پودر ژلاتین

پودر ژلاتین به صورت فله ویژه صنایع غذایی | قیمت پودر ژلاتین در بازار | Soren

معمولا پودر ژلاتین به صورت فله خریداری می شود. این پودر متشکل از پروتئین، رطوبت و مقدار بسیار کمی خاکستر است. میزان پروتئین موجود در ژلاتین به بیش از ۸۰ درصد می رسد که این موضوع بیانگر فواید بیشمار آن است. ژلاتین که قابلیت حل شدن در آب گرم را دارد در محصولات خوراکی نظیر پاستیل، انواع ژله و برخی از شیرینی ها به کار گرفته می شود.

پودر ژلاتین به صورت فله

در تولید مربا و حتی بستنی نیز از این پودر خوراکی استفاده می شود که استفاده از آن، موجب یک بافت عالی در این محصولات شده و کیفیت آنها را بهبود می بخشد. آنچه که در ادامه مطلب می خوانید عبارت است از فواید ژلاتین و قیمت آن در بازار. در پایان نیز در خصوص خرید بهترین پودر ژلاتین صحبت شده است. با ما همراه باشید.

پودر ژلاتین به صورت فله ویژه صنایع غذایی

پودر ژلاتین به صورت فله ویژه صنایع غذایی

در بازرگانی سورن، پودر ژلاتین به صورت فله ویژه صنایع غذایی ارائه می گردد. ژلاتین در صنایع مختلفی نظیر صنایع دارویی هم کاربرد دارد که این موضوع نشانگر تاثیر مثبت این محصول بر سلامت بدن است.

پودر ژلاتینی که هم اکنون در مجموعه ما عرضه می گردد مخصوص صنایع غذایی می باشد و مراکز فعال در این صنف می توانند از طریق این سایت به خرید عمده آن اقدام نمایند.

ژلاتین چه فوایدی دارد؟

ژلاتین چه فوایدی دارد؟

ژلاتین چه فوایدی دارد؟ از سوالات پر تکرار افراد می باشد. وجود اسید آمینه در ژلاتین باعث شده است این محصول برای پوست و مو بسیار مفید باشد و همینطور سیستم ایمنی بدن را تقویت نماید. از طرفی پروتئین های موجود در ژلاتین باعث شده اند مصرف آن سبب پر شدن صورت شود و افرادی که مایلند صورت پری داشته باشند این محصول را مصرف می کنند و به سراغ محصولاتی می ‌روند که درونشان حاوی ژلاتین است مانند ژله، پاستیل و برخی از شیرینی ها و … .

قیمت پودر ژلاتین در بازار

قیمت پودر ژلاتین در بازار

قیمت پودر ژلاتین در بازار تا حد زیادی به کیفیت و تولید کننده اش بستگی دارد. ژلاتین که از استخوان برخی از حیوانات به دست می آید طی چند مرحله به پودر ژلاتین تبدیل می گردد. اینکه پودر ژلاتین از استخوان کدام حیوان درست شده و کشور تولید کننده اش کدام کشور بوده بر قیمت تمام شده آن تاثیر می گذارد.

معمولا پودرهای ژلاتین باکیفیت از قیمت بیشتری هم برخوردار هستند و تولید کنندگان مایلند مرغوب ترین نوع آن را در تولیداتشان به کار گیرند تا کیفیت پایین آن، خللی بر کیفیت محصولات نهایی وارد نکند. ما سعی کرده ایم بهترین ژلاتین های موجود در بازار جهانی را به کشور وارد نماییم و آن را در یک شرایط مناسب به سایر تولیدی های کشور ارسال کنیم.

خرید پودر ژلاتین با بهترین کیفیت

خرید پودر ژلاتین با بهترین کیفیت

خرید پودر ژلاتین با بهترین کیفیت اهمیت زیادی دارد زیرا کیفیت این محصول بر کیفیت نهایی تولیدات تاثیر مستقیم گذاشته و اگر از یک ژلاتین نا مرغوب درون فرمولاسیون محصولات استفاده شود منجر به افت کیفیت آنها می شود. بنابراین بایستی در حین سفارش محصولات پایه ای، دقت زیادی به خرج داد تا آسیبی به بافت و کیفیت محصولات وارد نشود.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

دکمه بازگشت به بالا