پودر کاکائوپودر کاکائو S9

شناسایی رنگ پودر کاکائو اصل Wet 10-20 قهوه ای تیره + قیمت اصلی

رنگ پودر کاکائو اصل متفاوت از پودرهای کاکائو تقلبی می‌باشد. به همین دلیل می‌توان رنگ پودر کاکائو را به‌عنوان یکی از راه‌های تشخیص پودر کاکائو اصل از تقلب دانست. برای تشخیص پودرهای کاکائو اصل از تقلب روش‌های شناسایی دیگری نیز وجود دارد. امروزه در بازار شاهد عرضه پودرهای کاکائو تقلبی و نامرغوب هستیم. این پودرها جهت کاهش قیمت دارای مواد افزودنی می‌باشند. پودرهای کاکائو تقلبی از طعم و عطر مناسبی برخوردار نیستند. استفاده از این پودرها در صنایع غذایی موجب پایین آمدن کیفیت محصولات خواهد شد. ازاین‌رو بهتر است پودرهای اصل و باکیفیت را خریداری نمایید.

 

رنگ پودر کاکائو اصل

شناسایی رنگ پودر کاکائو اصل از تقلبی

شناسایی رنگ پودر کاکائو اصل از تقلبی با توجه به نوع و برند پودر کاکائو متفاوت است. پودرهای کاکائو دارای دو نوع طبیعی و قلیایی شده هستند. پودرهای کاکائو اصل با توجه به نوع آن ممکن است تیره یا روشن باشند. البته باید توجه داشت بیتش پودرهای اصل دارای رنگی روشن می‌باشند.

یکی دیگر از روش‌های تشخیص پودر کاکائو اصل از تقلبی نوع طعم آن می‌باشد. پودرهای کاکائو اصل خیلی تند و یا تلخ نیستند؛ بنابراین پودرهای کاکائویی که خیلی تلخ هستند ممکن است تقلبی و نامرغوب باشند.

رنگ پودر کاکائو اصل | تشخیص پودر کاکائو اصل

میزان درصد چربی پودر کاکائو اصل

میزان درصد چربی پودر کاکائو اصل نیز بین 10 تا 20 می‌باشد. به همین دلیل علاوه بر رنگ پودر کاکائو اصل درصد چربی نیز یکی دیگر از راه‌های تشخیص پودر کاکائو اصل از تقلبی می‌باشد. از خرید پودرهای کاکائویی که دارای درصد چربی کمتر یا بیشتر هستند خودداری کنید. پودر کاکائو اصل نرم بوده و دارای کیفیت بالا و دانه‌های بسیار ریزی است.

رنگ پودر کاکائو اصل | درصد چربی پودر کاکائو

پودر کاکائو اصل آلتین مارکا

رنگ پودر کاکائو اصل با توجه به درجه قلیایی شدن آن متفاوت است. پودرهای کاکائو طی فرآیند تولید با حرارت قلیایی می‌شوند؛ بنابراین رنگ پودر کاکائو اصل با درجه قلیایی آن رابطه مستقیمی دارد. قابل ذکر است که بیشتر پودرهای کاکائو اصل دارای رنگ قهوه‌ای تیره یا قهوه‌ای و قرمز هستند. معمولا به پودر کاکائو ناخالص مقداری نشاسته اضافه می‌شود و به همین دلیل این پودرها دارای دانه‌های سفید می‌باشند.

پودر کاکائو اصل آلتین مارکا یکی از محصولات ساخت ترکیه می‌باشد. این نوع پودر کاکائو بسیار باکیفیت و مرغوب بوده و دارای چندین کد مختلف می‌باشد. نوع رنگ این پودر کاکائو نیز با توجه به کد آن متفاوت است. این محصول باکیفیت مورد تقاضای بسیاری از کارخانجات تولیدی شکلات و لبنیات می‌باشد. پودرهای کاکائو آلتین مارکا علاوه بر طعم دهی و رنگ دهی عالی از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردارند.

رنگ پودر کاکائو اصل | پودر کاکائو آلتین مارکا

دریافت قیمت پودر کاکائو اصل

پودرهای کاکائو بازار ایران بیشتر دارای برندهای خارجی هستند. این محصول به مقدار محدودی در ایران تولید می‌شود. ازاین‌رو بیشتر پودرهای کاکائو بازار وارداتی می‌باشند. این برندها محصول کشورهای مختلفی همچون هلند، مالزی، اندونزی، ترکیه و… می‌باشند. هزینه‌های تولیدی در هر یک از این کشورها متفاوت است. به همین دلیل قیمت برندهای متفاوت پودر کاکائو مختلف است.

نرخ ارز نیز رابطه مستقیمی بر میزان قیمت پودرهای کاکائو اصل خواهد داشت. برای دریافت قیمت پودر کاکائو اصل میتونید با بازرگانی‌ها و نمایندگی‌های فروش تماس برقرار کرده و در جریان اخرین نرخ این کالا قرار بگیرید. به‌طورکلی رنگ پودر کاکائو اصل و قیمت آن بسیار متنوع است و شناسایی این امر نیاز به متخصصان ویژه دارد.

رنگ پودر کاکائو اصل | قیمت پودر کاکائو

مراکز پخش عمده پودر کاکائو اصل و باکیفیت

تولیدکنندگان مواد غذایی همیشه به دنیال مراکز خرید پودر کاکائویی هستند که این محصول را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت عرضه نماید. در این میان بازرگانی سورن به‌عنوان یکی از مراکز پخش عمده پودر کاکائو اصل و باکیفیت برای خرید گزینه بسیار مناسبی می‌باشد. [box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]سورن برندهای مختلفی از پودر کاکائو را در بسته‌بندی‌های عمده 20 و 25 کیلویی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.[/box] تمامی این محصولات دارای کیفیت مناسب و استانداردهای لازم بوده و با پایین‌ترین نرخ بازار عرضه می‌شوند.

رنگ پودر کاکائو اصل | پخش عمده پودر کاکائو

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا