شکلات ایرانیشکلات تلخشکلات سایرو

مرکز فروش عمده شکلات تلخ 55 درصد سایرو | SAIRO DARK CHOCOLATE

شکلات تلخ 55 درصد سایرو تولید ایران است. سایرو sairoo دارای شکلات هایی با میزان تلخی متفاوت است و به جز ۵۵ درصد، دو گرید محبوب دیگر یعنی گریدهای 65 درصد و 75 درصد نیز تولید شده اند. یکی از پارت های ما به فروش سایرو 55 درصد اختصاص یافته است که در این بخش به بررسی این گرید پرداخته ایم.

شکلات تلخ 55 درصد سایرو

شکلات تلخ از شکلات های محبوب به شمار می آید به خصوص افرادی که رژیم غذایی دارند و به شکلات نیز علاقمند هستند این شکلات را ترجیح می دهند. ضمن اینکه، میزان تلخی در این شکلات 55 درصد سایرو به هیچ وجه آزاردهنده نیست و یک طعم لذیذ دارد. با ما همراه باشید تا شما عزیزان را با این شکلات تلخ درجه یک آشنا نماییم.

خرید عمده شکلات تلخ 55 درصد سایرو Sairoo chocolate

خرید عمده شکلات تلخ 55 درصد سایرو Sairoo chocolate

خرید عمده شکلات تلخ 55 درصد سایرو Sairoo chocolate به دلیل تولیدش در داخل کشور با قیمت مناسبی انجام می گیرد در صورتی که مشابه همین شکلات در کشورهای دیگر با چندین برابر قیمت عرضه می گردد ولی خوشبختانه قیمت مواد غذایی کشور ما نسبت به سایر کشورها مناسب تر بوده و خرید عمده ای آنها نیز با کاهش بیشتر قیمت همراه خواهد بود.

توجه داشته باشید که قیمت هر گرید، متفاوت با دیگر گریدها است. برای نمونه، قیمت شکلات تلخ 55 درصد sairoo مناسب تر از گریدهای 65 درصد و 75 درصد آن می باشد زیرا تهیه پودر کاکائو ارگانیک که طعم تلخی دارد هزینه بر است و شکلات هایی که درصد تلخی بیشتری دارند بیشتر به این ماده اولیه نیاز دارند به همین دلیل از قیمت بالاتری نیز برخوردار هستند. قیمت روز هر شکلات توسط کارشناس فروش ما به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

فروش عمده شکلات تلخ مخصوص کافی شاپ ها و قنادی ها

فروش عمده شکلات تلخ مخصوص کافی شاپ ها و قنادی ها

فروش عمده شکلات تلخ مخصوص کافی شاپ ها و قنادی ها با استقبال این مراکز مواجه شده است. کافی شاپ ها از مراکزی هستند که در مجموعه خود به شکلات تلخ نیاز دارند آن هم شکلات تلخی که میزان تلخی آن بیش از حد نباشد و بیشتر افراد از میل نمودن اش لذت ببرند. این مراکز شکلات های تلخ سایرو را در کنار نوشیدنی های گرم خود مانند قهوه، کاپوچینو و … سرو می کنند و یا به عنوان تزیین در دسرها و نوشیدنی ها به کار می برند.

یکی دیگر از مراکزی که به شکلات تلخ در حجم بالا نیاز دارد قنادی ها هستند. در این مراکز، روزانه کیک های زیادی تولید می شود و تولید کنندگان این صنف جهت تزیین کیک ها و دسرهای خود به شکلات های تلخ نیاز دارند. بنابراین کافی شاپ ها و قنادی ها از خریداران عمده این محصول به شمار می آیند.

شکلات تلخ کیلویی از کجا تهیه کنیم؟

شکلات تلخ کیلویی از کجا تهیه کنیم؟

این پرسش که شکلات تلخ کیلویی از کجا تهیه کنیم؟ توسط قنادی ها و کافی شاپ های زیادی که مایل به خرید بهترین شکلات تلخ برای مراکز خود هستند مطرح می شود. این سایت یکی از راه های خرید فله ای شکلات تلخ سایرو است و هر تولید کننده، تامین کننده و یا بازرگانی می تواند به سفارش عمده آن اقدام نماید.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا