تافیتافی ترش میوه ایتافی مغزدار

خرید تافی آبنبات بصورت عمدًه از کارخانه (تناژ)

تافی آبنبات عمده

تافی آبنبات عمده را می‌توان در انواع برندهای مختلف و با طعم‌های متنوع خریداری کرد. تافی یکی از محصولات پرطرفدار و خوشمزه است که در طعم‌های مختلف کره‌ای، میوه‌ای، کاکائویی، کاراملی و… تولید می‌شود. برای تولید هر طعم از مواد اولیه متفاوت و اسانس‌های مختلفی استفاده می‌شود. تنوع محصولات تافی زیاد بوده و می‌توان آن را برای هر ذائقه‌ای خریداری کرد. تافی در بسیاری از مجالس و مهمانی‌ها نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد. خرید تافی را می‌توان به شکل مستقیم از مراکز تولیدی و یا از طریق سایت‌های اینترنتی انجام داد.

تافی آبنبات عمده

کارخانه تافی ایرانی

کارخانه تافی ایرانی با نام‌های مختلفی در شهرهای متفاوتی از ایران فعالیت دارد. در این کارخانه‌ها تولید تافی توسط نیروهای مجرب انجام می‌گیرد. همچنین برای تولید تافی‌ها از بهترین مواد اولیه استفاده می‌شود. تافی‌های ایرانی در بازار دارای فروش بسیار خوبی هستند. کیفیت عالی، طعم و عطر بی‌نظیر و قیمت مناسب ازجمله دلایل محبوبیت و استقبال از تافی ایرانی است. تافی‌های ایرانی دارای چندین طعم و نوع مختلف هستند. برخی از انواع تافی‌های ایرانی عبارت‌اند از:

کارخانه تافی ایرانی

هر یک از این محصولات مشتریان خاص خود را داشته و بیشتر این طعم‌ها جهت صادرات نیز مورداستفاده قرار می‌گیرند. صادرات تافی آبنبات عمده‌ایرانی به کشورهای مختلفی همچون عراق، ارمنستان، ترکیه، افغانستان و… انجام می‌گیرد. با صادرات تافی ایرانی سود خوبی نصیب تولیدکنندگان و تاجران این حوزه خواهد شد.

 

ویژگی تافی مرغوب و باکیفیت

شناخت ویژگی تافی مرغوب و باکیفیت به شما کمک خواهد کرد تا تافی مناسب را خریداری نمایید. تافی دارای تنوع بسیار بالایی است هر یک از برندهای تافی دارای کیفیت خاصی هستند. برخی از ویژگی‌های تافی مرغوب و باکیفیت عبارت‌اند از:

  • تافی‌های باکیفیت در دماهای پایین سفت و شکننده نمی‌شوند.
  • در دمای بالا نیز تافی نباید شکل خود را از دست دهد.
  • طعم و عطر تافی باید مناسب باشد.
  • نوع بسته‌بندی تافی نیز باید به‌گونه‌ای باشد که در انبار و حمل‌ونقل به‌درستی نگهداری شود.
  • تافی مرغوب باید دارای تأییدیه‌ها و نشانه‌های استاندارد و کیفی لازم باشد.

تافی در دماهای مختلفی تولید می‌شود. اینکه تافی در چه درجه‌ای حرارت ببیند بستگی به نوع تافی تولیدی خواهد داشت. به‌طورکلی دمای پخت تافی چیزی حدود 114 تا 122 درجه است. تافی‌ها دارای مواد اولیه یکسانی نیز هستند. شکر، شربت، شیر، چربی خوراکی و اسانس اصلی‌ترین مواد تشکیل‌دهنده تافی محسوب می‌شوند. تافی آبنبات عمده را می‌توان در طعم‌های مختلف و با قیمت‌های متفاوتی خریداری کرد.

ویژگی تافی مرغوب و باکیفیت

قیمت انواع تافی در بازار ایران

قیمت انواع تافی در بازار ایران متفاوت خواهد بود. تافی‌های موجود در بازار ایران برخی خارجی و برخی محصولی داخلی هستند. محصولات خارجی با نرخ ارز رابطه مستقیمی داشته و دارای قیمت بیشتری نیز هستند. محصولات ایرانی به علت نپرداختن هزینه حمل‌ونقل و واردات از قیمت پایین‌تری برخوردارند. ازاین‌رو خرید تافی‌های ایرانی به‌صرفه‌تر خواهد بود.

تافی آبنبات عمده نیز قیمت متفاوتی نسبت به تافی‌های بسته‌ای جزئی دارد. مراکز تولیدی تافی برای محصولات دو نوع قیمت جزئی و عمده را در نظر می‌گیرند. هراندازه تعداد سفارش‌های تافی بیشتر شود از مقدار قیمت آن کاسته می‌گردد. برای خرید اینترنتی می‌توان به روش‌های حضوری و اینترنتی اقدام کرد.

قیمت انواع تافی در بازار ایران

خرید تافی آبنبات عمده بصورت تناژ از کارخانه

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]خرید تافی آبنبات عمده را بهتر است از مراکز بازرگانی و تولیدی و انجام دهید.[/box] این امر موجب حذف واسطه‌ها خواهد شد. با حذف واسطه‌ها نیز بهترین تافی را با کمترین قیمت خریداری خواهید کرد. مجموعه تولیدی و بازرگانی سورن یکی از مراکز بزرگ تولید و عرضه تافی محسوب می‌شود. تنوع محصولات سورن بالا بوده و تافی‌های را به شکل عمده‌ای در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. خرید از سورن با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن قابل انجام است.

خرید تافی آبنبات عمده

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا