شکلات روشن

خرید شکلات روشن اکراینی | کندی نات | آبنبات ترش | Bim Bom…

خرید شکلات روشن اکراینی

در سایر شهرهای ایران، خرید شکلات روشن اکراینی طرفداران زیادی دارد. علت این حجم از استقبال این است که تمام انتظاراتی که از یک شکلات باکیفیت می توان داشت را شکلات های Roshen دارند. به گفته تولید کننده این برند، بهترین دستورالعمل ها و اصول تولید شکلات در بخش تولید آن به کار گرفته شده است که طعم بی نظیر و کیفیت بسیار بالا محصولات روشن گواهی این ادعا هستند.

    

فروش شکلات های روشن که بسیار خوش طعم هستند و کام افراد را شیرین می کنند در بازرگانی پخش سورن، در وزن بالا انجام می گیرد. افرادی که در کار پخش عمده و تامین محصولات شیرین در مناطق مختلف کشورمان هستند می توانند جهت سفارش عمده این شکلات ها با کادر فروش ما هماهنگی های لازم را انجام دهند. شما را به مطالعه ادامه این بخش دعوت می کنم تا اطلاعات بیشتری درباره Roshen Chocolate به دست آورید.

خرید شکلات روشن اکراینی

خرید شکلات روشن اکراینی

افزایش خرید شکلات روشن اکراینی دلایل زیادی دارد. این محصول سال های زیادی است که وارد بازار ما شده و مردم کشورمان از طعم و کیفیت آن رضایت داشته اند. از طرفی محصولات روشن، علاوه بر مزه خوبی که دارند از ارزش غذایی نیز برخوردار هستند. پروتئین و کربوهیدرات از مواد باارزشی هستند که در شکلات های روشن موجود بوده و بر محبوبیت این شکلات افزوده اند.

انواع شکلات روشن Roshen Chocolate

انواع شکلات روشن Roshen Chocolate

تولید انواع شکلات روشن Roshen Chocolate به صورت حرفه ای و در تنوع بالا صورت گرفته و موجب تبدیل برند روشن به یک برند معروف در جهان شده است به صورتی که این برند، در چندین کشور دیگر نیز کارخانه داشته و در هر کدام گرید خاصی را تولید می کند. تعداد شکلات های این برند حدود ۲۰۰ مدل با ترکیب و ظاهر منحصر به فرد بوده که این موضوع باعث جذب تمام مردم با هر ذائقه ای شده است.

  • آبنبات ترش روشن

  • شکلات کندی نات روشن

  • شکلات بیم بوم

  • تافی میلکی اسپلش

  • تافی مینکی بینکی

سایر محصولات شکلات روشن

سایر محصولات شکلات روشن

تولیدات شرکت Roshen که یک برند معروف در اروپا و جهان است محدود به تولید شکلات نیست و سایر محصولات روشن عبارتند از ویفر، کاکائو، پاستیل، تی تاب و کارامل. تمام این محصولات با داشتن بهترین فرمولاسیون وارد بخش تولید روشن شده و سپس به سایر مناطق جهان ارسال می گردند. حجم ارسالات روشن به سایر کشورها به بالای ۴۰۰۰۰۰ تن رسیده است که بخشی از آن به بازارهای ما انتقال داده می شود و مراکز مختلفی نظیر مرکز ما وظیفه پخش و توزیع گسترده آن به سایر شهرهای کشور را برعهده دارند.

خرید شکلات روشن اکراینی

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا