پودر کاکائوپودر کاکائو S9پودر کاکائو ترک

پودر کاکائو ترک دبل آلکالایز (Turkish) + فیلم نحوه ساخت cacao powder

پودر کاکائو ترک یکی از بهترین پودرهای کاکائو عرضه شده در بازار جهانی است. در واقع، ترکیه یکی از کشورهای موفق در زمینه تولید پودر کاکائو و صادرات آن به حساب می آید. این کشور که دارای تولیدی های بیشماری است، ضمن تامین بازار داخلی خود به تامین بازارهای سایر کشورهای جهان نیز مشغول است. به این ترتیب، می توان گفت که ترکیه یکی از تامین کنندگان اصلی پودر کاکائو در جهان به شمار می آید.

پودر کاکائو ترک

تولید پودر کاکائو در این کشور بسیار حرفه ای و حساب شده انجام می گیرد به همین خاطر درصد رضایت از پودر کاکائو ترکیه ای بالا بوده و هم تولیدکنندگان و هم مصرف کنندگان از کیفیت آن رضایت دارند. این رضایت بالا منجر به راهیابی پودر کاکائو ترک به بازار ایران شده است و هم اکنون، پودر کاکائو آلتین مارکا این کشور در ایران توزیع می شود.

شرکت بازرگانی سورن نیز یکی از توزیع کنندگان اصلی پودر کاکائو آلتین مارکا در ایران است و این محصول را با باربری قیمت مناسب به اقصی نقاط کشور ارسال می کند. خود پودر کاکائو نیز یکی از محصولات بسیار مهم صنایع غذایی است که توسط تولیدکنندگان شکلات، کیک، شیرینی و … خریداری می شود. در ادامه این بخش با ما همراه باشید تا به صورت تخصصی با پودر کاکائو وارد شده از ترکیه آشنا شوید.

واردات پودر کاکائو ترک

واردات پودر کاکائو ترک

واردات پودر کاکائو ترک تحت برندی با نام آلتین مارکا (ALTINMARKA) صورت می گیرد. این برند دارای چندین گرید مختلف است که از بین گریدهای آن، گرید S8 و S9 به فروش خوبی دست یافته اند؛ به خصوص پودر کاکائو اسنو این برند با استقبال خوب تولیدکنندگان مواجه شده است. به طور کلی، پودر کاکائو آلتین مارکا در هر گریدی از طعم مناسب و قوی برخوردار است و به خوبی می تواند طعم محصولات خوراکی را تحت تاثیر طعم خود قرار دهد.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]شرکت آلتین مارکا تولیدکننده پودر کاکائو در هر دو مدل طبیعی و آلکالایز (قلیایی شده) بوده و این محصولات را در درجه کیفی استاندارد تولید می کند.[/box]

ضمن اینکه، واردات پودر کاکائو ما محدود به ترکیه نمی شود و این محصول از کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی خریداری شده و با قیمت مناسب به تولیدکنندگان کشورمان عرضه می شود. از پودرهای کاکائو وارداتی موجود می توان به پودر کاکائو کارگیل هلند، پودر کاکائو جامبی اندونزی، پودر کاکائو جی بی مالزی و … اشاره کرد و پودر کاکائو ترک نیز به دلیل برخورداری از کیفیت بالا همواره یکی از پیشنهادهای ویژه ما به تولیدکنندگان محترم می باشد.

معرفی پودر کاکائو آلتین مارکا

معرفی پودر کاکائو آلتین مارکا

با معرفی پودر کاکائو آلتین مارکا ترکیه همراه ما باشید. از مشخصات بارز این پودر کاکائو می توان به بافت مرغوب و طعم مناسب آن اشاره کرد. برند آلتین مارکا، انواع پودر کاکائو تولید خود را با بهره گیری از مواد اولیه باکیفیت تولید کرده و آن ها را در کیسه های استاندارد با وزن 25 کیلوگرم بسته بندی می کند؛ بنابراین تمام فرایند آماده سازی محصول از تولید تا بسته بندی گرفته به صورت کاملا حرفه ای و ایمن انجام می گیرد.

در واقع، پودر کاکائو ترک همان پودری است که هر تولیدکننده ای از یک پودر کاکائو مرغوب انتظار دارد. بافت نرم و قدرت رنگ دهی بالا این پودر کاکائو باعث شده به انتخاب بسیاری از تولیدکنندگان ایرانی تبدیل شود. بنابراین پودر کاکائو وارداتی از ترکیه جزء پودرهای کاکائویی است که نگاه مثبتی به آن می شود و این محصول به خوبی توانسته است به یک ماده اولیه محبوب نزد تولیدکنندگان تبدیل شود. همه این موارد، باعث واردات گسترده پودر کاکائو از ترکیه شده و این واردات تا به امروز ادامه داشته است.

خرید پودر کاکائو ترک درجه یک و اصل

خرید پودر کاکائو ترک درجه یک

امکان خرید پودر کاکائو ترک درجه یک و اصل توقعی است که تولیدکنندگان و تامین کنندگان کشور از نمایندگی فروش این محصول دارند. در واقع، برای جلوگیری از وقوع سواستفاده های احتمالی توسط افراد سودجو یا واسطه های مختلف توصیه می کنیم، این محصول را از تامین کنندگان اصلی پودر کاکائو در ایران تهیه نمایید. مرکز ما نیز یکی از تامین کنندگان اصلی و قدیمی پودر کاکائو خارجی در تهران است که این محصول را تحت برندهای معتبر جهان با تضمین اصالت به فروش می رساند. ضمن اینکه، آخرین قیمت پودر کاکائو ترکیه ای را هم می توانید با برقراری تماس با مشاور شرکت جویا شوید.

نحوه درست کردن پودر کاکائو

[aparat id=’O6Xiz’]

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا