. به عبارتی، پارت شرکت سورن در زمینه پودر کاکائو یک پارت متنوع و مملو از برندهای معتبر خارجی است که این میزان تنوع، کار انتخاب را برای بسیاری از تولیدکنندگان سخت و دشوار کرده است؛ به همین خاطر تیم مشاوره و فروش مجموعه به عزیزانی که مایل به خرید پودر کاکائو دارک و یا حتی روشن هستند راهنمایی می کنند.

کاربردهای پودر کاکائو تیره

کاربردهای پودر کاکائو تیره

کاربردهای پودر کاکائو تیره گسترده است. این پودر کاکائو را می توان به ترکیب محصولاتی نظیر کیک، کوکی و دسرهای مختلف افزود. طعم آن نیز بستگی به کد آن و نوع برند دارد. شما پودر کاکائو تیره را از طعم تلخی تا ملایم می توانید داشته باشید فقط بایستی در انتخاب برند و گرید آن توجه لازم را به خرج دهید.

به این ترتیب، پودر کاکائو دارک توسط تولیدکنندگانی که در کار تولید دسرهای مختلف هستند خریداری می شود و مراکزی همچون قنادی ها و کافه رستوران های سراسر کشور به خرید آن مایل هستند. در واقع، رنگ تیره در دسر یک نمای شیک به آن‌ها می بخشد؛ به همین خاطر بسیاری از تولیدکنندگان باسلیقه که می خواهند دایره تولیدات خود را گسترش دهند از این پودر کاکائو استفاده می کنند.

معرفی انواع برندهای خارجی قیمت مناسب

معرفی انواع برندهای خارجی قیمت مناسب

در زیر به معرفی انواع برندهای خارجی قیمت مناسب پرداخته ایم:

  • پودر کاکائو اپرا فرانسه

  • پودر کاکائو کارگیل هلند

  • پودر کاکائو بنسروپ هلند

  • پودر کاکائو آلتین مارکا ترکیه و …

در واقع، تعداد برندهای خارجی موجود در واحدهای شرکت زیاد است؛ اما این 4 برند خارجی از پیشنهادهای همیشگی ما به تولیدکنندگان و تامین کنندگان گرامی می باشد. قیمت پودر کاکائو تیره هر یک از این برندها نیز با حسب کیفیت بالایشان در محدوده مناسبی قرار دارد.

مراکز فروش پودر کاکائو ارزان قیمت وارداتی

مراکز فروش پودر کاکائو ارزان قیمت وارداتی

می توان گفت مرکز Soren یکی از فعال ترین مراکز فروش پودر کاکائو ارزان قیمت وارداتی در ایران است. در واقع، مدت زیادی از فعالیت مرکز در زمینه تامین و فروش پودر کاکائو فله خارجی در کشور می گذرد و در تمام این مدت سعی شده است پندین برند خارجی با مشخصات عالی تامین گردد تا تولیدکننده انتخاب های خوب و متعددی را پیش روی خود داشته باشد.

همچنین قیمت پودر کاکائو تیره و پودر کاکائو روشن تمام برندها نیز به دلیل فروش عمده ای به نرخ عمده تبدیل شده که این نرخ ویژه تولیدکنندگان و تامین کنندگان گرامی می باشد. ضمن اینکه، پودرهای خوراکی دیگری نیز در حال پخش سراسری هستند که تعدادی از آن‌ها عبارت اند از پودر نارگیل در مدل خشک، پودر نارگیل در مدل چرب، پودر ثعلب سی ام سی، پودر گوارگام و … .

قیمت روز پودر کاکائو تیره

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا