پودر کاکائو

قیمت پودر کاکائو تلخ خالص پلمپ بالک | SOREN CACAO

 

پودر کاکائو یکی از پرکاربردترین چاشنی‌های مواد غذایی است. این پودر دارای ارزش غذایی بالایی است و استفاده از آن به بهبود برخی بیماری‌ها نیز کمک می‌کند. پودر کاکائو از میوه درخت کاکائو به دست می‌آید. میوه درخت کاکائو زردرنگ است و حاوی تعدادی دانه کاکائو می‌باشد. از دانه‌های کاکائو کره کاکائو و پودر کاکائو به دست می‌آید. پودرهای کاکائو در کشورهای مختلفی تولید می‌شوند و دارای برندهای متفاوتی هستند. اسپانیا، هلند، ترکیه، اندونزی، نیجریه و… برخی از کشورهای تولیدکننده پودر کاکائو محسوب می‌شوند. این پودر دارای مزه‌های مختلفی است. پودر کاکائو تلخ یکی از انواع پرفروش و محبوب بازار ایران است؛ که در تولید مواد مختلف از آن استفاده می‌شود.

مشخصات پودر کاکائو تلخ

مشخصات پودر کاکائو تلخ

پودر کاکائو دارای انواع مختلفی همچون پودر کاکائو شیرین، پودر کاکائو بدون شکر و پودر کاکائو تلخ می‌باشد. پودرهای تلخ بسیار محبوب و پرفروش هستند و آن‌ها در تولیدی‌های مختلف استفاده می‌شود. از مشخصات پودر کاکائو تلخ می‌توان به دارا بودن رنگی تیره و طعمی تلخ اشاره کرد. این پودر کاکائو به پودر کاکائو قلیایی نیز شهرت دارد. درواقع پودرهای کاکائو طی مراحل بود داده می‌شوند و به آن‌ها مواد افزودنی اضافه می‌شود تا طعم و عطر آن‌ها تقویت شود، سپس به‌عنوان پودر کاکائو تیره و تلخ مورداستفاده قرار می‌گیرد.

موارد مصرف پودر کاکائو تلخ

پودر کاکائو تلخ

کاربرد و موارد مصرف پودر کاکائو تلخ بسیار گسترده است. از این پودر در تولید محصولات غذایی مختلفی همچون شکلات، شیرینی، کیک، بیسکویت، بستنی، دسر و برخی از مواد لبنی استفاده می‌شود. اصلی‌ترین مواد اولیه تولیدی‌های شکلات، پودرهای تلخ می‌باشد. میزان قیمت پودر کاکائو شیرین و تلخ متفاوت است.

قیمت عمده پودر کاکائو بالک

قیمت عمده پودر کاکائو بالک

اصولاً قیمت عمده پودر کاکائو بالک کمتر از میزان قیمت خرید جزئی و تکی می‌باشد. بااین‌حال قیمت این محصول با توجه به برند، درصد چربی، نوع پودر کاکائو، نوع کشور تولیدکننده و نوع بسته‌بندی متفاوت است. می‌توان میزان قیمت این محصول را در سایت‌های فروش آنلاین مشاهده کرد. همچنین اگر پودر کاکائو را به‌صورت مستقیم از تولیدی‌ها و بازرگانی‌ها و به شکل عمده خریداری نمایید؛ واسطه‌های فروش حذف‌شده و هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

عمده‌فروشی پودر کاکائو

عمده‌فروشی پودر کاکائو

سورن یکی از اصلی‌ترین مراکز عمده‌فروشی پودر کاکائو محسوب می‌شود. این مجموعه انواع برندهای ایرانی و خارجی پودر کاکائو را به‌صورت عمده به فروش می‌رساند. محصولات سورن دارای نشان تأییدیه سلامت هستند و از کیفیت خوب و ماندگاری بالایی برخوردارند. قیمت محصولات تولیدی سورن بسیار مناسب است. این مجموعه بیشتر مواد اولیه کارخانه‌های شکلات‌سازی ازجمله پودر کاکائو تلخ را تأمین می‌کند.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا