اسماتیز سنگی

خرید اسمارتیز فله‌ای از کارخانه تولیدی (ریز & درشت) (10kg)

خرید اسمارتیز فله‌ای در بسته‌های متنوع و با وزن‌های مختلف از طریق مراکز تولیدی و بازرگانی امکان‌پذیر می‌باشد. کارخانه تولیدی اسمارتیز این محصول را در رنگ‌های مختلف و با بیش از 7 رنگ متنوع عرضه می‌کند. اسمارتیز ازجمله پرفروش‌ترین محصولات در قنادی‌ها و فروشگاه‌های شکلات محسوب می‌شود. این محصول محبوب کودکان و بزرگ‌سالان می‌باشد و دارای کارایی زیادی نیز می‌باشد. اسمارتیزها در انواع بسته‌بندی‌های بزرگ و کوچک و در شکل‌ها و طرح‌های مختلف به فروش می‌رسند.

خرید اسمارتیز فله‌ای

موارد مصرف اسمارتیز

موارد مصرف اسمارتیز متعدد است. این محصول تنها برای مصارف خانگی استفاده نمی‌شود. اسمارتیزها در انواع شکل‌های مربعی و دایره‌ای تولید می‌شوند. این محصول دارای اندازه‌های ریزودرشت است. مدل‌های قرصی و درشت آن مورداستفاده کودکان قرار می‌گیرند. اسمارتیزهای ریز نیز برای تزئین انواع محصولات غذایی استفاده می‌شوند. قنادی‌ها اسمارتیزهای ریز را برای تزئین بستنی، کیک، دسر و شیرینی استفاده می‌کنند.

می‌توان از مراکز خرید اسمارتیز فله‌ای این محصول را خریداری کرده و در تولید محصولات ذکرشده استفاده کرد. قنادی‌ها بیشترین استفاده را از اسمارتیز دارند. اسمارتیز یا دراژه محصولی است که مغز آن از کاکائو بوده و پوسته آن در رنگ‌های مختلف عرضه می‌شود. اسمارتیزها دارای انواع مختلف بلدرچینی، کاکائویی، ماسه‌های دریا و رنگی تولید می‌شوند. ازاین‌رو اسمارتیزها دارای تنوع طرح و رنگ بوده و باکیفیت بالایی به فروش می‌رسند.

خرید اسمارتیز فله‌ای | موارد مصرف اسمارتیز

قیمت اسمارتیز کیلویی و فله‌ای

قیمت اسمارتیز کیلویی و فله‌ای متفاوت از قیمت خریدهای جزئی است. اسمارتیز در انواع بسته‌های چند گرمی تا چند کیلویی عرضه می‌شود. بسته‌های گرمی برای خرید جزئی کودکان می‌باشد. بسته‌های کیلویی و فله‌ای نیز برای استفاده قنادی‌ها و تولیدی‌های شکلات و شیرینی است. خرید اسمارتیز فله‌ای بیشتر در بسته‌های 5 و 7 کیلوگرمی انجام می‌گیرد. قیمت اسمارتیز کیلویی و فله‌ای با توجه به عوامل زیر قابل‌تغییر است:

  • نوع برند و مارک اسمارتیز
  • مقدار سفارش و روش سفارش محصول
  • نوع بسته‌بندی محصول
  • میزان کیفیت اسمارتیز

مراکز خرید اسمارتیز فله‌ای این محصول را با قیمت مناسبی عرضه می‌کنند. برای اطلاع از قیمت نهایی محصولات می‌توانید با نمایندگی‌های فروش در تماس باشید.

خرید اسمارتیز فله‌ای | قیمت اسمارتیز

صادرات اسمارتیز ریزودرشت

کارخانه تولیدی اسمارتیز در شهرهای متعدد از ایران فعالیت دارد. در این کارخانه‌ها تولید اسمارتیز با استفاده از بهترین مواد اولیه انجام می‌گیرد. همچنین تنوع شکل و رنگ اسمارتیزهای ایرانی زیاد می‌باشد. اسمارتیز ایرانی دارای قیمت بسیار مناسبی است و با صادرات آن می‌توان سود خوبی را کسب کرد.

صادرات اسمارتیز ریزودرشت به کشورهای مختلف ازجمله کشورهای همسایه ایران و کشورهای اطراف خلیج‌فارس انجام می‌گیرد. برای صادرات این محصول کافی است اسمارتیزها را به شکل عمده از مراکز خرید اسمارتیز فله‌ای تهیه کرد و جهت صادرات مورداستفاده قرار دهید.

خرید اسمارتیز فله‌ای | صادرات اسمارتیز

خرید اسمارتیز فله‌ای از کارخانه

خرید اسمارتیز فله‌ای از کارخانه به شکل مستقیم و بدون واسطه یکی از روش‌های مطمئن و مقرون‌به‌صرفه خواهد بود. کارخانه‌های تولید اسمارتیز محصولات خود را با تناژهای بالا در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. خرید از کارخانه دارای مزایای فراوانی است. ازجمله اینکه موجب اطمینان از کیفیت محصول خواهد شد. اگر قصد صادرات اسمارتیز را دارید بهتر است محصول را به‌صورت مستقیم از کارخانه خریداری نمایید. کارخانه اسمارتیز برای خریدهای تناژ بالا قیمت مناسب‌تری در نظر می‌گیرد. درنتیجه سود خوبی نصیب فروشنده و خریدار خواهد شد.

خرید اسمارتیز فله‌ای | کارخانه اسمارتیز

خرید اینترنتی اسمارتیز ریز

خرید اینترنتی اسمارتیز ریز یکی دیگر از روش‌هایی خواهد بود که قنادی‌ها محصولات موردنیاز خود را به این طریق تهیه می‌نمایند. در خرید اینترنتی امکان مقایسه مشخصات محصولات مختلف و همچنین امان مقایسه قیمت‌ها وجود خواهد داشت. خرید اینترنتی هم برای سفارش‌های جزئی و هم سفارش‌های عمده امکان‌پذیر می‌باشد. می‌توانید سفارش‌های عمده خود را از طریق سایت سورن و با تناژ بالا سفارش دهید. سورن هیچ محدودیتی در تأمین اسمارتیز با تناژ بالا نخواهد داشت و محصولات خود را به سراسر ایران عرضه می‌نمایند. برای سفارش کافی است با کارشناسان فروش در تماس باشید.

خرید اسمارتیز فله‌ای | خرید اینترنتی اسمارتیز

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا