تافیشکلات ایرانی

خرید تافی کره ای از ایران برای صادرات به ترکمنستان

خرید تافی کره ای به صورت عمده و فله با بسته بندی های ویژه صادرات، در انواع مختلف در مجموعه شکلات ایران تولید و عرضه می شود.

آشنایی با مراحل تولید تافی کره ای

تافی را از مخلوط قند و گلوکز و شیر و مقداری چربی تهیه می کنند. وجود چربی مانع چسبیدن آب نبات به دندان می شود و رطوبت را در آن حفظ می کند و محصول را سفت نگه می دارد. در تولید تافی از مواد دیگری مانند قهوه، کاکائو، شربت و افزودنی هایی مانند اسانس و رنگ های خوراکی نیز استفاده می شود.

تافی ها انواع مختلفی دارند که در ادامه بیشتر در خصوص آنها توضیح داده خواهد شد. اما نکته مشترک در مزه همه تافی های طعم کارامل در آن ها است.

خرید تافی کره ای

روند تولید تافی

در مورد تهیه تافی نیز ابتدا شکر سفید، داخل آسیاب ریخته می شود تا به صورت پودر شکر در آید، سپس آب، شیر خشک و روغن را به پودر شکر اضافه می کنند.

در نتیجه این فرایند ماده ای حاصل می شود که این ماده به طرف دیگ تافی حرکت می کند. در دیگ ساخت تافی، کاکائو، لسیتین و بقیه اسانس مصرفی و سایر افزودنی ها به آن افزوده شده و به وسیله همزن بالای دیگ با هم مخلوط می شوند. در این مرحله خمیری یکنواخت تشکیل می شود. سپس  بعد از مدت زمان کمی، شکلات آماده به طرف دستگاه پرکن هدایت می شود. بعد از شکل گرفتن توسط دستگاه فرم دهنده به پخت منتقل شده و از آنجا به دستگاه بسته بندی انتقال می یابد. پس از بسته بندی جهت جلوگیری از فاسد شدن و تغییر شکل در داخل فریزر قرار گرفته و بعد از مدت کوتاهی به داخل کارتن انتقال یافته و سپس به انبار محصول تولیدی حمل می گردد.

خرید تافی کره ای

خرید تافی کره ای ایران و واردات به ترکمنستان

در طول سالیان گدشته، کشورهای مختلفی از شکلات تافی ایرانی استقبال زیادی کرده اند. به طوریکه در حال حاضر صادرات تافی کره ای و سایر انواع تافی ایران به تمام نقاط جهان و پنج قاده دنیا انجام می شود و تاجرانی که با ایران در این زمینه تعامل می کنند شاهد سودهای خوبی برای بنگاه اقتصادی خود بوده اند. از کشورهای مهمی که تعاملات گسترده ای با ایران برای واردات شکلات تافی ایرانی دارد، کشور ترکمنستان است. سالیانه چند هزار تن از محصولات شکلات تافی ایران به صورت خرید عمده کانتینری وارد کشور ترکمنستان می شود و مشتریان و تاجران ما شاهد سودهای خوبی در این معاملات بوده اند. مجموعه شکلات ایران، با تکیه بر دانش و تجربه کارشناسان متخصص خود در تولید انواع تافی، سبد خوبی از محصولات را برای خرید تافی کره ای در انواع مختلف برای مشتریان خود آماده کرده است. لذا تاجران کشور ترکمنستان و سایر کشورها از جمله عراق، افغانستان، پاکستان و سایر کشورها در سایر نقاط دنیا می توانند از طریق ارتباط با واحد بازرگانی و فروش نسبت به کسب اطلاعات تکمیلی و خرید تافی کره ای اقدام نمایند.

خرید تافی کره ای

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا