دسته‌بندی نشده

قیمت و فروش پودر ژلاتین فله حلال عمده بلوم 180 Bloom خوراکی

در این بخش، به توضیح قیمت و فروش پودر ژلاتین فله حلال عمده پرداخته ایم. پیش از اینکه، به قیمت و فروش آن اشاره نماییم این نکته را یادآور می شوم که هم اکنون ژلاتین حلال در انبارهای ما موجود است و آماده عرضه عمده به سراسر ایران می باشد.

قیمت و فروش پودر ژلاتین فله حلال عمده

ژلاتین که از استخوانها یا غضروفهای گاو حاصل می گردد در فرمولاسیون محصولات زیادی به کار گرفته می شود. حلال بودن ژلاتین، برای تولید کنندگان کشورهای مسلمان از جمله ایران اهمیت زیادی دارد چرا که طیف وسیعی از خریداران را مسلمانان تشکیل داده اند و آنها ترجیح می دهند خوراکی های حلال را خریداری نمایند. بنابراین وجود ژلاتین حلال در بازار کشور ما اهمیت فراوانی دارد.

 

قیمت و فروش پودر ژلاتین فله

منظور از حلال بودن ژلاتین نیز این است که، گاوی که از آن ژلاتین را به دست آورده اند ذبح آن شرعی بوده باشد و مواد افزودنی مانند الکلی در محتویات آن وجود نداشته باشد. ژلاتین های مرکز ما کاملا حلال هستند و در بهترین قیمت ارائه می شوند و از نظر کیفیت نیز در سطح خوبی قرار دارند. جهت شناخت بیشتر به این محصول و کاربردهایش با ما تا پایان این بخش همراه باشید.

قیمت و فروش پودر ژلاتین فله حلال عمده Bloom 180

قیمت و فروش پودر ژلاتین فله حلال عمده

اکنون به بررسی قیمت و فروش پودر ژلاتین فله حلال عمده می پردازیم. قیمت این پودر در مجموعه ما به دلیل فروش عمده ای، وضعیت مناسب و رضایت بخشی دارد. پودر ژلاتین Gelatin powder دارای ارزش غذایی قابل توجه ای است به طوری که ۸۴ درصد آن را پروتئین تشکیل داده و چیزی حدود ۱۴ درصد آن را رطوبت تشکیل داده است.

در واقع، فروش عمده پودر ژلاتین خواست تولید کنندگانی است که به کار تولید انواع دسر مشغول هستند و برای تولیدات شان به مقدار زیادی ژلاتین نیاز دارند. برای این افراد خرید فله ای ژلاتین مقرون به صرفه تر است و به همین خاطر به سراغ خرید عمده ای آن می روند. جهت آشنا شدن با کاربردهای پودر ژلاتین ادامه مطلب را از دست ندهید.

 

مصارف پودر ژلاتین خوراکی بلوم 180-160

مصارف پودر ژلاتین

از مصارف پودر ژلاتین خوراکی بلوم 180-160 می توان تولید انواع دسر و ژله های متنوع را نام برد. ژلاتین نقش زیادی در تولید کرم ها و پاستیل ها نیز ایفا می کند و به دلیل مواد مغذی که دارد برای سلامت پوست و مو مفید است. کارخانه هایی که در کار تولید کرم و ژله هستند جهت تولید این محصولات، به ژلاتین با کیفیت نیاز دارند که ما آن را برای متقاضیان در درجه کیفی بالایی ارسال می نماییم.

انواع ژلاتین با بلوم های مختلف از Bloom 160- 220

انواع ژلاتین

  • ژلاتین پودری
  • ژلاتین ورقه ای

مراکز اصلی فروش ژلاتین حلال در ایران

مراکز فروش ژلاتین حلال در ایران

بازرگانی سورن یکی از مراکز اصلی فروش ژلاتین حلال در ایران است. افرادی که قصد خرید عمده ای ژلاتین از نوع حلال را دارند می توانند در همین سایت سفارش خود را به ثبت برسانند. ما ژلاتین پودری و سایر محصولات مرتبط با صنایع غذایی را مانند انواع پودر کاکائو، روغن های گیاهی، اسید سیتریک و … با حداقل قیمت به تمام شهرهای کشور ارسال می‌کنیم. برای ثبت سفارش تان کافی است فرم زیر را پر نمایید. بعد از انتخاب دکمه ارسال، سفارش شما به واحد فروش منتقل شده و کارشناسان ما در زمان کوتاهی، ژلاتین را در وزن مورد نظرتان به محل شما ارسال می کنند.

قیمت و فروش پودر ژلاتین فله حلال عمده

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا