پودر ژلاتین

پودر ژلاتین بلوم 220-200 (ژلاتین روس، ترک و پاکستان) Halal

پودر ژلاتین بلوم 200-220 یکی از محصولات پرکاربرد غذایی محسوب می‌شود. ژلاتین ماده‌ای افزودنی محسوب می‌شود که از استخوان، غضروف و پوست حیواناتی مانند گاو و خوک تهیه می‌شود؛ که البته در ایران ژلاتین گاوی که حلال می‌باشد مورداستفاده قرار می‌گیرد. این ماده دارای خاصیت ژلاتینی و چسبندگی بوده و می‌تواند در تولید بسیاری از محصولات غذایی استفاده شود. ژلاتین دارای بلوم های مختلفی است. می‌توان با توجه به نوع محصول تولیدی خود بلوم مناسب را انتخاب کرد.

پودر ژلاتین بلوم 200-220

کاربرد پودر ژلاتین بلوم 200-220

برندهای مختلف ژلاتین در چندین بلوم متفاوت تولید می‌شوند. بلوم تعیین‌کننده میزان غلظت و خاصیت ژلاتینی آن است. درجه گذاری بلوم از 160 شروع‌شده و تا 250 ادامه دارد. در میان بلوم های مختلف، پودر ژلاتین بلوم 200-220 دارای مصارف زیادی می‌باشد. این بلوم دارای خاصیت ژل شدگی مناسبی بوده و با قیمت پایینی نیز در بازار عرضه می‌شود. هر یک از انواع بلوم های ژلاتین در تولید محصول خاصی کاربرد دارد. ازاین‌رو بهتر است نوع بلوم پودر ژلاتین را با توجه به محصول تولیدی انتخاب نمایید.

کاربرد پودر ژلاتین بلوم 200-220 متعدد است. از این برای مصارف زیر استفاده می‌شود:

 • تولید مواد لبنی مانند ماست و پنیر
 • تولید و تهیه انواع دسرهای آماده
 • تولید انواع ژله
 • تولید برخی از مواد غذایی منجمد که دارای ترکیب گوشت هستند
 • تولید آبمیوه‌ها و نوشیدنی‌های مختلف
 • تولید انواع مختلف بستنی
 • تولید آب‌نبات‌های گوناگون و … .

پودر ژلاتین بلوم 200-220 | کاربرد ژلاتین

موارد مصرف پودر ژلاتین اصل

ژلاتین ماده‌ای است که به شکل‌های گوناگون پودری، گرانول و مکمل در بازار موجود است. ازاین‌رو از ژلاتین تنها در صنایع غذایی استفاده نمی‌شود. هرچند بیشترین کاربرد ژلاتین در تولید محصولات غذایی است. بااین‌حال انواع دیگری از ژلاتین وجود داشته که به ژلاتین صنعتی مشهور هستند. این نوع در صنایع مختلف کاربرد دارد.

موارد مصرف پودر ژلاتین اصل بسیار گسترده است. از این ماده علاوه بر اینکه به‌عنوان یک افزودنی خوراکی در صنایع غذایی استفاده می‌شود؛ از نمونه‌های غیرخوراکی در صنعت داروسازی نیز استفاده می‌گردد. از ژلاتین برای چسبندگی برخی از داروها، قرص‌ها و کپسول‌ها استفاده می‌شود. همچنین ژلاتین در صنایع زیر نیز کاربرد دارد:

 • صنعت چاپ، کاغذسازی و چاپ اسکناس
 • صنایع نظامی
 • صنایع نساجی
 • صنایع فیلم‌برداری و عکاسی و… .

پودر ژلاتین بلوم 200-220 یکی از انواع ژلاتین خوراکی است که مورداستفاده بسیاری از تولیدی‌های بستنی و مواد لبنی می‌باشد. این محصول با برندهای مختلفی در بازار عرضه می‌شود. می‌توان ژلاتین را با رنج قیمت‌های متفاوتی خریداری کرد.

پودر ژلاتین بلوم 200-220 | موارد مصرف ژلاتین

قیمت پودر ژلاتین کیلویی

پودر ژلاتین را می‌توان به‌صورت فله و عمده و یا در بسته‌بندی‌های کوچک خریداری کرد. مسلماً قیمت پودر ژلاتین کیلویی و فله‌ای بسیار به‌صرفه‌تر خواهد بود. البته باید توجه داشت که پودر ژلاتین باقیمت‌های مختلفی عرضه می‌شود. مثلاً قیمت پودر ژلاتین بلوم 200-220 در رنج میانی قرار می‌گیرد. نوع بلوم یکی از عوامل تعیین‌کننده قیمت این محصول است. همچنین وزن بسته‌بندی، میزان تقاضا، نحوه خرید و سفارش همگی بر میزان قیمت این محصول مؤثر است. کمپانی‌ها قیمت‌های مختلفی برای محصولات خود در نظر می‌گیرند. ازاین‌رو قیمت‌های مارک‌های مختلف ژلاتین متفاوت است.

پودر ژلاتین بلوم 200-220 | قیمت ژلاتین کیلویی

واردات انواع پودر ژلاتین

واردات انواع پودر ژلاتین توسط مراکز بازرگانی ایرانی در شهرهای مختلفی از ایران انجام می‌گیرد. بیشتر پودر ژلاتین موردنیاز کشور از طریق شرکت‌های ترکیه‌ای، پاکستانی و روسی تأمین می‌شود. این شرکت‌ها پودر ژلاتین حلال را در اختیار بازرگانی‌ها قرار می‌دهند. پودر ژلاتین بلوم 200-220 یکی از محصولات وارداتی باکیفیت است. این محصول به شکل گسترده‌ای در تولیدی‌ها و صنایع غذایی استفاده می‌شود.

پودر ژلاتین بلوم 200-220 | واردات ژلاتین

خرید اینترنتی پودر ژلاتین حلال

پودر ژلاتین را می‌توان به روش‌های گوناگون حضوری و اینترنتی خریداری کرد. خرید اینترنتی پودر ژلاتین حلال یکی از روش‌های سریع و آسان می‌باشد. [box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]بازرگانی سورن ازجمله مراکز اصلی عرضه ژلاتین است که می‌توان خریدهای خود را به شکل اینترنتی و غیرحضوری از طریق این مجموعه انجام داد.[/box] سورن پودر ژلاتین بلوم 200-220 را در بسته‌های مناسب 20 و 25 کیلویی به مشتریان عرضه می‌کند.

پودر ژلاتین بلوم 200-220 | خرید ژلاتین

دکمه بازگشت به بالا