شکلات
خانه / شکلات ایرانی / خرید شکلات بسته ای آنیش

خرید شکلات بسته ای آنیش

خرید شکلات بسته ای آنیش با قیمت عمده درب کارخانه به فروش می رسد.شرکت آنیش در سال ۱۳۸۴ تاسیس شده است. این کارخانه با استفاده از نیروهای متخصص و با تجربه در صنایع شیرینی و شکلات در مدت ۱۲ سال فعالیت خود توانسته است توسعه خوبی در محصولات خود داشته باشد و اکنون با تولید و عرضه بیش از ۶۰ محصول در داخل و خارج کشور، پیشرفت خوبی در صنایع شیرینی و شکلات دارد و فروش خوبی در ایران و خارج از ایران دارد.

خرید شکلات آنیش

خرید شکلات بسته ای آنیش

شکلات آنیش همانطوری که مطح شد انواع مختلفی دارد و در طعم ها و بسته بندی های متنوعی تولید می شود. در این قسمت توضیحات تکمیلی در خصوص انواع و نحوه خرید شکلاتآنیش بسته ای داده می شود. شما مشتریان عزیز نیز برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید و ثبت سفارشات می توانید با کارشناسان فروش مجموعه ما تماس حاصل نمایید. سفارشات عمده مشتریان ما به صورت مستقیم از درب کارخانه آماده و ارسال می شوند.

انواع شکلات آنیش بسته ای

  • شکلات آنیش بسته ای بیسکو

وزن این شکلات ها دو کیلوگرم در ۳ طعم مختلف و در هرکارتن ۲ باکس قرار دارد. برای اطلاعات بیشتر، نحوه سفارش گذاری عمده و قیمت سفارشات عمده با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

  • خرید شکلات بسته ای پیکسل

وزن این شکلات ها دو کیلوگرم در ۲ طعم مختلف و در هرکارتن ۴ باکس قرار دارد. برای اطلاعات بیشتر، نحوه سفارش گذاری عمده و قیمت سفارشات عمده با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

خرید شکلات آنیش بسته ای

  • خرید شکلات بسته ای ترنج

وزن این شکلات ها دو کیلوگرم و  در هرکارتن ۴ باکس قرار دارد. برای اطلاعات بیشتر، نحوه سفارش گذاری عمده و قیمت سفارشات عمده با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

  • خرید شکلات بسته ای دو سر پیچ

وزن این شکلات ها دو کیلوگرمی و همچینین ۵۰۰ گرمی است  در ۳ طعم مختلف و در هرکارتن ۴ باکس قرار دارد. برای اطلاعات بیشتر، نحوه سفارش گذاری عمده و قیمت سفارشات عمده با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

 

  • خرید شکلات بسته ای لوکس

وزن این شکلات ها دو کیلوگرمی  در ۳ طعم مختلف و در هرکارتن ۴ باکس قرار دارد. برای اطلاعات بیشتر، نحوه سفارش گذاری عمده و قیمت سفارشات عمده با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

  • خرید شکلات بسته ای ویونا

وزن این شکلات ها دو کیلوگرمی  در ۲ طعم مختلف و در هرکارتن ۴ باکس قرار دارد. برای اطلاعات بیشتر، نحوه سفارش گذاری عمده و قیمت سفارشات عمده با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

  • خرید شکلات بسته ای الوان

وزن این شکلات ها دو کیلوگرمی  در ۲ طعم مختلف و در هرکارتن ۴ باکس قرار دارد. برای اطلاعات بیشتر، نحوه سفارش گذاری عمده و قیمت سفارشات عمده با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل : 989122581660
telegram icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

خرید شکلات تخته ای عمده و ارزان

خرید شکلات تخته ای عمده و ارزان

خرید شکلات تخته ای عمده و ارزان، اگر قصد خرید شکلات تخته ای دارید، کمی …

تماس با ما