پودر کاکائوپودر کاکائو ترک

تماس با بورس مرکزی فروش و خرید پودر کاکائو در تهران – SOREN

فروش و خرید پودر کاکائو توسط مراکز معتبری در ایران انجام می‌گیرد. این مراکز پودر کاکائو اورجینال و مرغوب را به مشتریان عرضه می‌کنند. پودر کاکائو از آن دسته محصولاتی است که برای تولید مواد غذایی متعدد استفاده می‌شود. این محصول جزء مواد اولیه شکلات و شیرینی است. ازاین‌رو خرید پودر کاکائو باکیفیت تأثیر مستقیمی در کیفیت محصولات غذایی خواهد داشت. واردات پودر کاکائو با تناژ بالا و با کیفیت‌های مختلفی انجام می‌گیرد. تولیدی‌ها این محصول را در انواع مختلف و با رنج قیمت‌های متفاوت خریداری می‌کنند.

پودر کاکائو اورجینال

فروش و خرید پودر کاکائو به صورت مستقیم از طریق بورس فروش و پخش پودر کاکائو سورن با بهترین قیمت های موجود در بازار امکان پذیر گردیده است.

فروش و خرید پودر کاکائو با قیمت هایی کاملا رقابتی و مناسب به صورت اینترنتی و بدون حضور واسطه فرصتی رقابتی برای خریداران به شمار می رود.

پودر کاکائو وارداتی در ایران بازار فروش بسیار گسترده ای دارد و همین امر موجب شده تا محدودیتی پیش روی خریداران این محصول در بازار وجود نداشته باشد.

بورس خرید عمده انواع پودرکاکائو مرغوب، بهترین مرجع برای خرید عمده محصولات با قیمت هایی کاملا رقابتی است.

خرید عمده پودر کاکائو هلندی کارگیل

خرید پودر کاکائو

پودر کاکائو هلندی کارگیل از جمله برند های بسیار پرفروش در بازار های ایران به شمار می رود. این محصول امروزه با توجه به قیمت های بسیار مناسب، به صورت بسته بندی یا فله در بازار عرضه می گردد.

خرید عمده پودر کاکائو هلندی کارگیل با قیمت هایی رقابی از طریق فروشگاه سورن عرضه می گردد. نسل جدیدی از این پودر با کیفیت بسیار عالی وارد بازار های ایران نیز شده است.

تولید انواع محصولات خوراکی باکیفیت و لذیذ با استفاده از پودر کاکائو هلندی کارگیل به سادگی امکان پذیر خواهد بود. خریداران عمده این پودر عمدتا کارخانه داران و تولیدکنندگان عمده در کشور می باشند.

فروش دانه کاکائو خام

فروش دانه کاکائو خام

فروش دانه کاکائو خام با بهترین کیفیت از طریق نمایندگی سورن در کشور امکان پذیر گردیده است. کشور های اروپایی از تولیدکنندگان اصلی محصولات مشتق کاکائو در جهان به شمار می روند.

داشتن ظرفیت های لازم به منظور تولید عمده انواع پودر کاکائو در این کشور ها موجب شده تا شرایط برای عرضه عمده این محصولات در جهان نیز به سادگی فراهم گردد.

مرکز بازرگانی سورن در ایران عرضه کننده مستقیم انواع دانه خام کاکائو با بهترین کیفیت برای خریداران می باشد.

[aparat id=’O6Xiz’]

پودر کاکائو ترک

پودر کاکائو ترک ازجمله محصولات وارداتی بسیار مرغوب و باکیفیت است. این محصول در برندهای مختلف تولید می‌شود. دراین‌بین شرکت آلتین مارکا از شرکت‌های معتبری است که محصولات آن در ایران دارای بیشترین فروش هستند. آلتین مارکا برندی محبوب بوده که پودر کاکائو آن از بهترین دانه‌های کاکائو مزارع غنا تولید می‌شود. این پودر کاکائو دارای چندین کد مختلف است. محصولات آلکالایز آلتین مارکا در بازار ایران از فروش بیشتری برخوردارند.

در بین کدهای مختلف آلتین مارکا پودر کاکائو اس 8 و پودر کاکائو اس 9 شناخته‌تر شده هستند. این دو کد از رنگی تیره برخوردار بوده و بیشترین استفاده را در شکلات‌سازی دارند. آلتین مارکا در کارتن‌های 20 و 25 کیلویی و با درصدهای چربی مختلف عرضه می‌شود. می‌توان کد مناسب را با توجه به نوع محصولی که قرار است تولید کنید، انتخاب نمایید. چراکه هریک از محصولات برای مصارف خاصی تولید و عرضه می‌شوند. پودر کاکائو اورجینال آلتین مارکا دارای رنگی یکدست و طعم و عطری ملایم و دلپذیر است.

پودر کاکائو اورجینال | کاکائو ترک

پودر کاکائو آلکالایز و نچرال خارجی

پودر کاکائو آلکالایز و نچرال خارجی با رنگ‌ها مختلف و درصد چربی متفاوتی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند. معمولاً پودر کاکائو نچرال از رنگ تیره‌تری برخوردار هستند. به عبارتی این پودر کاکائو دارای رنگ قهوه‌ای یا قرمز تیره است. درصد چربی این نوع پودر کاکائو بیشتر از پودرهای کاکائو آلکالایز است. پودرهای کاکائو نچرال از چربی 20 تا 22 درصد برخوردارند. پودر کاکائو آلکالایز دارای رنگی تیره‌تر و درصد چربی کمتر می‌باشد. میزان چربی این پودر کاکائو 10 تا 12 درصد می‌باشد.

البته نوع رنگ و درصد چربی پودر کاکائو در هر برند متفاوت است. موارد مطرح‌شده جزء استانداردهای پودر کاکائو اورجینال هستند. فروش و خرید پودر کاکائو نچرال و آلکالایز در بهترین برندها از طریق بازرگانی‌های مطرح سراسر کشور انجام می‌گیرد.

پودر کاکائو اورجینال | پودر کاکائو آلکالایز

پودر کاکائو اورجینال و اصل

پودر کاکائو اورجینال و اصل دارای ویژگی‌ها و مشخصاتی می‌باشد. اگر این محصول را از مراکز معتبر فروش و خرید پودر کاکائو تهیه نمایید؛ محصولی اصل را تهیه خواهید کرد. از مهم‌ترین ویژگی‌های پودر کاکائو اورجینال و اصل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارا بودن رنگی یکدست بدون دانه‌های سفید
 • دارا بودن درصد چربی استاندارد 10 تا 20 درصد
 • دارا بودن طعم و عطر ملایم
 • داشتن تاریخ انقضا درست
 • دارا بودن بافتی نرم و لطیف

پودر کاکائو اورجینال | پودر کاکائو اصل

واردکننده پودر کاکائو درجه‌یک

بازرگانی سورن یکی از مراکز واردکننده پودر کاکائو درجه‌یک می‌باشد. این مجموعه پودر کاکائو اورجینال را با بسته‌بندی مناسب و محکم و در وزن‌های مختلف به مشتریان عرضه می‌کند. بهترین و مرغوب‌ترین برندهای خارجی پودر کاکائو به روش‌های مختلف توسط این مجموعه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

پودر کاکائو اورجینال | واردکننده پودر کاکائو

راهنمایی انتخاب بهترین پودر کاکائو خارجی

در ادامه با معرفی برخی مشخصات، راهنمایی انتخاب بهترین پودر کاکائو خارجی برای خریداران را شرح خواهیم داد. پودر کاکائو به عنوان مهم ترین ماده اولیه در تولید محصولات کاکائویی و شکلاتی شناخته می شود.

از این رو کیفیت این ماده قطعا بسیار مهم خواهد بود. مهم ترین مشخصات برای انتخاب بهترین پودر کاکائو، عبارت اند از :

 • طعم مناسب
 • رنگ دهی عالی
 • بسته بندی بهداشتی
 • قیمت مناسب
 • چربی استاندارد
 • pH استاندارد

بهترین پودر کاکائو خارجی

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا