شکلات تخته ای

ارزان ترین قیمت کاکائو تخته ای فله در کارخانه تهران | ارسال مستقیم

قیمت کاکائو تخته ای فله تا حد زیادی به وزن آن بستگی دارد. اصولا خرید فله ای مواد اولیه مانند شکلات های تخته ای با قیمت عمده ای همراه خواهند شد که این موضوع یک صرفه جویی بزرگ اقتصادی برای مراکز تولید به حساب می آید. از بین شکلات های تخته ای نیز این مدل کاکائویی است که طرفداران بیشتری دارد و تقاضا برای خرید آن بالا است.

بنابراین شکلات تخته ای کاکائویی یا کاکائو تخته ای یکی از شکلات های پرفروش بازار است که مورد توجه کادر تولید کشور قرار گرفته است و کادر تولید کشور به خوبی توانسته اند این شکلات را تحت استانداردهای جهانی تولید کنند. در ادامه مطلب، به بررسی قیمت کاکائو تخته ای فله و سایر مشخصات آن پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت کاکائو تخته ای فله

عوامل تاثیرگذار بر قیمت کاکائو تخته ای فله

از عوامل تاثیرگذار بر قیمت کاکائو تخته ای فله می توان به مواردی همچون برند شکلات، نوع آن و نحوه فروش اش اشاره کرد. ضمن اینکه، هر تولیدکننده ای بنابر بودجه و سلیقه خود از یک نوع ماده اولیه استفاده می کند. برای نمونه، پودر کاکائو یکی از مواد پایه ای در تولید کاکائو تخته ای است که خود این محصول، وارداتی بوده و تحت برندهای مختلفی عرضه می شود.

اگر تولیدکننده ای مایل به استفاده از بهترین پودر کاکائو در ترکیب محصولاتش باشد؛ طبیعتا مجبور خواهد شد، قیمت محصول خود را تا حد زیادی افزایش دهد تا جبران هزینه مواد اولیه مصرفی اش شود. در مقابل نیز برخی از تولیدکنندگان، از مواد اولیه قیمت مناسب تری استفاده می کنند که این موضوع، باعث ارزان تمام شدن قیمت نهایی تولیداتشان می شود.

بنابراین مواد اولیه به کار رفته در کاکائو تخته ای نیز از دیگر فاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت نهایی آن است که این موضوع از دید بسیاری از خریداران به دور مانده و کمتر به آن توجه می کنند. عزیزانی که مایل به اطلاع از قیمت شکلات تخته ای کیلویی هستند می توانند با شماره های قرار داده شده در سایت تماس بگیرند.

 

خرید شکلات تخته ای ارزان

خرید شکلات تخته ای ارزان

اگر مایل به خرید شکلات تخته ای ارزان قیمت هستید بایستی به سراغ خود کارخانه تولیدی رفته و خرید خود به صورت مستقیم انجام دهید. اصولا مراکزی که حجم تولید بالایی دارند جهت صرفه جویی در زمان و بودجه خود به سراغ خرید از کارخانه می روند که این موضوع یک امر رایج است که توسط تولیدکنندگان حرفه ای صورت می گیرد.

از مزایای خرید بدون واسطه شکلات تخته ای می توان به مواردی همچون اطمینان از سلامت و اصالت محصول و انجام یک خرید بدون ریسک اشاره کرد؛ بنابراین شما با خرید شکلات تخته ای از کارخانه از صحت و اصل بودن آن اطمینان حاصل خواهید کرد و با خیالی آسوده از شکلات تخته ای در محصولات تولیدی خود استفاده می کنید.

انواع شکلات تخته ای پرفروش بازار

انواع شکلات تخته ای پرفروش بازار

در زیر فهرستی از انواع شکلات تخته ای پرفروش بازار را شرح داده ایم که البته همانطور که گفته شد، مدل کاکائو تخته ای از دیگر طعم های آن پرطرفدارتر است. این شکلات های تخته ای پرفروش عبارت اند از:

  • شکلات تخته ای کاکائویی
  • شکلات تخته ای سفید
  • شکلات تخته ای شیری
  • شکلات تخته ای رنگی
  • شکلات تخته ای تلخ

نحوه استفاده از کاکائو تخته ای روی کیک

نحوه استفاده از کاکائو تخته ای روی کیک

با آموزش نحوه استفاده از کاکائو تخته ای روی کیک همراه ما باشید. تولیدکنندگان با ذوب کردن کاکائو تخته ای به روش بن ماری و سایر روش های رایج، از آن به عنوان سس شکلات استفاده کرده و بر روی تولیدات خود اعم از کیک، شیرینی، بستنی و … استفاده می کنند. این سس شکلاتی یک طعم بسیار لذیذ به محصولات غذایی بخشیده و ظاهر آن ها را نیز زیباتر می سازد.

[aparat id=’Aohfr’]

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا