پودر ثعلب (CMC)

واردات ، قیمت ثعلب بستنی و دلایل استفاده از cmc ثعلب در بستنی (سنتی + قیفی …)

قیمت ثعلب بستنی بسته به مواردی نظیر برند محصول و کشور تولیدکننده آن تعیین می شود. کشورهای بسیاری در جهان به کار تولید پودر ثعلب ورود کرده اند و موفق به تولید محصولات باکیفیتی شده اند. برخی از این کشورها عبارت اند از کشورهای چین، ژاپن، هند، دانمارک و … . محصولات این کشورهای آسیایی و اروپایی مورد توجه شرکت بازرگانی سورن قرار گرفته است و محصولات آن‌ ها توسط واحد فروش شرکت به فروش می رسد.

به طور کلی، ثعلب به دو سبک گیاهی و صنعتی تولید می شود که پودر ثعلب گیاهی بر گرفته است گیاهی به نام ثعلب است که این گیاه با محدودیت مواجه بوده و تعداد آن به حدی نیست که بتواند نیاز تمام تولیدکنندگان جهان را برطرف کند و از طرفی هم، قیمت بالایی دارد به همین خاطر پودر ثعلب صنعتی توسط شرکت های معتبر تولید و عرضه شده است.

این پودر از نظر عملکرد مانند مدل طبیعی است با این تفاوت که قیمت کمتری دارد. همه این موارد، موجب سفارش پودر ثعلب صنعتی توسط بسیاری از تولیدکنندگان فعال در زمینه تولید بستنی شده است. در کشور ما نیز پودر ثعلب صنعتی که نام دیگر آن CMC است طرفداران بسیاری دارد. در ادامه مطلب، بیشتر درباره مشخصات این محصول کاربردی صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

قیمت ثعلب بستنی در ایران

قیمت ثعلب بستنی در ایران

قیمت ثعلب بستنی در ایران با نرخ های متفاوتی عرضه می شود. همانطور که اشاره شد، این محصول از کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی وارد می شود و قیمت آن نیز بستگی به برند و کشور تولید کننده اش دارد؛ اما به طور کلی، سعی شده است ثعلب بستنی از بین برندهایی انتخاب شود که محصول آن‌ها هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت شرایط مناسبی دارد.

فروش عمده ثعلب بستنی نیز بر قیمت آن تاثیر گذاشته و نرخ آن را به نرخ مصوب عمده تبدیل کرده است به همین خاطر تولیدکنندگانی که ظرفیت تولید بالایی دارند و روزانه تولیدکننده بستنی های متنوع در حجم بالایی هستند، ترجیح می دهند این محصول را در وزن بالا و به صورت عمده سفارش دهند که ما عرضه کننده ثعلب عمده در تهران هستیم و این محصول را با تضمین کیفیت به تولیدی های سراسر کشور ارسال می کنیم.

دلایل استفاده از ثعلب در بستنی

دلایل استفاده از ثعلب در بستنی

اکنون نوبت به بررسی دلایل استفاده از ثعلب در بستنی رسیده است. بستنی یکی از محصولات محبوب در ایران است که فروش آن همواره با استقبال مصرف کنندگان مواجه شده است. به این ترتیب، این خوراکی جذاب بایستی با حساسیت بالایی تولید شده و در ترکیب آن پاز مواد اولیه باکیفیتی استفاده شود. یکی از کارهایی که به منظور افزایش کیفیت بستنی صورت می گیرد، تلاش برای افزایش نقطه ذوب آن است. تولیدکنندگان بستنی برای اینکه مقاومت ذوبی بستنی تولیدی خود را افزایش دهند و مانع از ذوب شدن راحت آن شوند از پودر ثعلب استفاده می کنند.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]ثعلب در بستنی باعث بهبود کیفیت مقاومت و نقطه ذوب آن شده و طراوت و تازگی را در بستنی ایجاد می کند.[/box]

به عبارتی دیگر، بستنی که حاوی ثعلب نباشد، کیفیت پایینی داشته و خیلی زود ذوب می شود. این ویژگی باعث افت فروش محصول خواهد شد؛ چراکه مصرف کنندگان ترجیح می دهند، بستنی را خریداری کنند که طراوت و کیفیت لازم را دارد. به این ترتیب، جهت تولید بستنی در سطح کیفی بالا، لازم است که از این پودر خوراکی صنعتی استفاده شود به خصوص اگر قرار است بستنی در سبک بستنی سنتی تولید شود حتما بایستی از موادی که مقاومت آن را افزایش می دهد، استفاده کنید.

واردات پودر ثعلب صنعتی CMC ویژه تولیدی های بستنی

واردات پودر ثعلب صنعتی CMC ویژه تولیدی های بستنی

با واردات پودر ثعلب صنعتی CMC ویژه تولیدی های بستنی در تناژ بالا، نیاز کشور به این محصول کاملا رفع شده است.‌ از بین برندهای کشورهای چین و ژاپن نیز دو برند سانروز ژاپن و شاندونگ یولانگ چین مورد توجه واقع شده اند و در تناژهای سنگینی وارد کشور می شوند. هر دو این برندها از نظر تجربه و تولید محصولات استاندارد کاملا تضمین شده و مورد اعتماد هستند.

تولیدکنندگان محترم کشورمان می‌ توانند با خیالی آسوده و مطمئن نسبت به سفارش عمده پودر ثعلب سانروز یا پودر ثعلب شاندونگ یولانگ اقدام کنند. تامین کنندگان گرامی فعال در داخل کشور نیز می توانند با خرید و فروش این محصول به سود قابل توجهی دست یابند. به این ترتیب، پودر ثعلب صنعتی سی ام سی تحت چندین برند معتبر در حال توزیع سراسری است.

خرید بهترین ثعلب برای بستنی با قیمت مناسب

خرید بهترین ثعلب برای بستنی با قیمت مناسب

امکان خرید بهترین ثعلب برای بستنی با قیمت مناسب در راستای حمایت از کادر تولید و تامین کشور صورت می گیرد. این پودر صنعتی که در صنایع غذایی، دارویی، بهداشتی و … مورد استفاده تولیدکنندگان قرار می گیرد با قیمت ویژه ای عرضه شده و تحت شرایط مناسبی در اختیار صنعتگران محترم کشور قرار می گیرد. جهت اطلاع از قیمت ثعلب بستنی در وزن درخواستی خود با بخش مشاوره و فروش ما تماس بگیرید تا جزئیات جدید هر محصول در اختیارتان قرار بگیرد.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا