شکلات تخته ای

نحوه سفارش عمده شکلات تخته ای سفید (وانیلی) از کارخانه؟

شکلات تخته ای سفید (وانیلی) یکی از خوش طعم ترین انواع شکلات در دنیا شناخته می شود. شما می توانید با این شکلات ایده های تزئینی فوق العاده ای خلق کنید.

نگاهی به شکلات تخته ای سفید (وانیلی)

شکلات یکی از بی نظیرترین و پرطرفدراترین طعم های دنیاست. محال است طعم یک شکلات خوش طعم و باکیفیت از خاطر شما پاک شود. افزایش تقاضا در سال های اخیر شکلات را به یکی از مهم ترین و بزگترین صنایع جهان تبدیل کرده است. در این میان بنا بر ذائقه های مختلف، رنگ و طعم شکلات ها نیز متنوع تر گردید و در حاضر این محصول با طیف وسیعی از طعم ها و رنگ ها تولید و عرضه می گردد.

یکی از پرکاربردترین و خوشمزه ترین انواع شکلات، شکلات تخته ای سفید (وانیلی) می باشد. طعم، ترکیبات و خواص این شکلات کمی متفاوت است و همانطور که از نام آن پیداست رنگ آن برخلاف سایر شکلات ها، سفید یا کرم رنگ می باشد. درصد شیر و شکر در این شکلات نسبتا بالاست و از چربی بیشتری نیز برخوردار است. در این شکلات خبری از طعم تلخ شکلات نیست و شیرینی شیر و شکر را کاملا می توانید حس کنید. پس اگر عاشق طعم های شیرین هستید، شکلات تخته ای سفید قطعا یکی از هیجان انگیز ترین انتخاب ها برای شما خواهد بود.

شکلات تخته ای سفید

ترکیبات شکلات سفید

کره کاکائو 

کره کاکائو ماده ای زرد رنگ است که از روغن دانه های کاکائو استخراج می شود. افزودن کره کاکائو در بهبود قوام و طعم شکلات بسیار حائز اهمیت است.

شیر 

یکی از اصلی ترین ترکیبات شکلات سفید، شیر می باشد. شیر می تواند به اشکال مختلفی نظیر شیر مایع و یا شیر خشک مورد استفاده قرار بگیرد. این ماده می تواند از نوع پرچرب و یا کم چرب انتخاب شود. چربی شیر نیز از دیگر مواردیست که در تهیه ی شکلات کاربرد دارد.

شکر

شکر یکی از مهم ترین مواد اولیه ای است که در تهیه ی شکلات سفید کاربرد دارد و به عنوان ماده ی شیرین کننده ی آن شناخته می شود.

لسیتین

ماده ی لسیتین نوعی چربی است که از سویا و یا تخم مرغ به دست می آید. لسیتین در افزایش کیفیت بافت شکلات مؤثر است و می تواند عمر مفید آن را افزایش دهد.

سفید بودن و شیرین بودن این شکلات سبب گردیده که برای ترکیبات آن از افزودنی هایی مانند وانیل و سایر طعم دهنده ها نیز استفاده گردد. همانطور که متوجه شدید در شکلات سفید به هیچ وجه از پودر کاکائو یا شکلات مایع استفاده نمی شود. بنابراین اگر به دنبال خواص کاکائو هستید، گزینه ی مناسبی برای شما نخواهد بود. ضمن اینکه شکلات سفید نسبت به سایر انواع شکلات چرب تر است. اما با توجه به وجود شیر از نظر کلسیوم و پروتئین غنی می باشد. شیرینی این شکلات آن را به یک منبع عالی انرژی تبدیل کرده است.

[aparat id=’4DbjB’]

کیفیت شکلات تخته ای سفید (وانیلی)

شکلات تخته ای سقید (وانیلی) به عنوان یکی از مهم ترین مواد اولیه در صنعت قنادی و شیرینی پزی محسوب می گردد. همانطور که می دانید کیفیت مواد اولیه ای که انتخاب می کنید، مستقیما در کیفیت محصول تأثیرگذار بوده و در قیمت نهایی کالا نیز مؤثر است. این امر می تواند یک برندینگ موفق آمیز و ماندگار را برای محصول شما رقم بزند. کیفیت شکلات تخته ای سفید با توجه به نوع برند و نوع مواد اولیه ی به کار رفته برای تهیه ی آن در نظر گرفته می شود.

رنگ شکلات سفید یکی از بهترین فاکتورها برای تشخیص کیفیت آن به شمار می رود. شکلات سفید عاجی رنگ مرغوب ترین و بهترین نوع شکلات سفید به حساب می آید. در صورتی که رنگ شکلات تخته ای سفید مورد نظر شما عاجی نباشد به این معناست که کره کاکائو در آن وجود ندارد و از سایر چربی ها برای تهیه ی آن استفاده شده است. برای تهیه ی شکلات های بی کیفیت از چربی های گیاهی استفاده می شود. این شکلات ها در دهان به راحتی حل نمی شوند و در نهایت مزه ی تلخ سوختگی آن کاملا مشخص است.

نکته ی دیگری که در رابطه با کیفیت شکلات تخته ای سفید (وانیلی) حائز اهمیت است، کیفیت محصولات عمده و فله می باشد. از آنجایی که این محصولات به عنوان مواد اولیه انتخاب می شوند، در کیفیت محصول شما نقش بسیار پررنگی دارند. بنابراین در انتخاب برند تولید کننده ی این محصولات بایستی نهایت دقت را به خرج دهید. چرا که با ارائه ی محصول بی کیفیت، مشتریان و بازار فروش خود را نیز از دست خواهید داد.

عطر شکلات تخته ای سفید نیز بسیار حائز اهمیت است. هنگامی که تکه ای از شکلات تخته ای سفید در دستان شماست، بایستی عطر شیر آن را کاملا حس کنید.

شکلات تخته ای سفید

کاربردهای شکلات تخته ای سفید

شکلات سفید تخته ای در دسته ی شکلات های شیرین قرار دارد، بنابراین دایره ی وسیعی از کاربردها را می توانیم برای آن در نظر بگیریم. شما می توانید از این شکلات در کنار چای و یا قهوه ی خود لذت ببرید. با توجه به تخته ای بودن این محصول می توانید با ذوب کردن آن ایده هایی خارق العاده برای تزئین و روکش انواع بستنی، کیک، شیرینی، دونات، آجیل و همچنین برای تزئین انواع میوه تازه و خشک خلق کنید. همچنین شما می توانید با ذوب کردن این شکلات ظاهر بسیار زیبایی برای کیک های خود ایجاد کنید و مزه ی کیک را هم دلنشین تر نمایید.

طعم شیرین و عطر لطیف شیر در این محصول به قدری فوق العاده است که می تواند برای تهیه ی انواع دسر ها به شما کمک کند. همچنین اگر هنر شما کیک پزی است، می توانید در تهیه ی گاناش کیک از آن استفاده نمایید. برای طعمی بهتر می تواند در فرایند بن ماری کردن شکلات تخته ای سفید به آن مقداری شیر تازه و یا خامه اضافه کنید.

با حرارت دادن و ذوب کردن شکلات تخته ای سفید (وانیلی)، بافتی یک دست و خامه ای به دست می آید. کافیست شکلات ذوب شده را در قالب های مخصوصی فرم داده و اشکال زیبایی بیافرینید. از این اشکال می توانید برای تزئین انواع کیک، دسر، شیرینی و سایر موارد استفاده کرده و مشتریان خود را مسحور کنید. یکی از مهم ترین ویژگی های شکلات سفید امکان افزودن رنگ ها خوراکی و طعم های متنوع است که بدین ترتیب می توانید دنیایی از مزه ها و رنگ های شگفت انگیز و رویایی را به وجود بیاورید. رنده کردن شکلات تخته ای سفید و قطعه قطعه کردن آن نیز از دیگر روش هاییست که می توانید برای تزئین محصولات خود از آن ایده بگیرید.

شکلات تخته ای سفید

شکلات تخته ای سفید از دید تجاری

در دنیای رنگارنگ خوراکی ها، شکلات تخته ای سفید یکی از پرطرفدارترین و بی نظری ترین طعم ها را به خود اختصاص داده است. عطر، طعم و رنگ شکلات سفید موجب گردیده تا یکی از مهم ترین مواد اولیه در صنعت غذایی محسوب گردد. با توجه به افزایش تقاضا های بخش های مختلف در شرایط فعلی امکان تولید آن در مقاطع صنعتی نیز فراهم شده است.  همانطور که می دانید ماندگاری طعم و جذابیت ظاهر یک محصول می تواند برند شما را برای همیشه در ذهن مشتریانتان حک نماید. فراموش نکنید در بازار رقابتی امروز و در شرایطی که شاهد رقابت تنگاتنگ برندهای مختلف در سرتاسر دنیا هستیم، به دست گرفتن سهمی از بازار و جلب توجه و اعتماد مشتریان کار آسانی نیست.

نوع سیاست گذاری های شما در انتخاب محصولات و مواد اولیه می تواند آینده ی برند شما را تضمین نماید. ضمن اینکه شما در صنایعی مانند صنایع غذایی می توانید از ایده های خلاقانه ی بسیاری در راستای جذب مشتری و فروش بیشتر محصولات خود استفاده نمایید. شکلات تخته ای سفید به دلیل عطر، طعم و ویژگی های منحصر به فردی که داراست می تواند بستری مناسب برای اجرای ایده های خلاقانه ی شما را فراهم نموده و می توانید یک هنرنمایی تمام عیار را به وسیله ی آن ارائه دهید.

اگر به دنبال بهترین تنوع طعم، مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت شکلات تخته ای سفید هستید و نوع بسته بندی محصول برای شما اهمیت دارد، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

 

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا