شکلات ایرانیشکلات تخته ای

قیمت شکلات کیبوردی (Bar chocolate) عمده ای در کارخانه

قیمت شکلات کیبوردی تولید داخل در رنج مناسبی قرار دارد که این مناسب بودن قیمت باعث انتخاب شکلات تخته ای ایرانی توسط واحدهای تولید و تامین کشور شده است. خوشبختانه کشور ما یکی از بهترین تولیدکنندگان شکلات کیبوردی یا شکلات تخته ای در منطقه به حساب می آید و تجربه بالایی در این زمینه دارد. در ادامه مطلب، به معرفی کارخانه های برتر تولید شکلات کیبوردی ایرانی خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

قیمت شکلات کیبوردی bar chocolate

قیمت شکلات کیبوردی

این پرسش که قیمت شکلات کیبوردی bar chocolate  چقدر است؟ اولین پرسشی است که برای خریدار حین خرید محصول پیش می آید. قیمت این محصول به چندین عامل مهم بستگی دارد از جمله اینکه چه مواد اولیه ای در ترکیب آن استفاده شده و نحوه تولیدش چگونه بوده است. به عبارتی دیگر، قیمت مواد اولیه مصرف شده برای شکلات کیبوردی تعیین کننده قیمت نهایی آن است.

از آنجایی که، شکلات کیبوردی در طعم ها و رنگ های متنوعی تولید می شود، قیمت هر شکلات نیز متفاوت بوده و بنابر نوع تولید محصول مشخص می شود؛ اما در یک مقایسه کلی، می توان دریافت که قیمت شکلات کیبوردی تولید داخل نسبت به بسیاری از برندهای خارجی مناسب است که البته این ارزان تر بودن به معنای کیفیت پایین محصول نیست.

همانطور که می دانید، تولیدکنندگان ایرانی فعال در صنایع غذایی علل خصوص تولید شکلات کیک و شیرینی بسیار حرفه ای هستند که این موضوع، حتی باعث صادرات تولیدات ایرانی به کشورهای مختلف دنیا شده است؛ بنابراین شکلات تخته ای فله کارخانه هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت گذاری بسیار مناسب بوده و شرایط آن برای خریدار رضایت بخش است.

کاربردهای شکلات کیبوردی ( تخته ای)

کاربردهای شکلات کیبوردی

پیش از پرداختن به نحوه تولید شکلات کیبوردی کمی درباره کاربردهای شکلات کیبوردی ( تخته ای ) در صنایع غذایی صحبت می کنیم. این شکلات که ظاهری شبیه کیبورد دارد را می توان به طروق مختلف در مراکز تولیدی به کار برد. از ذوب کردن آن و تبدیلش به سس گرفته تا خرد کردن آن و تبدیلش به مواد تزیینی از مواردی است که باعث تمایل تولیدکنندگان به خرید شکلات کیبوردی شده است.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]می توان گفت شکلات تخته ای کیبوردی یکی از پرمصرف ترین و کاربردی ترین شکلات مورد استفاده در صنایع غذایی است.[/box]

سسی که از تبخیر شکلات تخته ای کیبوردی به دست می آید یک بافت عالی داشته و بسیار خوش طعم است. تولیدکنندگان فعال در مراکزی مانند قنادی با بهره گیری از این سس دست به تزیین محصولات خود کرده و طعم لذیذی به آن ها می بخشد به همین خاطر کیک ها و دسرهایی که با سس شکلاتی تزیین می شوند فروش خوبی داشته و بیشتر مورد توجه محصولات معمولی قرار می گیرند.

تولید انواع شکلات تخته ای کیبوردی

تولید انواع شکلات تخته ای کیبوردی

تولید انواع شکلات تخته ای کیبوردی توسط مواد اولیه استاندارد و باکیفیت و همینطور داخل ماشین آلات پیشرفته صورت می گیرد. وجود دستگاه های مدرن در مرکز باعث شده سرعت تولید شکلات کیبوردی افزایش یافته و بخش قابل توجهی از بازار داخل توسط محصولات ما تامین شود.

در واقع، برای تولید شکلات کیبوردی باکیفیت نیاز است مواد پایه ای باکیفیتی استفاده شود که این موضوع در راس کار ما قرار گرفته و مواد مرغوبی به ترکیب این محصول افزوده شده اند. به این ترتیب، برخورداری از تجهیزات پیشرفته و مواد اولیه درجه یک منجر به تولید انواع شکلات تخته ای کیبوردی در سطح کیفی بالا شده است.

معرفی کارخانه های تولیدکننده شکلات کیبوردی

معرفی کارخانه های تولیدکننده شکلات کیبوردی

با معرفی کارخانه های تولیدکننده شکلات کیبوردی در ایران همراه ما باشید. از شرکت های موفق ایرانی که تولیدکننده شکلات تخته ای در درجه کیفی استاندارد هستند می توان به شرکت های آنیش، ما، پارمیدا و باراکا اشاره کرد. شرکت آنیش بیش از یک دهه از فعالیتش می گذرد و در طی این مدت موفق شده است تنوع محصولات خود را به ۶۰ مدل جذاب برساند.

شکلات کیبوردی نیز یکی از محصولات باکیفیت و پرفروش این کارخانه به حساب می آید. شرکت های ما، پارمیدا و باراکا نیز تولیدکننده شکلات کیبوردی به صورت حرفه ای هستند. شکلات تخته ای یا کیبوردی مرکز تولیدی ما نیز مطابق با استانداردهای روز تولید شده و در چندین طعم متنوع ارائه می شود. در زیر به انواع شکلات کیبوردی کارخانه اشاره کرده ایم:

  • شکلات تخته ای کیبوردی سفید با طعم وانیل

  • شکلات تخته ای کیبوردی رنگی با طعم میوه

  • شکلات تخته ای کیبوردی قهوه ای با طعم کاکائو

  • شکلات تخته ای کیبوردی قهوه ای تیره با طعم تلخ

امکان خرید شکلات تخته ای کیبوردی با قیمت استثنائی در هر طعمی فراهم شده است و کادر محترم تولید و تامین کشور می تواند با صرف چند دقیقه زمان نسبت به ثبت سفارش این محصول اقدام نماید. در صورتی که پرسشی در رابطه با هر یک از انواع شکلات کیبوردی تولید کارخانه داشتید می توانید با مشاور فروش مرکز تماس بگیرید.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا