شکلات ایرانیشکلات تاکر

پخش عمده و خرید شکلات ایرانی تاکر

امروزه به دلیل تنوع و طعم خوب شکلات های ایرانی بیشتر مردم خرید شکلات ایرانی را جایگزین شکلات خارجی کرده اند. خرید شکلات ایرانی از نظر بیشتر مصرف کننده های داخلی مقرون بصرفه نیز می باشد وبرای تمام مردم جامعه با هر سلیقه و با هرتوان مالی امکان خرید وجود دارد.

خرید شکلات ایرانی امروزه بین افرادی که از شکلات های خارجی استفاده میکنن بسیار رواج داشته است لذا شکلات ایرانی سعی دارد با استفاده از مواد اولیه مناسب استاندارد خود را در بازار جهانی مطرح کند وبه رقابت با شکلات خارجی بپردازد.شکلات ایرانی همچنین در بین کشور های آسیایی طرفدار زیادی داشته و این امر باعث افزایش صادرات شکلات ایرانی گردیده است.

خرید شکلات ایرانی

صادرات شکلات ایرانی به کشور هایی مثل ، عراق و افغانستان در سالهای 96 و 97 بسیار چشمگیر بوده  و کمک زیادی به اقتصاد کشور کرده است.

یکی از بهترین و پر فروش ترین شکلات های ایرانی شکلات تاکر است و تاکر با تولید محصولات استاندارد و با کیفیت به یکی از برندهای خوب داخلی و صادراتی تبدیل شده است.شکلات ایرانی تاکر از آن دسته شکلات هایی می باشد که قیمت های ان مشخص و ثابت است و بسته به نوع و طعم و بسته بندی قیمت آن تعیین شده است.

خرید شکلات ایرانی

در بازار کنونی با توجه به نوسانات طلا و ارز بسیاری از افراد برای خرید شکلات ایرانی دچار مشکل شده اند چرا که نمیتوانند قیمت ثابتی از محصولات داشته باشنددر این راستا شکلات ایرانی تاکر توانسته است در تولید و عرضه انواع شکلات های پذیرایی مغزدار و شکلات کادویی این مسئله را آسان سازد.

از مزیت های شکلات ایرانی تاکر می توان به تخفیف های بسیار خوب برای مشتریان  به خصوص صادر کننده ها اشاره کرد و در واقع این برند زمینه خوبی برای سرمایه گذاری به وجود می آورد.شکلات ایرانی تاکر قصد دارد با عرضه کردن محصولات با کیفیت و متنوع و قیمت مناسب در بازارهای جهانی به رقابت بپردازد که در این راستا بسیار مسمر ثمر بوده و این محصول طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است .

خرید شکلات ایرانی

برای خرید شکلات ایرانی تاکر می توانید با واحد فروش ما در ارتباط باشید. این امکان نیز فراهم شده است تا علاوه بر خریداران عمده ساکن در تهران، ارسال سفارشات عمده شهرستان نیز صوزرت پذیرد . این کار از طریق باربری های مجاز طرف قرارداد و با کمترین هزینه ها انجام می شود. بنابراین فرصت همکاری خوبی برای فعالان صنعت شکلات وجود دارد که اولین نفر مناسب ترین قیمت برای پخش شکلات ایرانی تاکر در شهرستان محل فعالیت خود باشند.

تولید و پخش شکلات ایرانی تاکر

شکلات های تاکر در انواع زیر تولید و عرضه می شوند. پخش شکلات ایرانی تاکر نیز در بسته ای یک کیلوگرمی و کارتن های 4 کیلویی می باشد.

  • شکلات مغزدار پرتقالی
  • شکلات مغزدار بلوبری
  • شکلات تلخ ۸۷%
  • شکلات مغزدار نعنا
  • شکلات جرقه ای سیب ترش
  • شکلات مغزدار وانیل
  • شکلات مغزدار توت فرنگی
  • شکلات جرقه ای توت فرنگی
  • شکلات مغزدار قهوه

خرید شکلات ایرانی

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا