شکلات
خانه / روغن جانشین کره کاکائو / فروش مرکزی روغن جایگزین کره کاکائو مرغوب | CBS

فروش مرکزی روغن جایگزین کره کاکائو مرغوب | CBS

فروش روغن جایگزین کره کاکائو

جهت تهیه و تولید شکلات از محصولات و مواد اولیه متعددی استفاده می‌شود. یکی از محصولات اصلی شکلات‌سازی کره کاکائو است. کره کاکائو حاوی مقدار زیادی چربی اشباع‌شده است و باعث یکدست شدن مواد اولیه شکلات و طعم دهی آن می‌گردد. روغن کاکائو از دانه‌های میوه درخت کاکائو استخراج می‌شود. مقدار این محصول در جهان محدود است. به همین دلیل کره کاکائو با قیمت بالایی عرضه می‌شود. بیشتر تولیدی‌های شیرینی و شکلات برای دسترسی آسان‌تر و صرفه‌جویی در هزینه‌ها از روغن جایگزین کره کاکائو استفاده می‌کنند. بازرگانی‌ها و مراکز مختلفی درزمینهٔ فروش روغن جایگزین کره کاکائو فعالیت می‌کنند؛ بنابراین بهتر است خرید این محصول را از طریق مراکز معتبر انجام دهید.

طرز تهیه روغن کاکائو

طرز تهیه روغن کاکائو

طرز تهیه روغن کاکائو به این صورت است که ابتدا میوه‌های درخت کاکائو چیده شده و در انبار قرار می‌دهند تا کاملاً خشک یا پوسیده شود. در مواردی برای خشک شدن این میوه از حرارت استفاده می‌شود. در مرحله بعد پوسته‌های میوه از دانه آن غربال می‌شود. سپس دانه کاکائو تحت‌فشار قرار داده‌شده و توسط دستگاه‌های مخصوص دوسوم چربی موجود در دانه‌ها گرفته می‌شود. مقدار این چربی در هر دانه محدود است. پس از جمع‌آوری روغن؛ آن را بسته‌بندی کرده و به‌عنوان کره کاکائو مورداستفاده صنایع مختلف قرار می‌گیرد. روغن کاکائو را می‌توان از مراکز فروش روغن جایگزین کره کاکائو نیز خریداری کرد.

ویژگی‌ها و کاربردهای روغن جایگزین کره کاکائو سی بی اس

کاربردهای روغن جایگزین کره کاکائو سی بی اس

ویژگی‌ها و کاربردهای روغن جایگزین کره کاکائو تقریباً مشابه روغن کاکائو است. البته خواص شیمیایی این دو محصول باهم متفاوت است. از ویژگی‌های روغن جایگزین کره کاکائو می‌توان به نقطه ذوب مناسب، طعم دهی و قیمت مناسب آن اشاره کرد. این روغن باعث جلای سطح شکلات شده و از بلوم زدن شکلات در انبار جلوگیری می‌کند؛ بنابراین جزء یکی از مواد نگه‌دارنده شکلات نیز محسوب می‌شود. همچنین روغن‌های جایگزین کره کاکائو از ذوب شدن شکلات در دماهای بالا جلوگیری می‌کنند و باعث قالب پذیری بهتر ماده اولیه شکلات می‌شوند.

انواع روغن جایگزین کره کاکائو cbs

انواع روغن جایگزین کره کاکائو cbs

تنوع روغن‌های جایگزین کره کاکائو زیاد است؛ اما به‌طورکلی این محصول در دو نوع پوششی و قالبی به فروش می‌رسد. موارد مصرف هریک از این روغن‌ها متفاوت است و از آن‌ها در تولید محصولات مختلفی همچون کیک، بستنی، شکلات، مواد لبنی و … استفاده می‌شود. می‌توان انواع روغن جایگزین کره کاکائو را از مراکز فروش روغن جایگزین کره کاکائو خریداری کرد.

فروش روغن جایگزین کره کاکائو

بازرگانی سورن یکی از مراکز فروش روغن جایگزین کره کاکائو می‌باشد. این بازرگانی انواع برندهای معتبر روغن جایگزین کره کاکائو را به‌صورت عمده و با مناسب‌ترین قیمت به فروش می‌رساند. جهت خرید با واحد فروش در تماس باشید.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل : 989122581660
telegram icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش روغن سی بی اس

مرکز فروش روغن سی بی اس ۳۴ تا ۳۸ درجه Malaysia در ایران

مرکز فروش روغن سی بی اس Malaysia  این محصول را به‌صورت عمده در اختیار کارخانه‌ها …

تماس با ما