پودر کاکائوپودر کاکائو ترکپودر کاکائو فرانسهپودر کاکائو هلندی

بهترین خرید پرفروش ترین پودر کاکائو خالص دارک!!!

 

کاکائو از دانه‌های خشک‌شده میوه درخت کاکائو به دست می‌آید. این محصول از ارزش غذایی بالایی برخوردار است و برای سلامتی نیز مفید می‌باشد. از پودر کاکائو در صنایع غذایی و دارویی مختلفی استفاده می‌شود. یکی از اصلی‌ترین کاربردهای این پودر در تولید شکلات می‌باشد. در بازار ایران انواع برندهای اروپایی و آفریقایی پودر کاکائو موجود است که هرکدام دارای خواص و قیمت‌های مختلفی است. خرید پودر کاکائو خالص یکی از دغدغه‌های تولیدی‌ها و مصرف‌کنندگان همیشگی پودر کاکائو است. خالص و اصل بودن پودر کاکائو موجب افزایش کیفیت محصولات غذایی می‌شود.

روش‌های تشخیص پودر کاکائو خالص و باکیفیت

تشخیص پودر کاکائو خالص و باکیفیت

پودرهای کاکائو تولیدشده در جهان دارای دو نوع کلی پودر کاکائو طبیعی و پودر کاکائو خالص هستند. پودر کاکائو طبیعی یا نچرال دارای رنگی روشن‌تر است و طعم و رایحه‌ای تند دارد. پودر کاکائو خالص یا آلکالایز پودری است که جهت تقویت طعم و عطر و دیگر خواص کاکائو، به آن ماده افزودنی اضافه می‌شود. این ماده باعث تیره‌تر شدن رنگ کاکائو شده و طعم و رایحه تند کاکائو طبیعی را کاهش می‌دهد.

روش‌های تشخیص پودر کاکائو خالص و باکیفیت دشوار است. خصوصاً اینکه باوجود شرکت‌های واردکننده متعدد و سو استفاده برخی از افراد باید دقت بیشتری به خرج داد. بهتر است برای اطمینان از کیفیت محصول، پودر کاکائو را از طریق مراکز و بازرگانی‌های معتبر خریدار نمایید. قبل از خرید پودر کاکائو خالص، مشخصات درج‌شده بر روی بسته‌بندی محصول را به‌طور کامل مطالعه نمایید. پودرهای کاکائو طبیعی باکیفیت، باید 10 تا 12 درصد و پودرهای کاکائو آلکالایز باید 20 تا 22 درصد چربی داشته باشند. همچنین توجه داشته باشید که در تولید محصول از مواد افزودنی مضر استفاده‌نشده باشد.

انواع برندهای معتبر پودر کاکائو

انواع برندهای معتبر پودر کاکائو

پودرهای کاکائو دارای برندهای مختلف ایرانی و خارجی هستند. تعداد کاکائو تولیدشده در ایران محدود است. به همین دلیل بیشتر تولیدی‌ها از برندهای خارجی استفاده می‌کنند. برخی از انواع برندهای معتبر پودر کاکائو عبارت‌اند از:

کشورهای ذکرشده جزء اصلی‌ترین صادرکنندگان کاکائو به جهان محسوب می‌شوند. برندهای ذکرشده نیز از کیفیت فوق‌العاده‌ای برخوردارند و در بیشتر صنایع مورداستفاده قرار می‌گیرند. هریک از برندها دارای انواع مختلف پودر کاکائو در کدهای متفاوتی هستند که می‌توان از طریق مراکز خرید پودر کاکائو خالص آن‌ها را خریداری کرد.

خرید پودر کاکائو خالص با مناسب‌ترین قیمت

خرید پودر کاکائو خالص

جهت خرید پودر کاکائو خالص با مناسب‌ترین قیمت می‌توانید به بازرگانی سورن مراجعه نمایید. سورن انواع برندهای معتبر و اصل را به‌صورت عمده به فروش می‌رساند. جهت خرید محصول با واحد فروش سورن در تماس باشید.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا