شکلات اسنیکرزشکلات خارجی

پخش و فروش عمده شکلات اسنیکرز (Snickers)

فروش شکلات اسنیکرز به عنوان یکی از پرتقاضاهای بازار شکلات خارجی است. شکلات اسنیکرز با مغز کارامل و فراورده های بادام زمینی مناسب برای ورزشکاران می باشد. شکلات اسنیکرز یکی از محبوترین شکلات مغزدار در جهان است که با رویه کارامل و بادام زمینی ژویده شده است .این شکلات روزانه بیش از 15 میلیون تولید میشود که برای تولید آن مقدار زیادی بادام زمینی مصرف میشود که بالغ بر 100 تن است. این کارخانه شکلات های محبوب زیادی را تولید کرده است مثل : گلکسی ؛ مارس و توییکس

فروش شکلات اسنیکرز

تاریخچه شکلات اسنیکرز:

نام تجاری ساخته شده توسط شرکت مارس اینکوربوریتد می باشد که از کارامل و بادام زمینی و لایه های مرکب از شکلات و شیرپوشیده شده است و همچنین به خاطر آلرژی و حساسیت مصرف کنندگان به مواد غذایی در مواد تشکیل دهنده این محصول سختگیرانه ترین قوانین در این زمینه لحاظ شده است.

ترکیبات شکلات اسنیکرز:

  • شیر شکلات
  • بادام زمینی
  • شربت ذرت
  • شکر
  • شیر بدون چربی
  • روغن سویا

فروش شکلات اسنیکرز

فروش شکلات اسنیکرز عمده:

شکلات های اسنیکرز نمونه ای از شکلات های مغزدار پر فروش می باشد که در ایران با استقبال زیادی مواجه است به دلیل بسته بندی های مناسب فروش آن ساده تر و سریعتر بوده به گونه ای که فروش این نوع شکلات در کشور با میزان بالایی همراه است.در حال حاضر ما توانسته ایم در بازار ایران فروش شکلات اسنیکرز را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه کنیم.

همچنین شما میتوانید شکلات های اسنیکرز کیلویی را از طریق نمایندگی اینترنتی ما با سریعترین زمان فراهم آورید که از این طریق متوانید شکلات های مشابه از قبیل مارس؛ توییکس و …. را انتخاب و اقدام به سفارش فرمایید.

فروش شکلات اسنیکرز

قیمت عمده شکلات اسنیکرز:

 

 

شکلات اسنیکرز در انواع مختلف با قیمت ها مناسب به صورت عمده از طریق سایتهای معتبر عرضه میشود که نسبت به خرید حضوری بسیار ساده و آسان است.

فروش شکلات اسنیکرز

مزایای خرید اینترنتی شکلات اسنیکرز:

خرد اینترنتی شکلات اسنیکرز بسیار ساده تر و کم هزینه تر است و شما میتوانید علاوه بر صرفه جویی در وقت امکان سفارش آسان و تحویل درب منزل را با قیمت مناسب داشته باشید.

فروش شکلات اسنیکرز

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا