گوارگام

شرکت واردکننده گوارگام عمده (خوراکی ) (Indian) 25 K | فروش گوار

خرید از شرکت واردکننده گوارگام یک خرید بدون واسطه و مقرون به صرفه خواهد بود. گوارگام (Guar Gum) یکی از پودرهای غلظت بخش قابل استفاده در صنایع غذایی است که با افزودن آن می توان کیفیت لازم را در محصولات غذایی ایجاد کرد. در واقع، پودرهای غلظت بخش بسیاری در صنایع غذایی مورد استفاده قرار می ‌گیرند؛ اما پودر گوارگام یا صمغ گوار به دلیل گیاهی بودن و عملکرد درجه یکی که دارد مورد توجه تولیدکنندگان این صنعت قرار گرفته است. در ادامه مطلب، به معرفی همه جانبه پودر گوار یا گوارگام پرداخته‌ ایم. با ما همراه باشید.

شرکت واردکننده گوارگام در ایران

شرکت واردکننده گوارگام در ایران
گیاه گوار (منبع گوارگام)

سورن به عنوان یک شرکت واردکننده گوارگام در ایران فعالیت می کند؛ البته زمینه فعالیت مرکز محدود به این پودر تغلیظ کننده نمی شود و مواد اولیه کاربردی زیادی در حال پخش سراسری در کشور هستند که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد. به این ترتیب، شرکت بازرگانی Soren یکی از فعال ترین واردکننده گوارگام در تهران است و این محصول را تحت چند برند معتبر هندی به فروش می رساند.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]با خرید از نمایندگی فروش گوارگام در تهران می توانید این محصول را با بهترین قیمت ممکن خریداری کنید.[/box]

از نظر ساختار نیز این پودر خوراکی از بافت نرم و سفید رنگی برخوردار است که این ساختار باعث سازگاری بالای آن با مواد اولیه دیگر شده است. تولیدکننده گوارگام نیز کشورهایی مانند هند، پاکستان، استرالیا، آمریکا و آفریقا هستند که البته بیشترین سهم تولید و صادرات را هند دارد. درصد صادرات گوارگام توسط هند یک رقم شگفت انگیز است و چیزی حدود هشتاد درصد گوارگام جهان توسط این کشور تامین می شود که این تجربه بالا و همچنین روابط خوب بین هند و ایران باعث انتخاب گوارگام هندی شده است.

فروش گوارگام عمده با قیمت مناسب (Indian) 25 K

فروش گوارگام عمده با قیمت مناسب
مراحل تولید گوارگام (Indian) 25 K 

فروش گوارگام عمده با قیمت مناسب (Indian) 25 K  یکی از کارهایی است که باعث تامین اصولی این محصول در کشور می شود. تولیدکنندگان محصولاتی نظیر محصولات لبنی، محصولات فرآوری شده، کیک و کلوچه، انواع سس، نوشیدنی و … از خریداران اصلی این محصول به حساب می آید.

توجه داشته باشید که گوارگام ضمن غلظت بخشی به محصولات باعث می شود آب درون محصولات حفظ شود و بافت آ‌ن‌ها کیفیت خود را از دست ندهد. همچنین پودر گوار بر میزان پایداری محصولات می افزاید؛ به این معنا که باعث ترکیب بهتر مواد اولیه شده و همبستگی آن‌ها را به صورت چشمگیری افزایش می دهد. این محصول بی نظیر هم اکنون توسط شرکت واردکننده گوارگام در حال توزیع است.

معرفی گوارگام های هندی در حال عرضه

معرفی گوارگام های هندی در حال عرضه

در اینجا به معرفی گوارگام های هندی در حال عرضه می پردازیم تا تولیدکنندگان و تامین کنندگان محترم راحت تر بتوانند در انتخاب نوع برند سفارش خود تصمیم گیری کنند. برندهای معتبر هندی گوارگام در حال توزیع به شرح زیر است:

گوارگام عبدالقادر هند

گوارگام عبدالقادر هند یکی از معروف ترین گوارگام های تولید شده تا به امروز است. برند عبدالقادر چندین دهه است که در زمینه تولید گوارگام فعالیت می کند و محصولات این برند در کارخانه های بزرگی در جهان استفاده می شوند. این محصول جزء یکی از محصولات پرفروش شرکت واردکننده گوارگام Soren است که عرضه آن با استقبال خوب تولیدکنندگان کشورمان همراه شده است.

گوارگام بیکول هند

گوارگام بیکول یکی دیگر از محصولات باکیفیت صادراتی هند است که هم اکنون در پارت های ما موجود می باشد. این برند هندی، تولیدکننده گوارگام مرغوب است و تولیدات آن در سطح بالایی قرار دارد؛ به همین خاطر این محصول نیز همچون گوارگام عبدالقادر از محصولات ویژه پیشنهادی ما به تولیدکنندگان محترم می باشد.

نمایندگی فروش مواد اولیه وارداتی در تهران

نمایندگی فروش مواد اولیه وارداتی در تهران

از محصولات نمایندگی فروش مواد اولیه وارداتی در تهران می توان به محصولاتی نظیر پودر کاکائو آلکالایز، پودر کاکائو طبیعی، پودر نارگیل خشک، پودر نارگیل چرب و … اشاره کرد. بنابراین شرکت واردکننده گوارگام به غیر از این محصول چندین ماده اولیه کاربردی را در اختیار واحدهای تولیدی کشور قرار می دهد. قیمت یکایک این محصولات نیز به دلیل فروش عمده در رنج قابل قبول و رضایت بخشی قرار دارد.

گوارگام درجه یک
گوارگام درجه یک

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

دکمه بازگشت به بالا