پودر کاکائو اسپانیا

پودر کاکائو تیره ناترا Natra اسپانیا | بازرگانی Soren

 

پودر کاکائو ناترا Natraپودر کاکائو یکی از محصولات غذایی است که توسط کشورهای اروپایی و آفریقایی مختلفی تولید می‌شود. ازآنجایی‌که در ایران شرایط کشت درخت کاکائو چندان مهیا نیست؛ این محصول توسط کشورهای مختلفی وارد می‌شود. انواع برندهای اروپایی و آفریقایی پودر کاکائو در بازار ایران موجود است. هریک از این برندها دارای ویژگی‌ها و قیمت متفاوتی می‌باشد. اسپانیا یکی از کشورهای اروپایی تولیدکننده پودر کاکائو اصل و باکیفیت می‌باشد. این کشور پودرهای کاکائو را در برندهای مختلفی تولید می‌کند. پودر کاکائو ناترا Natra یکی از برندهای معتبر اسپانیایی است که در بازار ایران جایگاه خوبی را کسب کرده است.

مشخصات و ویژگی‌های پودر کاکائو ناترا Natra

اگر بخواهیم مشخصات و ویژگی‌های پودر کاکائو ناترا Natra را به‌طور مشخص بیان کنیم باید بگوییم که این نوع پودر کاکائو دارای رنگیسسسسس نسبتاً تیره است و از 10 تا 12 درصد چربی برخوردار است. پودر کاکائو اسپانیایی ناترا دارای کدهای مختلفی است که می‌توان با توجه به نوع محصول تولیدی از آن، کد دلخواه را خریداری کرد. این برند پودرهای کاکائو را در دو نوع نچرال و آلکالایز و در طیف‌های رنگی روشن تا تیره تولید می‌کند. محصولات ناترا در بسته‌بندی‌های 25 کیلوگرمی عرضه می‌شوند. دسترسی به این پودر کاکائو آسان است و ضمن تحریم‌ها، پودر کاکائو اسپانیایی ناترا همیشه در بازار موجود است.

کمپانی ناترا درزمینهٔ تولید و عرضه محصولات غذایی دیگری همچون کرم شکلاتی، شکلات بلژیکی و شکلات تخته‌ای نیز فعالیت می‌کند. کمپانی ناترا در کشورهای دیگری مانند بلژیک، فرانسه، کانادا و اسپانیا نیز فعالیت دارد. محصولات این کمپانی به بیشتر کشورهای اروپایی صادر می‌شود. علاوه بر کشورهای اروپایی، کشورهای دیگری در سایر قاره‌های آسیایی، آفریقایی و آمریکایی محصولات تولیدی ناترا را در صنایع مختلف استفاده می‌کنند.

خرید کاکائو تیره اصل خارجی

خرید کاکائو تیره اصل خارجی

همان‌طور که گفته شد کمپانی پودر کاکائو ناترا Natra انواع کاکائوهای تیره و روشن را تولید و عرضه می‌کند. می‌توانید برای خرید کاکائو تیره اصل خارجی برند ناترا را انتخاب نمایید. مزیت این برند نسبت به سایر برندهای اروپایی دارا بودن قیمت مناسب‌تر و دسترسی آسان می‌باشد. تمامی محصولات تولیدی ناترا را می‌توان از طریق بازرگانی‌های واردکننده خریداری کرد.

خرید بی‌واسطه پودر کاکائو اسپانیایی از بازرگانی سورن

خرید بی‌واسطه پودر کاکائو اسپانیایی

خرید بی‌واسطه پودر کاکائو اسپانیایی از بازرگانی سورن این مزیت را دارد که با حذف واسطه‌ها؛ هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد و اصل بودن محصول نیز مطمئن خواهید بود. سورن انواع برندهای معتبر پودر کاکائو خارجی ازجمله پودر کاکائو ناترا Natra را به‌صورت عمده و با مناسب‌ترین قیمت به فروش می‌رساند. جهت اطلاع از مشخصات محصول و خرید با واحد فروش سورن در تماس باشید.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا