پودر کاکائوپودر کاکائو ترک

پودر کاکائو طبیعی ترکیه ای (natural) | قیمت پودر کاکائو طبیعی | Turkey cacao

پودر کاکائو طبیعی ترکیه ای (natural) یکی از بهترین پودرهای کاکائو نچرال در جهان می باشد. این پودر کاکائو که رنگ و طعم عالی دارد بین تولیدکنندگان داخل کشور، محبوبیت زیادی به دست آورده است به گونه ای که، افرادی که در تولیداتشان از نوع طبیعی پودر کاکائو استفاده می نمایند به سراغ برند ترکیه ای آن می روند چرا که چه از لحاظ کیفیت و چه از نظر قیمت ایده آل آنها می باشد.

پودر کاکائو طبیعی ترکیه ای (natural)

در ادامه به این پودر کاکائو خارجی پرداخته شده است و همینطور مطالب جالبی درباره این پودر کاکائو در اختیارتان قرار خواهیم داد. تا پایان همراه ما باشید تا بیشتر با این نوع از پودر کاکائو آشنا شوید.

پودر کاکائو طبیعی ترکیه ای (natural)

پودر کاکائو طبیعی ترکیه ای (natural)

پودر کاکائو طبیعی ترکیه ای (natural) یکی از گونه های پودر کاکائو است که در اصناف مختلف به کار می رود. به طور کلی پودر کاکائو cocoa powder، دارای دو گونه اصلی است یکی طبیعی و دیگری آلکالایز.

پودر کاکائو طبیعی معمولا فاقد افزودنی های مختلف بوده و در صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. از طرفی قیمت مناسب پودر کاکائو ترک منجر به جلب نظر مراکز تولیدی بیشماری شده است. در ایران نیز افراد زیادی این پودر کاکائو را در محصولاتشان استفاده می نمایند و از عملکرد آن رضایت بالایی دارند.

مراحل تولید پودر کاکائو نچرال

مراحل تولید پودر کاکائو نچرال

خمیر کاکائو بعد از پرس شدن به پودر کاکائو تبدیل می شود. در واقع مراحل تولید پودر کاکائو نچرال اینگونه است که دانه های کاکائو را که از درخت کاکائو برداشت می شوند له می کنند و با انجام چندین فرآیند تخصصی از جمله حرارت دادن، آن را به ماده ای به نام کیک کاکائو تبدیل می نمایند که این ماده فاقد کره کاکائو است و کره موجود در آن را خارج می کنند.

در نهایت این کیک کاکائو را که به خمیر کاکائو و کلوخ نیز معروف است پرس می کنند که بعد از پرس سازی، پودر کاکائو بدست می آید. بنابراین همانطور که توضیح داده شد مراحل تولید پودر کاکائو زیاد و زمانبر است.

حال با وجود اینکه درختان کاکائو زیادی در جهان وجود ندارند و این درختان تنها در مناطق گرمسیری رشد می کنند قیمت این محصولات کاملا منصفانه تعیین شده است زیرا از مواد پایه ای بسیاری از محصولات خوراکی هستند و تولیدکنندگان سراسر جهان به این ماده لذیذ نیاز دارند.

قیمت پودر کاکائو طبیعی در بازار

قیمت پودر کاکائو طبیعی در بازار

همانطور که اشاره شد قیمت پودر کاکائو طبیعی در بازار کاملا منصفانه لحاظ شده است. در بازرگانی سورن نیز که یکی از ارائه دهندگان فله ای پودر کاکائو می باشد این قیمت ها تا حد ممکن پایین در نظر گرفته شده است تا تولیدکنندگان در مقوله تامین آن با محدودیت مواجه نشوند و بتوانند محصول مد نظرشان را در تناژ بالا سفارش دهند.

از پودرهای کاکائویی که در مجموعه ما وارد شده است می توان پودر کاکائو ناترا، اپرا آلتین مارکا، کارگیل و … را نام برد. این پودرهای کاکائو از بهترین های جهان هستند و صاحبان این برندها، پودرهای کاکائو مرغوبی را به بازارهای جهانی عرضه نموده اند.

بخش فروش پودر کاکائو ما نیز در راستا حمایت از تولیدکنندگان داخل کشور، انواع پودر کاکائو متعلق به برندهای نامدار جهانی را انتخاب نموده است تا تولید کننده در حین خرید انتخاب های زیادی پیش رویش داشته باشد و در نهایت با توجه به حرفه و نوع تولیدی که قرار است انجام دهد یکی از آنها را برگزیند.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا