تافیشکلات آیتن

قیمت شکلات تافی فله ایرانی ارزان آیتن

قیمت شکلات تافی فله با شرایط ویژه و با قیمت مستقیم درب کارخانه برای فروشندگان عمده، فعالان حوزه پخش شکلات ایرانی و فروشگاه های شکلات و تافی اراده می شود.  گروه صنایع غذایی آیتن تولید کننده انواع محصولات شکلات، تافی، آبنبات، رولن های مغزدار، ویفر و همچنین شوکو رول با تنوع در طعم ها و بسته بندی ها می باشد. آیتن فعالیت و فروش خود را در آن سوی مرز ها نیز ادامه داده و بخش وسیعی از صادرات را از آن خود کرده است. کارخانه آیتن با استراتژی محصولات با کیفیت، تنوع محصول و قیمت های مناسب، جایگاه خوبی در بین رقبا و تولید کنندگان زیاد شکلات تافی فله پیدا کرده است که بیشتر در خصوص آنها صحبت خواهیم کرد:

در خصوص آمار صادرات شکلات تافی فله ایرانی ویدویوی زیر را مشاهده کنید:

 

چرا قیمت شکلات تافی فله آیتن ارزان تر از رقبای ایرانی دیگر است؟

پاسخ به این سوال را از چند جنبه بررسی می کنیم و نتیجه مشخص است:

 1. قرار گرفتن کارخانه آیتن در قلب تولید شکلات و تافی ایران: شهر تبریز به عنوان مرکز اصلی تولید شکلات و تافی ایرانی محسوب می شود. بنابراین قرار گرفتن در این مرکز از جهات مختلفی می تواند کمک کننده باشد: تامین راحت تر مواد اولیه، وجود افراد متخصص و کارشناسان و تولید کنندگان با کیفیت بیشتر برای همکاری و … از جمله این موارد هستند.
 2. تولید قند و شکر آیتن: این مورد دلیل اصلی و مزیت اصلی آیتن در تولید محصولات ارزان و مقرون به صرفه است. پایه اصلی تولید تافی شکر است. کارخانه آیتن با تولید ماده اصلی اولیه تولید تافی و شکلات، قیمت و هزینه تمام شده خرید مواد اولیه را تا حد امکان پایین آورده و لذا قیمت شکلات تافی فله آیتن بسیار مناسب و رقابتی است.

 

قیمت شکلات تافی فله
شرکت شکلات سازی آیتن

شرکت شکلات آیتن در آذرشهر تبریز، در سال های سخت فعالیت خود توانسته گامی بزرگ در راستای اهداف و چارچوب فعالیت های شرکت بردارد و همین امر باعث شده تا در میان مردم از محبوبیت خاصی برخوردار شود.

 

اصلی ترین محصولات آیتن عبارتند از:

 • تافی رولن
 • تافی میوه ای
 • تافی کره ای
 • تافی ترش میوه ای
 • آبنبات
 • قند
 • نبات
 • ویفر
 • بیسکویت

قیمت شکلات تافی فله

قیمت شکلات تافی فله

عمده تولیدات شرکت شکلات آیتن در بخش تولید تافی و آبنبات و همچنین رولن می باشد و هر کدام از این شاخه ها، به زیر شاخه هایی تقسیم می شوند و شرکت آیتن با انواع طعم های میوه ای، عسلی، مغزدار، شکلاتی و شیری و کره ای، اقدام به تولید نموده است.

بسته بندی های این شرکت در سه وزن ۳ کیلویی، ۱ کیلویی و ۵۰۰ گرمی تولید و روانه بازار می شود و در تصاویر زیر، می توانید اطلاعات کامل تری از لیست محصولات را دریافت نمایید.

 • آبنبات عسلی
 • آبنبات کاراملی
 • آبنبات مغزدار میوه ای
 • آبنبات میوه ای
 • آبنبات نعنایی
 • تافی دارچینی
 • تافی شیری
 • تافی کاکائویی
 • تافی ترش

قیمت شکلات تافی فله

 

قیمت شکلات تافی فله آیتن قیمتی بسیار رقابتی و مناسب برای پخش شکلات ایرانی و صادرات می باشد و این یک مزیت بسیار مهم برای پخش شکلات و تافی و همچنین صادرکنندگان شکلات شمرده می شود، چرا که در کنار تنوع و کیفیت های شکلات، قیمت نقش بسیار مهمی در افزایش فروش و بازاریابی ایفا می کند.

خرید شکلات تافی آیتن با بهترین قیمت

شکلات تافی ها و ابنبات های آیتن همان گونه که عنوان شد دارای قیمت های بسیار مناسب و رقابتی هستند به طوریکه ما روزانه شاهد درخواست های زیادی از طرف تاجران و واردکنندگان کشورهای دیگر خصوصا کشورهای اطراف نظیر عراق، افغانستان و پاکستان برای واردات تافی آیتن هستیم. کشورهای باد شده در طول سال چند صد تن از محصولات آیتن را خریدارای و به کشورهای خود وارد می کنند و بنابراین با شناخته شدن تافی ایتن در کشورهای یاد شده، فرصت های خوبی در این زمینه برای صادرات و فروش بین المللی به کشورهای هدف وجود دارد که فعالان حوزه فروش شکلات ایرانی در بین الملل می توانند از آن ها استفاده کنند.

قیمت شکلات تافی فله

دلیل اصلی ارزانی قیمت شکلات تافی فله آیتن چیست؟

کارخانه شکلات سازی آیتن علاوه بر تولید تافی و فروش شکلات تافی فله، شکر را نیز تولید می نماید. از طرفی همان گونه که می دانیم نزدیک به نیمی از محتویات تافی ها را شکر تشکیل می دهد، بنابراین با تولید مواد اولیه تافی توسط خود کارخانه آیتن، علاوه بر بالاتر رفتن کیفیت تولید تافی، قیمت های آن نیز پایین تر و مناسب تر شده و این فرصت بسیار مناسبی را برای تاجران جهت پخش و فروش تافی آیتن فراهم کرده است. با توجه به نوسانان قیمت ها، برای کسب قیمت شکلات تافی آیتن و فروش تافی عمده آیتن، مشتریان گرامی می توانند از طریق تماس با واحد فروش و مشاوره نسبت به کسب اطلاعات تکمیلی و خریدهای خود اقدام نمایند.

قیمت شکلات تافی فله

تولید شکلات تافی فله در بسته بندی های استاندارد صادراتی

تافی شکلات های ایرانی معمولا در یک بسته بندی رایج تولید و عرضه می شوند و بسته بندی های تافی معمولا در ابعاد زیر تولید می شوند:

 1. بسته بندی های 500 گرمی
 2. بسته بندی های 1000گرمی
 3. بسته بندی های 3000گرمی

کارتن های این بسته ها نیز 12 کیلوگرمی است. البته برخی کارخانه ها در سالهای اخیر برای کسب منفعت بیشتر اقدام به تولید و بسته بندی های 900 گرمی به جای یک کیلوگرمی کرده اند که در نهایت این کار به کاهش اعتبار و فروش آنها منجر شده است.

قیمت شکلات تافی فله

 

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا