پودر کاکائوپودر کاکائو هلندی

پودر کاکائو اصل |Original cacao | چربی 10-12 قلیایی & نچرال

پودر کاکائو اصل یکی از محصولاتی است که بسیاری از تولیدی‌های صنایع غذایی به دنبال آن هستند. تقلب در تولید برخی از محصولات و افزودنی‌های مواد غذایی در بازار به شکل‌های مختلفی انجام می‌گیرد. تقلب در محصولات غذایی به این معنی است که مواد افزودنی نامرغوب و غیر مرتبط به این محصولات اضافه می‌شود. این مواد افزودنی کیفیت محصول را پایین می‌آورند. افراد سودجو به‌این‌علت در محصولات غذای تقلب کرده که سود بیشتری را کسب کنند. به همین دلیل باید در انتخاب محصولات غذایی مانند پودر کاکائو دقت و توجه کافی به خرج داد.

پودر کاکائو اصل

شناسایی پودر کاکائو اورجینال و اصل

شناسایی پودر کاکائو اورجینال و اصل را معمولاً افراد متخصص می‌توانند انجام دهند. ازاین‌رو بهتر است در هنگام خرید پودر کاکائو فردی ماهر و متخصص شمارا همراهی نماید. بااین‌حال برخی از فاکتورها وجود دارد که می‌توان با استفاده از آن پودر کاکائو اصل را از تقلبی تشخیص داد. برخی از این عوامل عبارت‌اند از:

  • درصد چربی پودر کاکائو: درصد چربی پودر کاکائو اصل با توجه به طبیعی یا آلکالایز بودن آن متفاوت است. بااین‌حال پودرهای کاکائو اصل درصد چربی 10 تا 12 و یا 20 تا 22 درصد را دارند. پودرهایی که دارای چربی کمتر یا بیشتر هستند ممکن است تقلبی باشند.
  • رنگ پودر کاکائو: رنگ پودر کاکائو با توجه به میزان قلیایی بودن آن متفاوت است؛ اما باید توجه داشت که پودرهای کاکائو ناخالص معمولاً دارای تکه‌های سفیدرنگ می‌باشند. پودر کاکائو اصل به رنگ قهوه‌ای تیره یا قهوه‌ای قرمز می‌باشد.
  • حل شدن پودر کاکائو در آب: پودر کاکائو اصل به‌راحتی در آب گرم حل‌شده و بوی دلپذیری دارد. درحالی‌که پودرهای کاکائو تقلبی پس از حل شدن در آب بوی شیر و شکر را می‌دهند.

پودر کاکائو اصل | تشخیص پودر کاکائو اصل

پودر کاکائو کیلویی هلندی

یکی از انواع پودرهای کاکائو باکیفیت و اصل؛ پودر کاکائو هلندی می‌باشد. هلند یکی از تولیدکنندگان پودر کاکائو باکیفیت در جهان است که محصولات خود را به کشورهای مختلفی صادر می‌کند. پودرهای کاکائو هلندی دارای چندین برند معتبر و باکیفیت هستند. در این میان می‌توان به پودر کاکائو کارگیل و پودر کاکائو بنسروپ اشاره کرد. پودر کاکائو کیلویی هلندی توسط مراکز بازرگانی متعددی عرضه می‌شود.

پودرهای کاکائو هلندی در رنگ‌های متنوع با درصد چربی متفاوت و بسته‌بندی‌های مختلف عرضه می‌شوند. قیمت پودر کاکائو اصل هلندی با توجه به برند آن متفاوت است. می‌توانید این پودر کاکائو را با قیمت مناسبی در بازار خریداری نمایید.

پودر کاکائو اصل | پودر کاکائو هلندی

بهترین مارک پودر کاکائو برای تولید شکلات

پودر کاکائو یکی از محصولاتی است که بیشترین استفاده را در تولید شکلات دارد. برای تولید شکلات کارخانه‌ها از مارک‌های مختلف پودر کاکائو استفاده می‌کنند. خرید پودر کاکائو اصل برای تولید شکلات موجب افزایش کیفیت محصولات خواهد شد. بهتر است مارک‌های مرغوب و معتبر خریداری شود تا درجه کیفی محصولات غذایی افزایش یابد. از بهترین مارک پودر کاکائو برای تولید شکلات می‌توان به برندهای زیر اشاره کرد:

پودر کاکائو اصل | بهترین مارک پودر کاکائو

قیمت پودر کاکائو اصل

قیمت پودر کاکائو اصل در بازار متفاوت است. این محصول را می‌توان در قیمت‌های پایین تا بالا خریداری کرد. علت اختلاف قیمت انواع پودر کاکائو عواملی همچون نوع برند و شرکت تولیدی می‌باشد. همچنین سایر عوامل زیر بر میزان قیمت پودر کاکائو اصل تأثیرگذار می‌باشد:

  • وزن بسته‌بندی پودر کاکائو
  • درجه قلیایی بودن پودر کاکائو
  • درصد چربی پودر کاکائو
  • میزان سفارش نحوه تقاضا پودر کاکائو

پودر کاکائو اصل | قیمت پودر کاکائو

مراکز عرضه پودر کاکائو اصل

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]بازرگانی سورن یکی از مراکز عرضه پودر کاکائو اصل می‌باشد. این مجموعه تولیدی انواع پودرهای کاکائو اصل و درجه‌یک را با برندهای معتبر خارجی به بازار عرضه می‌کند.[/box] سورن علاوه بر پودر کاکائو دیگر مواد اولیه شکلات‌سازی کارخانه‌ها را نیز تأمین می‌نماید. می‌توانید سفارش‌های خود را از طریق تماس با واحد فروش ثبت کرده و در کمترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرید.

پودر کاکائو اصل | عرضه پودر کاکائو

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا