پودر کاکائو

فروش پودر کاکائو تلخ قلیایی به صورت عمده با درصد 12-10

فروش پودر کاکائو تلخ

فروش پودر کاکائو تلخ به منظور تامین مواد اولیه مورد نیاز صنایع غذایی صورت می گیرد. پودر کاکائو به دو گروه اصلی تلخ و شیرین تقسیم می شود که هر کدام از آنها به روش خاصی تولید می گردند.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]نکته ای که در رابطه با پودر کاکائو تلخ حائز اهمیت است طبیعی و ارگانیک بودن آن می باشد و اینکه فاقد هر گونه افزودنی است.[/box]

به همین خاطر افرادی که به کاکائو علاقه مند هستند و سلامت آن نیز برایشان مهم است به سراغ محصولاتی می روند که حاوی پودر کاکائو تلخ هستند. تولیدکنندگان شکلات، شیرینی، کیک و انواع دسر نیز برای تولید محصولاتی با پودر کاکائو تلخ، به این ماده نیاز دارند و به دلیل اینکه تولیدات آنها بالا است و روزانه محصولات زیادی را باید به بازار عرضه نمایند نیاز به مواد اولیه بیشتری دارند که در نتیجه مواد اصلی مدنظر خود را عمده ای سفارش می دهند.

مرکز ما یکی از مراکزی است که در زمینه فروش انواع پودر کاکائو خارجی فعالیت دارد و این محصول را در گریدها، طعم ها و رنگ های مختلف عرضه می نماید. آنچه که در ادامه آمده است اطلاعات جامعی درباره پودر کاکائو مجموعه ما می باشد که فروش آن فله ای بوده و با قیمت عمده ای ارائه می شود.

فروش پودر کاکائو تلخ با سطح کیفی بالا

فروش پودر کاکائو تلخ با سطح کیفی بالا

فروش پودر کاکائو تلخ با سطح کیفی بالا یکی از اهداف ما است که در راستا برآورده شدن این هدف اقدام به تهیه انواع پودر کاکائو خارجی در انواع طبیعی و آلکالایز نموده ایم. در واقع برای تولیدکننده سطح کیفی موادی همچون پودر کاکائو مهم است زیرا کیفیت آن بر کیفیت نهایی تولیدات تاثیر می گذارد به همین خاطر مراکز تولیدی جهت حفظ و ارتقاء درجه کیفی محصولات خود به سراغ پودرهای کاکائویی می روند که درجه کیفی آنها نیز بالا باشد و یک طعم و عطر عالی به محصولات خوراکی ببخشد.

منظور از پودر کاکائو طبیعی چیست؟

منظور از پودر کاکائو طبیعی چیست؟

این پرسش که منظور از پودر کاکائو طبیعی چیست؟ پرسش افرادی است که شناخت صد درصدی و کاملی نسبت به پودر کاکائو ندارند که ما اکنون با یک تعریف کلی و روشن، جزئیات مربوط به این ماده اولیه را توضیح می دهیم.

توجه داشته باشید که پودر کاکائو cocoa powder از دانه ای به دست می آید که متعلق به درخت کاکائو است و پس از این که دانه ها را از درخت جدا نمودند آن را خشک کرده و با تجهیزاتی به پودر کاکائو تبدیل می کنند. در مرحله آخر، پودر کاکائو به دست آمده حاوی مواد دیگری نظیر کره کاکائو نیز می باشد که این کره را نیز از آن جدا کرده و ماده نهایی پودر کاکائو تلخ می شود که آن را پودر کاکائو طبیعی هم می نامند.

رنگ پودر کاکائو تلخ کاملا روشن است که این روشنی بعد از این که فرآوری شد و تغییراتی در آن به وجود آمد تیره تر شده و از تلخی آن نیز کاسته می شود. بنابراین ما دو مدل پودر کاکائو در بازار داریم که یکی همین پودر کاکائو طبیعی یا تلخ است و دیگری مدل فرآوری شده آن می باشد که به نام های آلکالایز یا هلندی شهرت دارد.

پخش انواع پودر کاکائو خارجی با کمترین قیمت

پخش انواع پودر کاکائو خارجی با کمترین قیمت

در این سایت پخش انواع پودر کاکائو خارجی با کمترین قیمت و سریع ترین زمان انجام می گیرد. هدف اصلی ما کسب بیشترین رضایت از سوی خریداران محترم می باشد به همین خاطر محصولات را در زمان کمی برای آنها ارسال می نماییم و قیمت آنها را نیز تا حد امکان پایین در نظر گرفته ایم.

کلام آخر اینکه به جز پودر کاکائو مواد اولیه دیگری همچون لسیتین، اسید سیتریک، روغن جایگزین کره کاکائو و ده ها ماده پایه ای دیگر در مجموعه ما عرضه می شود که می توانید همزمان این مواد را نیز سفارش دهید.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا