شکلات
خانه / شکلات خارجی / بورس شکلات خارجی تهران

بورس شکلات خارجی تهران

مجموعه شکلات ایران، بورس شکلات خارجی تهران ، با همکاری زیر مجموعه های وارداتی خود، مجموعه ای توانمند در جهت تامین انواع شکلات خارجی معروف و اصلی در ایران به شمار می رود. شکلات های خارجی موجود در بازار ایران تنوع زیادی دارند و با کیفت های متنوعی نیز هستند. اما در میان تنوع گسترده انوع شکلات خارجی، چند برند صاحب نام و قدیمی، بیشترین حجم درخواست و تقاضا را به خود اختصاص داده اند. با شناخت بازار برندهای درجه یک بازار شکلات و کسب قیمت های رقابتی و مناسب، میتوان تجارت خوبی در زمینه خرید و فروش شکلات خارجی و پخش آن در بازارهای شکلات های رقم زد و حاشیه های سود مناسبی به دست آورد.

بورس شکلات خارجی تهران

مرکز بازرگانی سورن، نماینده گروه شکلات ایران، بورس شکلات خارجی تهران و سایر شهرستان ها، با خرید شکلات خارجی اصل به صورت مستقیم از طریق زیرمجموعه خود در کشور ترکیه و شهر استانبول، فرصت خوی برای خرید و فروش شکلات مورد نیاز خریداران عمده و پخش شکلات خارجی در ایران فراهم آورده است. چرا که قیمت های مجموعه ما به صورت قیمت مستقیم وارداتی و دست اول و بدون واسطه بوده و این امکان موقیعیت خوبی برای خرید و فروش فعالان این عرصه در داخل کشور فراهم می نماید.

بورس شکلات خارجی تهران

انواع شکلات خارجی قابل عرضه در بورس شکلات خارجی تهران شامل مدل های زیر است:

 

علاوه بر این ها شما می توانید برای سفارشات عمده خودبا سورن، بورس شکلات خارجی تهران تماس و سفارش مورد نظر خود را به واحد فروش و مشاوره ارجاع نمایید تا سفارش مورد نظر شما در سارع وقت بررسی و امکان ارسال آن از ترکیه اطلاع رسانی شود. زمان مورد نیاز برای رسید سفارشات تهران از ترکیه ۴ روز کاری می باشد. همچنین سفارشات شهرستان از طریق باربری های طرف قرارداد و با کمترین هزینه ها ارسال میشوند.

بورس شکلات خارجی تهران

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل : 989122581660
telegram icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

فروش عمده شکلات خارجی

Online مرکز فروش عمده شکلات خارجی Tehran

فروش عمده شکلات خارجی Online در انواع طعم‌ها و مدلهای مختلف توسط مراکز بازرگانی و …

Call Now Buttonتماس با ما