پودر کاکائوپودر کاکائو کارگیل

پودر کاکائو اندونزی ارزان قیمت وارداتی ویژه تولیدیها | عمده فروشی کاکائو

پودر کاکائو اندونزی ارزان

پودر کاکائو اندونزی ارزان از انتخاب های تولید کنندگان و پخش کنندگان کشورمان می باشد. این پودر کاکائو که در وزن بالا به کشور وارد می شود از مرغوب ترین پودرهای کاکائو در بازار جهانی است و کیفیت مطلوب آن منجر به رضایت مصرف کنندگان اش شده است.

پودر کاکائو اندونزی ارزان

اندونزی از کشورهای مطرح در حوزه تولید پودر کاکائو به حساب می آید و تولیدات درجه یک این کشور منجر به ورود محصولات اش به سایر کشورها شده است. این پودر کاکائو در ایران هم جایگاه خوبی کسب کرده و فروش عمده آن در مرکز ما با یک قیمت شگفت انگیز در جریان می باشد. در ادامه توضیحات بیشتری در اختیارتان قرار خواهیم داد. با ما همراه باشید تا بیشتر به این پودر کاکائو خارجی شناخت پیدا نمایید.

پودر کاکائو اندونزی ارزان قیمت

پودر کاکائو اندونزی ارزان قیمت

پودر کاکائو اندونزی ارزان قیمت را از ما بخواهید. قیمت مناسب این پودر کاکائو یکی از محاسن بزرگ آن به حساب می آید که بخش فروش ما، حداقل قیمت را برای آن در نظر گرفته است تا تولید کنندگان و تامین کنندگان کشورمان بتوانند در یک وزن نامحدود و بالا انبارهایشان را پر نمایند.

از برندهای مشهور اندونزی می توان برند جامبی یا برند کارگیل را نام برد که از برترین های جهان هستند و مطابق با دستورالعمل های جهانی تولید شده اند. میزان چربی این پودرهای کاکائو ۱۰ الی ۱۲ درصد می باشد و از حیث بسته بندی نیز مانند سایر برندهای جهانی در یک پکیج ۲۵ کیلویی توزیع شده اند.

قیمت انواع پودر کاکائو فله

قیمت انواع پودر کاکائو فله

قیمت انواع پودر کاکائو فله به چند عامل وابسته است که مهم ترین عامل، برند تولید کننده آن می باشد. در مجموعه ما، پودرهای کاکائو مختلفی عرضه می گردد که این پودرهای کاکائو عبارتند از ناترا اسپانیا، آلتین مارکا ترکیه، اپرا فرانسه و … که هر یک از این محصولات، از یک شرایط و قیمت برخوردار هستند.

ضمن اینکه قیمت این محصولات به علت عرضه فله ای که صورت می گیرد با کاهش قیمت مواجه شده و بهترین قیمت برای فروش عمده آنها در نظر گرفته شده است. برای مطلع شدن از قیمت های جدید لطفا با مشاور و کارشناس فروش شرکت تماس برقرار نمایید تا مشاور ما قیمت های به روز شده محصولات را در اختیارتان قرار دهد.

عمده فروشی پودر کاکائو در تهران

عمده فروشی پودر کاکائو در تهران

شرکت پخش سورن، یک بازرگانی و مرکز عمده فروشی پودر کاکائو در تهران است که این محصول را در تنوع خوبی ارائه می دهد. پودرهای کاکائو مرکز ما از مرغوب ترین های جهان هستند و همچنین عمده و در تناژ بالا برای تولید کنندگان و پخش کنندگان کشور ارسال می گردند. بنابراین محدودیت مکانی جهت توزیع گسترده محصولات وجود ندارد و ما همواره پشتیبان سایر مراکز کشور هستیم.

عمده فروشی پودر کاکائو در تهران

در واقع، عمده فروشی پودر کاکائو در شهرهای بزرگ مانند پایتخت کشور اهمیت زیادی دارد چرا که مراکز تولیدی بیشماری در این ناحیه کشور فعالیت می کنند و این مراکز جهت تولید محصولات خود به مواد پایه ای نظیر پودر کاکائو نیاز دارند. این محصول برای سایر ناحیه های کشور نیز در بهترین بسته بندی و در کوتاه ترین زمان ارسال می گردد.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا