شکلات آنیه

معرفی شرکت شکلات آنیه Anieh (صنایع غذایی حشمتی)

شکلات آنیه (صنایع غذایی حشمتی) یکی از انواع برندهای ایرانی و مرغوب شکلات محسوب می‌شود. این برند ایرانی دارای محصولات متنوع و متعدد می‌باشد. شکلات آنیه برندی شناخته‌شده است که مدل‌های متنوعی از شکلات را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. شکلات‌های آنیه دارای طعمی لذیذ و مختلف هستند. ازاین‌رو می‌توان این شکلات را برای هر ذائقه‌ای خریداری کرد. شکلات‌های آنیه در بسته‌بندی‌های گرمی و کیلویی عرضه می‌شوند. برخی از این شکلات‌ها نیز دارای بسته‌بندی زیبا بوده و به‌عنوان شکلات کادویی استفاده می‌شوند.

شکلات آنیه (صنایع غذایی حشمتی)

شرکت شکلات آنیه (صنایع غذایی حشمتی)

شرکت شکلات آنیه (صنایع غذایی حشمتی) از سال 1345 فعالیت خود را درزمینهٔ تولید انواع شکلات و محصولات قنادی آغاز کرده است. همچنین این برند در سال 1374 برای تنوع بیشتر در محصولات و افزایش فرش خود بسته‌بندی محصولات را تغییر داد. این برند تا سال 1390 با نام صنایع غذایی حشمتی فعالیت داشت. از سال 1390 برند آنیه را برای خود برگزید. آنیه توانست محصولاتی با درجه کیفی بالا و با بسته‌بندی مناسب و جدید به بازار عرضه کند. این برند دارای آزمایشگاهی مستقل بوده که کیفیت محصولات در این آزمایشگاه سنجیده می‌شود. کارخانه آنیه در استان تهران و شهر شهریار فعالیت دارد.

در کارخانه شکلات آنیه (صنایع غذایی حشمتی) محصولات به‌صورت عمده و با تناژهای بالا عرضه می‌شوند. این کارخانه دارای نمایندگی‌های فروش فعال بوده که در سراسر ایران فعالیت دارند. خرید از این نمایندگی‌ها نیز راحت و مقرون‌به‌صرفه خواهد بود.

شکلات آنیه (صنایع غذایی حشمتی) | شرکت شکلات آنیه (صنایع غذایی حشمتی)

 

لیست محصولات آنیه

کارخانه شکلات آنیه (صنایع غذایی حشمتی) محصولات متعدد و متنوعی را به بازار عرضه و در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. برخی از انواع لیست محصولات آنیه عبارت‌اند از:

  • شیرینی میشکا: این نوع شیرینی جزء شیرین‌های خوشمزه کاکائویی می‌باشد. شیرینی‌های میشکا دارای انواع طعم‌های شیرین و تلخ هستند. شیرین تلخ میشکا در بسته‌بندی کادویی برای سوغاتی و کادو بردن نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد.
  • شکلات سنگی: شکلات سنگی نیز یکی دیگر از محصولات آنیه است. این شکلات در انواع ریزودرشت تولیدشده و حالتی شبیه دراژه دارد.
  • شیرینی ساقه‌عروس: این نوع شیرینی نیز شکلی لوله‌ای داشته و در طعم‌های مختلف کاکائویی، موزی، توت‌فرنگی و… به بازار عرضه می‌شود.
  • شکلات تخته‌ای: شکلات تخته‌ای آنیه نیز از محصولات پرفروشی است که برای تولید انواع مواد غذایی و یا تزئین کیک و شیرینی مورداستفاده قرار می‌گیرد. این محصول دارای طعم‌های مختلفی است و می‌توان طعم موردنظر را با توجه به نوع استفاده خریداری کرد.

شکلات آنیه (صنایع غذایی حشمتی) | محصولات آنیه

شکلات صبحانه سطلی آنیه

شکلات صبحانه سطلی آنیه از دیگر محصولات کارخانه شکلات آنیه (صنایع غذایی حشمتی) محسوب می‌شود. این محصول که با نام کرم کاکائو نیز شناخته‌شده است؛ محصولی مغذی و پرطرفدار می‌باشد. از بسته‌بندی کوچک تین محصول برای مصارف خانگی و بسته‌بندی‌های بزرگ و سطلی برای مصارف قنادی استفاده می‌شود. این محصول در تولید بستنی و شیرینی و شکلات کاربرد دارد.

 

خرید عمده شکلات آنیه

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]خرید عمده شکلات آنیه در انواع شکلات سنگی، تخته‌ای، کادویی و … را می‌توانید از طریق مجموعه تولیدی و بازرگانی سورن انجام دهید.[/box]سورن محصولات آنیه را به شکل عمده و با قیمت مناسبی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. سفارش شکات آنیه با هر تناژی امکان‌پذیر می‌باشد.

شکلات آنیه (صنایع غذایی حشمتی) | خرید عمده شکلات

دکمه بازگشت به بالا