کافی میت

کافی میت موکاته فله | کریمر و فومر Mokate Coffee mate

کافی میت موکاته فله از بهترین کافی میت ها در بازار جهانی است. کافی میت که به سفید کننده قهوه نیز شهرت دارد موجب انتقال یک طعم بی نظیر به نوشیدنی هایی مانند نسکافه، قهوه، شکلات داغ و … می شود. برند موکاته متعلق به کشور لهستان است و این محصول به دلیل کیفیت بالایی که دارد در کشورهای زیادی توزیع شده است.

کافی میت موکاته فله

در کشور ما نیز این کافی کریمر مورد پسند تولید کنندگان و تامین کنندگان قرار گرفته است و پخش عمده آن موفقیت آمیز بوده است. کافی کریمر که در واقع یک طعم دهنده می باشد در انواع مختلفی تولید شده و نام های مختلفی دارد که در ادامه آن را به صورت جامع و مفصل توضیح داده ایم. با ما همراه باشید.

فروش کافی میت موکاته فله

فروش کافی میت موکاته فله

اهمیت زیادی دارد که فروش کافی میت موکاته فله با یک قیمت مناسب انجام گیرد. در واقع زمانی که صحبت از ارائه یک محصول پایه ای به شکل فله ای و عمده در میان است تولید کننده و تامین کننده توقع دارد که این محصول را با حداقل قیمت خریداری نماید که ما در بازرگانی سورن این انتظار را برآورده نموده ایم و محصولات خارجی خود را در پایین ترین قیمت ممکن در نظر گرفته ایم تا این عزیزان از خرید خود رضایت کامل داشته باشند.

سایر محصولات وارداتی: انواع پودر کاکائو

ویژگی های پودر کافی میت تولید لهستان

ویژگی های پودر کافی میت تولید لهستان

در زیر به ویژگی های پودر کافی میت تولید لهستان اشاره شده است:

  • کیفیت طبق استانداردهای جهانی
  • طعم قابل قبول و بسیار لذیذ
  • بسته بندی های ایمن و مناسب

انواع کافی میت موجود در بازار

انواع کافی میت موجود در بازار

از انواع کافی میت موجود در بازار می توان به کافی میت پودری و کافی میت مایع اشاره کرد. از نظر نوع کارکرد نیز این کافی میت ها مشابه یکدیگر هستند و با ادغام شدن با نوشیدنی های فوری منجر به ایجاد یک طعم لذیذ در آنها می شوند و اینکه به کار بردن نوع پودری یا مایع آن بیشتر به سلیقه تولید کننده بستگی دارد.

 

در واقع بارزترین تفاوت میان این دو مدل کافی میت را می توان در نحوه نگهداری آنها دانست به این صورت که کافی میت مایع بایستی در مکانی خنک مانند یخچال نگهداری شود به خصوص که اگر درب آن باز شده باشد ولی در مقابل، کافی میت پودری نیازی به نگهداری در یخچال ندارد و آن را می توانید در اداره یا سایر اماکن قرار دهید.

سایر نام های کافی میت

سایر نام های کافی میت

در زیر به سایر نام های کافی میت اشاره نموده ایم:

  • سفید کننده قهوه
  • کافی کریمر نباتی
  • کرم قهوه
  • پودر شیر
  • کافی کریمر

خرید بهترین کافی میت Coffee mate

خرید بهترین کافی میت Coffee mate

اگر به دنبال خرید بهترین کافی میت Coffee mate هستید ما کافی میت موکاته را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم. این کافی میت وارداتی مطابق استانداردهای جهانی تولید شده و به علت کیفیت بالایی که دارد در جهان به شهرت زیادی دست یافته است. در داخل کشور ما نیز تولید کنندگان از این محصول رضایت دارند که این موضوع بر تداوم واردات آن تاثیر گذار بوده است. جهت سفارش فله ای کافی میت می توانید با پر نمودن فرم زیر درخواست خود را ثبت نمایید.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا