پودر نارگیل

پودر نارگیل چرب فروشی (دماوند، als ) سریلانکا | اندونزی

وجود پودر نارگیل چرب فروشی در کشور ما که مملو از صنایع تولیدی مختلف است یک نیاز اساسی و مبرم محسوب می شود. در واقع، پودر نارگیل چرب در صنایع مختلفی از جمله صنایع غذایی، آرایشی و بهداشتی به کار گرفته می شود. این محصول که از فرآورده های محبوب و پرفروش نارگیل است از ارزش غذایی بالایی برخوردار بوده و خواص شگفت انگیزی دارد.

پودر نارگیل چرب فروشی

به طور کلی، پودر نارگیل (coconut powder) به 2 سبک خشک و چرب تولید می شود. پودر نارگیل خشک که فاقد رطوبت است جهت طعم دهی و زیباسازی محصولاتی همچون کیک، شیرینی، کوکی، خرما و … استفاده می شود؛ اما پودر نارگیل چرب را می توان در داخل ترکیب مواد غذایی استفاده کرد و یک طعم بسیار لذیذ به آن‌ ها بخشید.

بنابراین پودر نارگیل چرب نسبت به پودر نارگیل خشک از مصارف بیشتری برخوردار است و بیشتر هم خریداری می شود. ضمن اینکه، این پودر خوراکی درجه یک به دلیل کمبود نخل در ایران و فراهم نبودن پتانسیل تولیدش در داخل از کشورهای دیگر وارد می شود که یکی از این کشورها، سریلانکا است. پودر نارگیل سریلانکا طرفداران زیادی در بین تولیدکنندگان ما دارد و تقاضا برای خرید آن بالا است.

پودر نارگیل چرب فروشی تهران Coconut Powder

پودر نارگیل چرب فروشی تهران Coconut Powder

شرکت بازرگانی سورن به عنوان مرکز پودر نارگیل چرب فروشی تهران Coconut Powder بر آن شده است تا این محصول را از کشورهای باتجربه ای همچون سریلانکا و اندونزی تهیه کند و با قیمت مناسب توزیع نماید. این کشورهای آسیایی در زمینه تولید پودر نارگیل چرب موفق عمل کرده اند و تولیدات آن‌ها در سطح کیفی خوبی قرار دارد.

به همین خاطر پودر نارگیل چرب سریلانکا و همین‌طور پودر نارگیل چرب اندونزی به تایید تولیدکنندگان کشورمان قرار گرفته اند که این رضایت بر روند واردات مجدد آن‌ها تاثیرگذار بوده است. قیمت آن‌ ها نیز در رنج مناسبی قرار دارد که این موضوع، یکی دیگر از دلایل رضایت مشتریان محترم می باشد.

به این ترتیب، هر یک از تولیدکنندگان و تامین کنندگان محترم که خواهان پودر نارگیل تولید سریلانکا یا اندونزی هستند می توانند سفارش خود را از طریق این سایت به صورت غیر حضوری و یا به صورت حضوری با مراجعه به دفتر مرکزی ثبت نمایند.

مصارف پودر نارگیل چرب در صنایع تولیدی

مصارف پودر نارگیل چرب در صنایع تولیدی

همانطور که اشاره شد، مصارف پودر نارگیل چرب در صنایع تولیدی بسیار گسترده است. تولیدی ها از پودر نارگیل چرب در تولید کیک های نارگیلی، شیرینی های نارگیلی و کوکی های مختلف نارگیلی خود استفاده می کنند. در واقع، این پودر یکی از پودرهای مصرف قنادی ها و کارگاه های تولیدی است که استفاده از آن حتی در بین تولیدکنندگان خارجی نیز مرسوم و رایج می باشد.

به این ترتیب، شیرینی نارگیلی یکی از شیرینی هایی است که در بسیاری از کشورهای جهان طرفدار دارد و تولیدکنندگان، آن را به اشکال مختلف تولید می کنند. در کشور ما نیز این مدل کیک و شیرینی پرطرفدار بوده و فروش خوبی دارد به همین خاطر تولیدی ها جهت افزایش فروش خود اقدام به تولید کیک و شیرینی نارگیلی می کنند.

موارد تاثیرگذار بر قیمت پودر نارگیل چرب

موارد تاثیرگذار بر قیمت پودر نارگیل چرب

موارد تاثیرگذار بر قیمت پودر نارگیل چرب شامل مواردی همچون برند محصول، کشور فروشنده و وزن درخواستی مشتری می شود. این پودر نارگیل توسط مجموعه SOREN با قیمت دست اول عرضه می شود. کیفیت محصول نیز در سطح خوبی قرار دارد و با تضمین سلامت، اصالت و کیفیت به فروش می رسد.

ضمن اینکه، تولیدی های سراسر کشور می توانند علاوه بر پودر نارگیل نسبت به ثبت سفارش سایر پودرهای خوراکی صنایع تولیدی همچون پودر کاکائو آلکالایز، پودر کاکائو طبیعی، پودر ثعلب CMC، پودر گوار یا گوارگام، پودر ژلاتین، پودر لسیتین سویا، پودر سوربیتول، پودر سوکرالوز، گلیسیرین و سایر مواد اولیه اقدام کنند.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا