شکلات تخته ای

بهترین شرکتهای تولید (شکلات) کاکائو تخته ای خوشمزه (3 کیلویی) !!!

کاکائو تخته ای فله

کاکائو تخته ای فله نامی آشنا برای تولیدکنندگان فعال در صنایع غذایی است. این شکلات یکی از پرکاربردترین شکلات های مورد استفاده در واحدهای تولیدی است که تولیدکنندگان فعال در این واحدها با بهره گیری از آن موفق به تولید محصولات بسیار خوش طعم و خوش نمایی شده اند.

به عبارتی، کاکائو تخته ای یا همان شکلات تخته ای کاکائویی خوشمزه یکی از مواد اصلی واحدهای تولیدی است که مصارف گسترده‌ای در زمینه تولید کیک و شیرینی دارد. اگر شما هم از تولیدکنندگان کیک و شیرینی هستید و می خواهید با استفاده از کاکائو تخته ای یک طعم لذیذ به محصولات خود بخشید با ما تا پایان این بخش همراه باشید تا هر چه بهتر با این محصول کاربردی درجه یک آشنا شوید.

 

شکلات تخته ای چیست؟

شکلات تخته ای سوسپانسیونی از دانه های کاکائو بسیار ریز برشته شده و شکر دانه ای در کره کاکائو است.
این مواد تشکیل دهنده شکلات تخته ای است با این تفاوت که پودر شیر کامل به آن اضافه می شود. طعم شکلات به نوع دانه کاکائو و میزان برشته شدن دانه کاکائو بستگی دارد، علاوه بر این میزان کانچینگ نیز عامل موثری در طعم شکلات و بیشترین طعم دهنده هایی مانند وانیلین ، اتیلن و آنیلین یا ادویه جات است که به آن اضافه می شود.

شکلات تخته ای از چهار قسمت کاکائو و پنج قسمت شکر تشکیل شده است. این مخلوط حاوی 23 درصد کره کاکائو است. شکلات قالبی به 28 درصد چربی نیاز دارد و شکلات پوششی حدود 0.27 است ، به این معنی است که کره کاکائو بیشتری مورد نیاز است.

کاکائو تخته ای فلهمعرفی انواع شکلات تخته ای  خوشمزه

آشنایی با انواع شکلات تخته ای خوشمزه برای هر تولید کننده ای مهم و ضروری است. تولیدکنندگان باید با محصولات اولیه حرفه خود آشنا باشند تا بتوانند محصولات محبوب مصرف کنندگان را تولید کنند و از رقبای خود پیشی بگیرند. شکلات تخته ای یکی از این محصولات اولیه است که در قنادی ها و مراکز مشابه کاربرد فراوانی دارد. در زیر لیستی از انواع شکلات تخته ای مورد استفاده در تولید آن آورده شده است:

  • شکلات تخته ای تلخ

  • شکلات تخته ای وانیلی یا شکلات تخته ای سفید

  • شکلات شیری

  • شکلات تخته ای میوه ای یا شکلات تخته ای رنگی

شکلات تخته ای تلخ 

شکلات تیره (که به شکلات تیره یا شکلات تخته ای تلخ نیز معروف است) نوعی شکلات است که درصد دانه کاکائو و کره کاکائو بیشتری نسبت به شکلات شیری دارد و محصول چاق کننده ای به حساب نمی آید. استانداردهای مورد استفاده در کشورهای مختلف و کارخانه های تولیدی آن متفاوت است.

شکلات تلخ حاوی آنتی اکسیدان هایی از جمله پلی فنول ها است و قند نسبتا کمی دارد، به خصوص هر چه درصد کاکائو بیشتر باشد. این شکلات  به عنوان یک شکلات سالم شناخته می شود و عوارض جانبی شکلات شیری یا شکری را ندارد و به عنوان یک غذای فوق العاده نیز شناخته می شود. همین ویژگی های مثبت باعث شده است که مصرف این شکلات در سراسر جهان بسیار افزایش یابد و علاقه مندان و متقاضیان زیادی پیدا کند.
بیشتر شکلات های تلخ که بیش از ۷۰ درصد کاکائو دارند حاوی مواد شیمیایی هستند که ارتباط مستقیمی با افزایش کیفیت سلول های بدن دارند و در مبارزه با بسیاری از بیماری ها مانند سرطان و بیماری های قلبی نقش موثری دارند. در شکلات تلخ که درصد کاکائو بالایی دارد و همچنین سایر محصولات حاوی کاکائو، آنتی اکسیدانی به نام فلورنتینو وجود دارد که بیشتر به اپی کاتچین و کاتچین معروف است.
هنگامی که کاکائو به مقدار زیاد مصرف می شود، شواهد نشان می دهد که فلاونول های موجود در کاکائو باعث کاهش فشار خون و کلسترول، افزایش قدرت مغز و کاهش خطر ابتلا به دیابت می شود.

کاکائو تخته ای فله


شکلات تخته ای وانیلی (شکلات تخته ای سفید)

شکلات سفید محصولی است که از کره کاکائو تهیه می شود. در واقع محتویات آن با شکلات معمولی متفاوت است، زیرا حاوی ذرات بدون چربی دانه های کاکائو نیست. به همین دلیل، عمدتا حاوی آنتی اکسیدان های موجود در دانه های کاکائو و کافئین نیست. این محصول شکلاتی با افزودن شکر و شیر به کره کاکائو تهیه می شود. همچنین ممکن است از وانیل یا طعم های دیگر در آن استفاده شود.

این محصول فاقد اجزای کاکائویی که به شکلات معمولی طعم و ظاهر مشخص می دهند، می باشد و معمولاً حاوی پودر شیر یا شیر تغلیظ شده و شکر بسیار بیشتری نسبت به شکلات معمولی است که باعث می شود کالری آن به میزان قابل توجهی بالاتر باشد.

کاکائو تخته ای فله

شکلات شیری تخته ای 

شکلات شیری نوعی شکلات است که از درصد کمتری کاکائو و شکر فراوان به همراه شیر یا عسل پخته شده تهیه می شود که همگی باعث ایجاد طعم کاراملی در این شکلات می شوند. طعم کلی این شکلات ملایم تر و شیرین تر از شکلات تلخ است. در سال های اخیر به دلیل افزایش آگاهی از سلامت آن، میزان کاکائو اضافه شده به این شکلات افزایش یافته و در نتیجه شیرینی آن کاهش یافته است.

شکلات هایی که درصد کاکائو بیشتری دارند دارای ترکیباتی هستند که برای بدن انسان بسیار مفید است، بنابراین با توجه به مقدار کم کاکائو مصرفی در شکلات شیری نسبت به شکلات تلخ، خواص آن بسیار کم و حتی برای بدن انسان مضر است. در واقع شکلات شیری باعث افزایش کالری، چاقی، قند خون و کلسترول می شود، در حالی که شکلات تلخ، برعکس، باعث کاهش قند خون، کاهش وزن و کالری بسیار کمتر می شود و خواص بسیار بیشتری برای بدن انسان دارد.

کاکائو تخته ای فله

شکلات تخته ای میوه ای (شکلات تخته ای رنگی)

خرید شکلات تخته ای رنگی یکی از پرمصرف ترین محصولات در صنعت شکلات و شیرینی سازی است. قنادی ها، کافی شاپ ها و بستنی فروشی ها از مشتریان اصلی خرید شکلات تخته ای رنگی هستند که با خرید شکلات تخته ای محصولات خود را تولید و به فروش می رسانند.
شکلات تخته ای ساده است و به خودی خود جنبه تزیینی ندارد اما پرمصرف ترین شکلات در بین انواع شکلات است. شکلات تخته ای رنگی استفاده از این نوع شکلات و محبوبیت آن را بیشتر کرده است. طعم های مختلف و محبوب شکلات تخته ای رنگی مانند شکلات شیری و شکلات تلخ به عنوان پوشش یا طعم دهنده برای بیسکویت، بستنی و کیک استفاده می شود.
از شکلات تخته ای در تهیه بسیاری از دسرهای شکلاتی مانند شیرینی، کیک، شیرینی و انواع شکلات مانند شکلات مغزدار با پسته و کشمش یا شکلات اناری استفاده می شود. موارد استفاده از شکلات تخته ای محدودیتی ندارد و با ذوب آن به عنوان شکلات ذوب شده می توان از آن برای تزیین کیک و دسر و ایجاد اشکال زیبایی استفاده کرد که پروانه شکلاتی یکی از زیباترین آنهاست. با رنده کردن شکلات تخته ای می توانید شکلات را خرد کرده و از آن برای تزیین کیک، شیرینی و بستنی استفاده کنید.

می توانید با این روش انواع شکلات تخته ای را در طعم های مختلف ذوب کنید و با ترکیب رنگ های مختلف شکلات تخته ای با هم رنگ های جدیدی ایجاد کنید.

کاکائو تخته ای فلهشرکت تولید کاکائو تخته ای فله شیرین در ایران

تولید کاکائو تخته ای فله در ایران

شرکت تولید کاکائو تخته ای فله شیرین در ایران اهمیت زیادی دارد؛ زیرا تعداد مراکز تولیدی کشور زیاد است

که بسیاری از این مراکز جهت تولید محصولات مشتری پسند به کاکائو تخته ای نیاز دارند. این محصول در کارخانه تحت شرایط مناسبی تولید شده و همین‌طور در چندین وزن متنوع تولید و ارائه می شود.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””] کاکائو تخته ای در وزن هایی مانند ۱ و ۳ کیلویی تولید شده و در کارتن هایی با وزن ۱۲ کیلویی بسته بندی می شود.[/box]

بنابراین ظرفیت تولید کاکائو تخته ای در ایران بالا است که این ظرفیت تا حد زیادی نیاز بازار داخل را به این محصول بی نظیر

برطرف کرده است. ضمن اینکه، شکلات تخته ای در ۲ مدل مختلف به نام های شکلات تخته ای معمولی و شکلات تخته ای

CBS یا پوششی تولید می شود که هر کدام از آن‌ها، کاربردهای گسترده‌ای در تولیدی های مختلف دارند.

فروش ویژه شکلات تخته ای کاکائویی شیرین

فروش ویژه شکلات تخته ای کاکائویی

فروش ویژه شکلات تخته ای کاکائویی مخصوص تولیدکنندگان و تامین کنندگان داخلی در حال انجام است. تولید استاندارد کاکائو تخته ای در ایران، زمینه فروش موفقیت آمیز آن را در داخل و حتی خارج از کشور فراهم کرده است.

تامین کنندگانی که مایل به سفارش عمده شکلات تخته ای کاکائویی هستند می توانند سفارش خود را در این سایت ثبت نمایند. همچنین امکان سفارش سایر شکلات های تخته ای نیز از شکلات تخته ای وانیلی گرفته تا شکلات های تخته ای رنگی (میوه ای) و تلخ فراهم شده است.

استفاده از کاکائو تخته ای در قنادی

استفاده از کاکائو تخته ای در قنادی

استفاده از کاکائو تخته ای در قنادی بسیار رایج و مرسوم است.

همانطور که اشاره شد، کاکائو تخته ای به دو صورت معمولی و CBS تولید می شود که هر کدام از این موارد مصارف گسترده ای

در قنادی ها و سایر کارگاه های تولیدی مشابه دارند.

تولیدکنندگان با تکه تکه کردن شکلات تخته ای کاکائویی یا ذوب کردن آن با حرارت باعث تولید یک ماده تزیینی خوش طعم

و درجه یک می شوند. البته معمولا از کاکائو تخته ای cbs به‌عنوان سس شکلاتی غلیظ استفاده می شود.

در واقع، این شکلات در برابر حرارت مقاومت بالایی دارد و به سختی ذوب می شود که این موضوع باعث انتخاب آن توسط

تولیدکنندگان کیک و شیرینی شده است. این تولیدکنندگان با تهیه کاکائو تخته ای فله و سپس ذوب کردن آن به یک

سس شکلاتی درجه یک، از آن جهت پوشش دهی محصولات خود استفاده می کنند.

قیمت کاکائو تخته ای فله تولید ایران

قیمت کاکائو تخته ای فله تولید ایران

قیمت کاکائو تخته ای فله تولید ایران بسیار مناسب است که این مناسب بودن قیمت زمینه فروش شگفت‌انگیز آن را فراهم کرده است؛ بنابراین کاکائو تخته ای ایرانی با برخورداری از دو ویژگی کیفیت بالا و قیمت پایین به بازار کشورهای همسایه راه یافته است.

عزیزانی که به دنبال جدیدترین قیمت کاکائو تخته ای فله تولید ایران هستند می توانند با بخش مشاوره و فروش ما تماس بگیرند تا قیمت جدید کاکائو تخته ای در وزن های مختلف به اطلاع آن ‌ها برسد. به این ترتیب، قیمت شکلات تخته ای در مدل کاکائویی بعد از به روز رسانی قیمت به اطلاع مشتریان گرامی می رسد.

سفارش اینترنتی انواع مواد اولیه موردنیاز واحدهای تولیدی

سفارش اینترنتی انواع مواد اولیه موردنیاز واحدهای تولیدی

سفارش اینترنتی انواع مواد اولیه موردنیاز واحدهای تولیدی نیز در همین سایت برقرار شده است. به این ترتیب، افرادی که مایل به خرید اینترنتی محصولات مختلف پایه ای خود همچون پودر کاکائو، پودر نارگیل، پودر ثعلب، پودر کنجد، شکلات چیپسی، شکلات سنگی و … هستند می توانند سفارش خود را در همین سایت ثبت کرده و محصول خود را بعد از گذشت چند روز کاری دریافت نمایند.

[aparat id=’S7Ies’]

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا