پودر کاکائو

مرکز فروش پودر کاکائو لوکس فاین آلمان کجاست؟ Lux fine cacao

پودر کاکائو لوکس فاین Lux fine توسط شرکت بازرگانی سورن در ایران توزیع می گردد. سال های زیادی است که از فعالیت برند لوکس فاین می گذرد و عرضه آن هم در کشور تولید کننده اش و هم در کشورهای وارد کننده این محصول با موفقیت همراه بوده است.

پودر کاکائو لوکس فاین

در بازار ایران، برندهای بیشماری حضور دارند که برخی از آنها نظیر همین برند با استقبال تولیدکنندگان مواجه شده اند زیرا تمام ویژگی های یک پودر کاکائو درجه یک را داشته و قیمت آن نیز با توجه به کیفیت اش کاملاً منصفانه و مناسب می باشد.

ضمن اینکه در بازرگانی Soren پودرهای کاکائو دیگری نیز که تولید کشورهای آسیایی و تولیدکنندگان موفق اروپایی هستند وجود دارد که همه آنها از نظر مرغوبیت شرایط خوبی داشته و مشتریان مختص به خود را دارند.

این پودر کاکائو نیز یکی از محصولات وارداتی مرغوب ما است که تهیه آن را به تولیدکنندگان گرامی پیشنهاد می کنم. در ادامه، مشخصات و آنالیز پودر کاکائو لوکس فاین را در اختیارتان قرار داده ایم. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این ماده اولیه پرکاربرد ادامه مطلب را از دست ندهید.

مشخصات پودر کاکائو لوکس فاین Lux fin cocoa powder

مشخصات پودر کاکائو لوکس فاین Lux fin cocoa powder

مشخصات پودر کاکائو لوکس فاین Lux fin cocoa powder بدین شرح است که میزان چربی آن 8/11 می باشد که یک چربی کاملا ایده آل بوده و همینطور PH آن نیز بر روی 5/7 قرار دارد. این محصول در پیشرفته ترین آزمایشگاه و تحت کنترل شدید کیفیت تولید شده و در کیسه های استاندارد نیز ارائه می گردد.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]کیسه هایی که پودر کاکائو Lux fine را حمل می کنند ۲۵ کیلویی هستند و فروش این پودر در تناژ بالا صورت می گیرد.[/box]

این فروش عمده ای با اعمال تخفیفات ویژه و ارائه آن با قیمت های عمده ای همراه بوده است. تامین کنندگان و مراکز تولیدی و سایر متقاضیان جهت سفارش آن می توانند با تکمیل فرم سفارش محصول جزئیات سفارش خود را در اختیار تیم فروش قرار دهند. کادر مجرب فروش ما به محض دریافت سفارشات، در زمان کمی محصول را به موقعیت افراد ارسال می کنند.

پودر کاکائو Lux fine تولید کجاست؟

پودر کاکائو Lux fine تولید کجاست؟

از پرسشات دریافتی این است که پودر کاکائو Lux fine تولید کجاست؟ این محصول متعلق به کشور آلمان است که در بهداشتی ترین شرایط و با مدرن ترین تجهیزات تولید می شود به همین خاطر از پودرهای کاکائو درجه یک بازار به حساب می آید.

در واقع یکی از حرفه ای ترین خط تولید پودر کاکائو در کشور آلمان فعالیت دارد که این خط تولید بسیار قوی بوده و با استفاده از به روز ترین دستگاه ها و همینطور حرفه ای ترین نیروها و بهره از تکنولوژی موجب ارائه یک پودر کاکائو در سطح کیفی عالی شده است.

مرکز فروش آنلاین برندهای جهانی پودر کاکائو

مرکز فروش آنلاین برندهای جهانی پودر کاکائو

مرکز ما یکی از پخش کنندگان مواد اولیه و مرکز فروش آنلاین برندهای جهانی پودر کاکائو در ایران می باشد. محصولاتی که هم اکنون در پارت های ما موجود هستند عبارتند از پودرهای کاکائو تولید اندونزی، ترکیه، مالزی، آلمان، اسپانیا و فرانسه که این محصولات از بهترین های جهان هستند و مناسب ترین قیمت برای آنها در نظر گرفته شده است.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا