روغن جانشین کره کاکائو

فروش روغن جایگزین کره کاکائو مالزی | Malaysia CBS CACAO

فروش روغن جایگزین کره کاکائو مالزی بسیار پرطرفدار است و خرید فله ای آن به منظور صرفه جویی مالی مراکز تولیدی صورت می‌ گیرد. تولیدی هایی که این روغن را خریداری می‌ کنند از ویژگی های آن به خوبی اطلاع دارند و می دانند که این روغن همانند کره کاکائو بوده و از طعم و کیفیت خوبی برخوردار است.

فروش روغن جایگزین کره کاکائو مالزی

کره کاکائو که یکی از مشتقات اصلی دانه کاکائو محسوب می شود پس از طی نمودن چند فرآیند به دست می‌آید که این فرآیندها هزینه بر بوده و از نظر حجم تولیدی نیز این محصول با محدودیت مواجه است.

به همین خاطر، روغن جانشین کره کاکائو ملقب به cbs می تواند انتخاب مناسبی برای تولید کنندگان سراسر کشور باشد. در کشورهای دیگر نیز از این روغن جهت مصارف مختلف استفاده می شود. این روغن گیاهی که در مرکز ما ارائه می شود تولید مالزی بوده که در ادامه بیشتر درباره آن توضیح خواهیم داد. با ما همراه باشید.

فروش روغن جایگزین کره کاکائو مالزی (CBS)

فروش روغن جایگزین کره کاکائو مالزی (CBS)

دلایلی که موجب فروش روغن جایگزین کره کاکائو مالزی (CBS) در مرکز ما شده است در وهله اول، کیفیت قابل قبول آن می باشد. مالزی، سال‌ های زیادی است که در این امر ورود کرده و در طی این سال ها، محصولات با کیفیتی را ارائه نموده است. ما نیز بعد از وارد شدن این محصولات به کشور و مورد تایید قرار گرفتن آن توسط تولیدکنندگان کشورمان، تصمیم به ارائه عمده آن گرفته‌ ایم.

در حال حاضر نیز این محصول در کنار سایر محصولات ما مانند پودر کاکائو، لسیتین، اسیدسیتریک و … در انبار موجود هستند و افرادی که در تولیدات خود از این مواد استفاده می کنند می توانند آنها را در وزن بالا و قیمت مناسب خریداری نمایند. در زمان کوتاهی این روغن سی بی اس، با ضمانت کیفیت و اصل بودن برای متقاضیان گرامی ارسال خواهد شد.

نحوه تولید کره کاکائو MAlaysia cbs

نحوه تولید کره کاکائو

نحوه تولید کره کاکائو اینگونه است که بعد از چیدن دانه های درخت کاکائو، آنها را بو داده و بعد وارد مرحله غربالگری و آسیاب شدن می شود. بعد از آسیاب، مرحله جدا نمودن چربی ها فرا می رسد که این چربی ها، همان کره کاکائو هستند که قیمت بسیار بالایی دارند و خرید آن برای تولید کننده به صرفه نیست. به همین خاطر این افراد به سراغ روغن های جایگزین کره کاکائو می روند. روغن های جایگزین نیز از مواد مقوی مانند روغن پالم، نارگیل، انبه و … حاصل می شوند و کارکردی مشابه کره کاکائو دارند.

پخش گسترده روغن جایگزین کره کاکائو به تمام شهرهای کشور

پخش گسترده روغن جایگزین کره کاکائو به تمام شهرهای کشور

شرکت سورن، در کنار ارائه محصولات مهم پایه ای، مسئولیت پخش گسترده روغن جایگزین کره کاکائو به تمام شهرهای کشور را نیز برعهده گرفته است. این روغن که در تولید انواع شیرینی جات و سایر محصولات خوراکی به کار می رود یک طعم خوب به محصولات داده و نقش موثری در تولید خوراکی های باکیفیت دارد.
ما آماده همکاری با سایر مراکز و ارگان های مختلف کشور هستیم و عزیزانی که به این روغن گیاهی در تناژ بالا نیاز دارند کافی است از طریق همین سایت، سفارشات خود را به بخش فروش ما ارسال نمایند. بعد از دریافت سفارش، محصول در کوتاه ترین زمان به موقعیت خریدار ارسال خواهد شد.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا