گوارگام

فروش و خرید پودر گوارگام هندی وارداتی (25kg)

فروش و خرید پودر گوارگام در کشور ما که صنعت پویایی دارد به یک امر رایج و مرسوم در بین تولیدکنندگان صنایع غذایی، دارویی و آرایشی تبدیل شده است. پودر گوارگام باعث غلظت محصولات شده و بافت آن‌ها را مستحکم می کند. در واقع، این پودر یک تغلیظ کننده درجه یک است که توسط تولیدکنندگان حرفه ای که ظرفیت تولید بالایی دارند به صورت فله ای خریداری می شود.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]گوارگام (Guar Gum) یک پودر گیاهی نرم و مقوی است که منشا آن گیاهی به نام گیاه گوار می باشد.[/box]

این گیاه که یک لوبیا خوشه ای است پس از طی کردن چند فرآیند به‌خصوص به پودر سفید رنگی تبدیل می شود که این پودر به نام های مختلفی از جمله گوراگام، صمغ گوار و گواران شهرت دارد. ضمن اینکه، گیاه گوار در مناطق خاصی رشد می کند که این شرایط در کشور هند فراهم بوده و باعث تبدیل شدن این کشور به بزرگترین تولیدکننده گوارگام در جهان شده است.

مرکز فروش و خرید پودر گوارگام

مرکز فروش و خرید پودر گوارگام

شرکت بازرگانی سورن به عنوان یک مرکز فروش و خرید پودر گوارگام در ایران، عرضه کننده گوارگام درجه یک و اصل است. همانطور که اشاره شد، هند بزرگترین تولیدکننده گوارگام است که بخش قابل توجهی از گوارگام موردنیاز جهان توسط این کشور تولید و عرضه می شود. بعد از هند نیز کشورهای پاکستان و آمریکا از دیگر تولیدکنندگان بزرگ گوارگام در جهان به حساب می آیند.

بنابراین گوارگام تولید هند از نظر کیفیت کاملا تایید شده و استاندارد است و تولیدکنندگان محترم کشورمان می توانند با خیالی آسوده و به دور از نگرانی بابت کیفیت آن نسبت به خرید گوارگام هندی و استفاده از آن در تولیدات خود اقدام کنند. این محصول به‌صورت عمده به فروش می رسد و قیمت آن نیز مطابق با نرخ عمده مصوب محاسبه می شود.

موارد استفاده از گوارگام در تولیدی ها

موارد استفاده از گوارگام در تولیدی ها

موارد استفاده از گوارگام در تولیدی ها بسیار کاربردی و مهم است. بسیاری از تولیدکنندگان، گوارگام را به عنوان یک امولسیفایر به کار می گیرند و با کمک آن سطح کیفی تولیدات خود را افزایش می دهند. به طور کلی، از گوارگام در محصولاتی استفاده می شود که نیاز به تثبیت شدن و غلظت دارند. در زیر به موارد استفاده از گوارگام در صنایع غذایی اشاره کرده ایم:

  • قابل استفاده در انواع سس

  • قابل استفاده در انواع مربا

  • قابل استفاده در انواع بستنی

  • قابل استفاده در کیک و کلوچه

  • قابل استفاده در محصولات لبنی

  • قابل استفاده در انواع نوشیدنی

  • قابل استفاده در غذاهای کنسروی

  • قابل استفاده در غذاهای حیوانات و …

واردات گسترده گوارگام از هندوستان

واردات گسترده گوارگام از هندوستان

واردات گسترده گوارگام از هندوستان در جریان است. در حقیقت، این پودر گیاهی از افزودنی های درجه یک صنایع است که وجودش برای تولیدکنندگان ما اهمیت ویژه ای دارد به همین خاطر واردات آن از کشور هند که بهترین تولیدکننده گوارگام در جهان است در وزن های سنگین صورت می گیرد.

اصولا هند در زمینه تولید انواع مواد اولیه و افزودنی های مختلف از تجارب بالایی برخوردار است که برخورداری از تجربه لازم و نیروهای کار زیاد و همینطور پتانسیل این کار باعث تبدیل شدن آن به یکی از بهترین تولیدکنندگان محصولات اولیه در جهان شده است.

هم اکنون نیز بسیاری از محصولات هندی در کشور ما عرضه می شود که هم تولیدکننده و هم مصرف کننده از کیفیت آن‌ها رضایت دارند. همچنین علاوه بر گوارگام یک محصول دیگر این کشور نیز توسط مرکز ما عرضه می شود که این محصول هم مصارف گسترده ای در صنایع غذایی دارد. لسیتین مایع یکی دیگر از مواد اولیه ای است که در تناژ بالا از هند وارد شده و هم اکنون در حال توزیع سراسری می باشد.

فروش گوارگام عبدالقادر هند (Abdul kader Guar Gum)

فروش گوارگام عبدالقادر هند (Abdul kader Guar Gum)

فروش گوارگام عبدالقادر هند (Abdul kader Guar Gum) در کیسه های استاندارد انجام می گیرد. گوارگام عبدالقادر نام محصولی است که از هند خریداری شده و با قیمت مناسب در اختیار تولیدکنندگان کشورمان قرار می گیرد. برند عبدالقادر یکی از قدیمی‌ترین و بهترین برندهای هندی است که در حوزه تولید گوارگام و صادرات آن فعالیت می کند.

این شرکت، فعالیت خود را در تاریخ 1869 آغاز کرد و با فعالیت حرفه ای خود موفق شد به بازار جهانی راه یابد. همچنین اسم تجاری این شرکت، Abdullabhal Abdul Kader نام دارد به همین خاطر خیلی از افراد آن را با نام AAK که کوتاه شده نام تجاریش است، می شناسند. برند عبدالقادر، گوارگام تولیدی خود را تحت ویسکوزیته 6000 الی 750000 تولید می کند که این درصد خود بیانگر توانایی خوب آن در غلظت دهی به محصولات است.

قیمت خرید گوارگام عبدالقادر به صورت عمده

قیمت خرید گوارگام عبدالقادر به صورت عمده

جهت اطلاع از قیمت خرید گوارگام عبدالقادر به صورت عمده با کارشناس فروش ما در تماس باشید. مدیر فروش شرکت، جدیدترین قیمت فروش و خرید پودر گوارگام را در اختیار تولیدکنندگان و تامین کنندگان محترم قرار می دهد. همچنین امکان خرید اینترنتی گوارگام در همین سایت فراهم شده است تا تولیدکنندگان کشورمان در شهرستان ها نیز بتوانند در عرض چند دقیقه نسبت به سفارش این محصول درجه یک اقدام کنند.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

دکمه بازگشت به بالا