شکلات خارجیشکلات روشنشکلات نوتلا

تماس با عمده‌فروشی 10 برند اصلی شکلات خارجی در تهران | Site

عمده‌فروشی شکلات خارجی در تهران این محصول را در بسته‌بندی‌های متنوع و با وزن‌های متفاوت به مشتریان عرضه می‌کند. شکلات یکی از خوشمزه‌ترین خوراکی‌هاست که طرفداران خاص خود را دارد. این محصول خوراکی در مجالس و مهمانی‌ها نیز به‌وفور مورداستفاده قرار می‌گیرد. ازاین‌رو ایرانیان به دنبال خرید برندهای مطرح شکلات هستند. در بازار ایران انواع برندهای داخلی و خارجی شکلات عرضه می‌شود. برندهای خارجی به علت کیفیت بالا و طعم بی‌نظیر مشتریان زیادی دارند. این برندها سعی در عرضه خاص‌ترین طعم شکلات را دارند. ازاین‌رو هرروزه سعی بر این بوده بهترین شکلات‌ها توسط این کمپانی‌ها به بازار عرضه شود.

عمده‌فروشی شکلات خارجی در تهران

معرفی 5 برند مطرح شکلات خارجی

شکلات‌های خارجی موجود در بازار ایران محصول کشورهای مختلفی هستند. در این میان برخی از برندها شناخته‌تر بوده و از تقاضای بیشتری برخوردارند. در اینجا به معرفی 5 برند مطرح شکلات خارجی خواهیم پرداخت.

  • شکلات توبلرون: این برند معروف خارجی محصول کشور سوئیس است. این شکلات به شکل مثلثی تولید می‌شود. این مجموعه انواع شکلات‌های مغز دار و ساده را تولید می‌کند. توبلرون برای تولید محصولات خود از نوقلا، عسل و بادام استفاده می‌کند. این محصول دارای طعم و ظاهری بسیار زیبا می‌باشد.
  • شکلات مارس: برند مارس نیز یکی از بهترین برندهای شکلات خارجی است. این شکلات محصول کشور انگلیس است و کمپانی آن از سال 1932 تاکنون فعالیت دارد. این شکلات دارای روکشی شیری است و با بسته‌بندی‌هایی به رنگ مشکی عرضه می‌شود.
  • شکلات کیت کت: برند کیت کت نیز یکی از شناخته‌ترین برندهای خارجی است. کمپانی این شرکت برای اولین بار در انگلیس تأسیس شد اما بعدها به مالکیت شرکت چندملیتی نستله درآمد. این شکلات‌ها دارای لایه‌های ویفر بوده و از طعم‌های مختلفی برخوردارند.
  • شکلات گیلیگان: این شکلات محصولی بلژیکی است. محصولات این برند در شکل‌های صدفی تولید می‌شوند و دارای اندازه‌های مختلفی هستند. این محصول بیشتر کادویی بوده و در بسته‌بندی‌های شکیل و زیبا عرضه می‌شود.
  • شکلات روشن: شکلات روشن نیز محصولی اوکراینی است که دارای طرح‌ها و انواع مختلفی است. این شکلات در انواع طعم تلخ و شیری به بازار عرضه می‌شود.

می‌توان تمامی برندها را از طریق عمده‌فروشی شکلات خارجی در تهران خریداری کرد.

عمده‌فروشی شکلات خارجی در تهران | معرفی برندهای شکلات

علت تفاوت قیمت شکلات خارجی

شکلات‌های خارجی با قیمت‌های مختلفی در بازار عرضه می‌شوند. علت تفاوت قیمت شکلات خارجی موارد متعددی می‌تواند باشد. نرخ ارز مهم‌ترین عامل تعیین‌کننده قیمت این شکلات‌ها است. هزینه واردات نیز یکی دیگر از عوامل تعیین‌کننده قیمت شکلات می‌باشد. هزینه واردات از کشورهای نزدیک‌تر کمتر خواهد بود. میزان تقاضا و روش خرید نیز می‌تواند تعیین‌کننده قیمت شکلات خارجی باشد. در خریدهای عمده هزینه کمتری پرداخت می‌شود. همچنین خرید مستقیم از بازرگانی‌ها موجب کاهش هزینه می‌گردد. عمده‌فروشی شکلات خارجی در تهران این محصولات را با مناسب‌ترین قیمت عرضه می‌کند.

عمده‌فروشی شکلات خارجی در تهران | قیمت شکلات

مشخصات شکلات خارجی مرغوب

اکثر شکلات‌های خارجی از درجه کیفی بالایی برخوردارند. این محصولات دارای چندین نوع مختلف هستند. هر یک از برندها از مشخصات خاصی برخوردار است. به‌طورکلی از مشخصات شکلات خارجی مرغوب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دارا بودن طعم‌ها و انواع مختلف
  • دارا بودن عطر و مزه فوق‌العاده
  • دارا بودن درصد تلخی متفاوت
  • دارا بودن بسته‌بندی‌های جدید و شیک

عمده‌فروشی شکلات خارجی در تهران انواع شکلات‌ها را با بهترین کیفیت به مشتریان عرضه می‌کند. این شکلات‌ها هم به شکل اینترنتی و هم به شکل حضوری به فروش می‌رسند.

عمده‌فروشی شکلات خارجی در تهران | مشخصات شکلات خارجی

عمده‌فروشی شکلات خارجی در تهران

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]مجموعه تولیدی و بازرگانی سورن یکی از مراکز عمده‌فروشی شکلات خارجی در تهران است.[/box] این مجموعه تولیدی برندهای مختلفی از شکلات خارجی مانند شکلات نوروز، شکلات روشن و شکلات نوتلا را به مشتریان عرضه می‌کند. سورن شکلات تخته‌ای خارجی را نیز به مشتریان عرضه می‌کنند. شکلات تخته‌ای جهت تولید شیرینیجات استفاده می‌شود. این محصول جزء مواد اولیه محسوب می‌شود و دارای طعم‌های متنوعی است.

عمده‌فروشی شکلات خارجی در تهران

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا