شکلات
خانه / شکلات ایرانی / شکلات تخته ای / سفارش شکلات تخته ای بزرگ (کارتن ۱۲ کیلویی ) (تخته ۳kg) از کارخانه

سفارش شکلات تخته ای بزرگ (کارتن ۱۲ کیلویی ) (تخته ۳kg) از کارخانه

شکلات تخته ای بزرگ طرفداران بسیاری در بین تولیدکنندگان صنایع غذایی دارد. تولیدکنندگان این صنعت از خریداران اصلی شکلات تخته ای کیلویی در سایز بزرگ به حساب می آیند و این محصول را در وزن بالا سفارش می دهند.

قطعا خرید شکلات تخته ای به صورت عمده به نفع واحدهای تولیدی است به همین خاطر تولیدکنندگان ترجیح می دهند، سفارش خود را به صورت فله ای ثبت کنند. امکان ثبت سفارش فله ای شکلات تخته ای بزرگ در همین سایت فراهم شده است.

در چند سال اخیر، تولیدکنندگان تمایل بیشتری به خرید اینترنتی مواد اولیه موردنیاز خود پیدا کرده اند و شکلات تخته ای را هم ترجیح می دهند به صورت اینترنتی خریداری کنند. در ادامه مطلب، به معرفی شکلات تخته ای بزرگ تولید کارخانه می پردازیم تا تولیدکنندگان محترم هر چه بهتر با این محصول اولیه آشنا شوند.

تولید شکلات تخته ای بزرگ

تولید شکلات تخته ای بزرگ

تولید شکلات تخته ای بزرگ در کارخانه مطابق با اصول تولید این محصول پیش می رود. به طور کلی، محصولات خوراکی به دلیل تاثیر گذاشتن بر سلامت بدن بایستی طبق اصول تعریف شده جهانی تولید شوند تا مصرف آن‌ها نه تنها ضرری برای مصرف کنندگان نداشته باشد؛ بلکه دارای خواصی هم باشد.

شکلات تخته ای بزرگ تولید کارخانه بر اساس استانداردهای جهانی فرموله شده و از درجه کیفی استاندارد برخوردار است.

به این ترتیب، تولیدکنندگان و توزیع کنندگان شکلات تخته ای می توانند بدون نگرانی از کیفیت آن، با خیالی آسوده از شکلات تخته ای تولید داخل استفاده کنند. به عبارتی، سطح کیفی شکلات های تخته ای ما به حدی بالا است که می توان آن‌ها را با محصولات برتر دنیا مقایسه کرد.

شکلات تخته ای از کجا بخریم؟

شکلات تخته ای از کجا بخریم

این پرسش که شکلات تخته ای از کجا بخریم یکی از سوالات تولیدکنندگان تازه وارد است که در این قسمت به آن پاسخ می دهیم. شکلات تخته ای یکی از محصولات مهم اولیه است که نباید برای خرید آن به هر مرکزی مراجعه کرد؛ چراکه استفاده از یک شکلات تخته ای نامرغوب بر کل کیفیت محصول نهایی تاثیر می گذارد.

در واقع، برخی از مراکز ممکن است، شکلات تخته ای تاریخ گذشته و قدیمی را به تولیدکننده ارائه دهند و برخی نیز ممکن است، این محصول را در یک محیط غیربهداشتی نگهداری کنند و سپس به مرکز فروش خود آورده و به مشتری عرضه نمایند. به این ترتیب، برای جلوگیری از وقوع این چنین اتفاقاتی بایستی به سراغ تامین کننده اصلی بروید.

قطعا خرید از مرجع اصلی شکلات تخته ای به نفع تولیدکنندگان و تامین کنندگان کشور می باشد؛ زیرا اینگونه مشتری هم از طعم، کیفیت و سلامت محصول اطینان پیدا خواهد کرد و هم می داند که محصول با یک قیمت مناسب به او فروخته شده است. ما انواع شکلات تخته ای مرغوب را با ضمانت سلامت و کیفیت به مشتریان محترم عرضه می داریم.

خرید شکلات تخته ای بزرگ با قیمت مناسب

خرید شکلات تخته ای بزرگ با قیمت مناسب

خرید شکلات تخته ای بزرگ با قیمت مناسب از خواسته های کادر تولید کشور است که در راستای احترام به این عزیزان، امکان خرید شکلات تخته ای کوچک و بزرگ با قیمت مناسب برقرار شده است و مشتریان محترم می توانند محصول موردنظر خود را با نرخ مصوب خریداری کنند.

مشتریان ارجمند می توانند شکلات تخته ای فله را در طعم موردنظر خود در همین سایت سفارش دهند. طعم های موجود آن نیز عبارت اند از وانیلی، کاکائویی، میوه ای و طعم تلخ. اگر از تولیدکنندگان فعال در قنادی هستید توصیه می کنم، شکلات تخته ای کاکائویی، وانیلی و میوه ای را سفارش دهید.

تولیدکنندگان فعال در کارگاه های تولید کیک و شیرینی می توانند بعد از خرید شکلات تخته ای، شروع به ذوب کردن یا خرد کردن آن کرده و یک محصول خوراکی تزیینی را خلق کنند. ماده تزیینی به دست آمده هم بر زیبایی نمای محصول و هم بر طعم آن تاثیر بی نظیری خواهد گذاشت.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت شکلات تخته ای کارخانه

عوامل تاثیرگذار بر قیمت شکلات تخته ای کارخانه

عوامل تاثیرگذار بر قیمت شکلات تخته ای کارخانه متعدد است و به یک یا دو عامل محدود نمی شود. در زیر به مهم ترین آن‌ها اشاره کرده ایم:

  • طعم شکلات تخته ای
  • وزن درخواستی مشتری
  • مواد به کار رفته در ترکیب شکلات تخته ای

فروش آنلاین انواع شکلات تخته ای در پکیج های ۱۲ کیلویی

فروش آنلاین انواع شکلات تخته ای در پکیج های ۱۲ کیلویی

فروش آنلاین انواع شکلات تخته ای در پکیج های ۱۲ کیلویی یکی از کارهایی است که در طی این چند سال به منظور حمایت همه جانبه از بازار داخل کشور صورت گرفته است. این شکلات شمشی به کشورهای همسایه نیز صادر می شود؛ اما هدف اصلی ما، تامین کامل بازار داخل است و در این راستا، امکان خرید آنلاین را هم برای تولیدکنندگان کشورمان ایجاد کرده ایم.

تولیدکنندگان با خرید اینترنتی شکلات تخته ای دیگر نیازی نیست، مسافت طولانی را تا مرکز عرضع محصول طی کنند و در طول این مسافت، هزینه های مختلفی را بپردازند. در واقع، این نحوه فروش مواد اولیه هم به نفع فروشنده و هم به نفع خریدار است و رضایت طرفین را به همراه خواهد داشت.

سفارش محصول

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل : 989122581660
telegram icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

تولید کاکائو تخته ای فله در ایران

بهترین شرکتهای تولید (شکلات) کاکائو تخته ای خوشمزه (۳ کیلویی) !!!

کاکائو تخته ای فله کاکائو تخته ای فله نامی آشنا برای تولیدکنندگان فعال در صنایع …

تماس با ما