روغن جانشین کره کاکائو

مرکز فروش روغن سی بی اس 34 تا 38 درجه Malaysia در ایران

مرکز فروش روغن سی بی اس Malaysia  این محصول را به‌صورت عمده در اختیار کارخانه‌ها و صنایع متعدد قرار می‌دهد. روغن سی بی اس یا روغن جایگزین کره کاکائو ازجمله محصولات پرمصرف و کاربردی در تولید شیرینی و شکلات محسوب می‌شود. روغن سی بی اس محصولی وارداتی می‌باشد و در برندهای مختلفی در بازار به فروش می‌رسد. میزان قیمت برندهای مختلف باهم متفاوت می‌باشد. می‌توان قیمت این محصولات را از طریق تماس با بازرگانی‌ها و مراکز فروش جویا شد.

مرکز فروش روغن سی بی اس

بهترین روغن سی بی اس بازار

بهترین روغن سی بی اس بازار را می‌توان از طریق شعب بازرگانی این محصول خریداری کرد. روغن سی بی اس محصولی خارجی است. تولیدکننده داخلی این محصول در ایران وجود ندارد. ازاین‌رو روغن‌های سی بی اس را باید از طریق واردکننده این محصول خریداری نمایید.

روغن سی بی اس دارای دو نوع قالبی و روکشی است. موارد مصرف این دو نوع روغن متفاوت است. اینکه کدام نوع روغن بهتر است و یا کدام نوع را خریداری کنید بستگی به نوع کاربرد شما خواهد داشت. مرکز فروش روغن سی بی اس این محصول را در کارتن‌های 20 و 25 کیلویی وارد می‌کند. به‌تبع میزان قیمت کارتن‌های 25 کیلویی بیشتر است. بااین‌حال قیمت روغن سی بی اس رابطه مستقیمی با نوع برند آن خواهد داشت.

مرکز فروش روغن سی بی اس | بهترین روغن سی بی اس

موارد مصرف روغن سی بی اس Malaysia در ایران

موارد مصرف روغن سی بی اس در ایران در صنایع متعددی می‌باشد. روغن سی بی اس بیشتر در صنایع غذایی مانند تولید شکلات، تولید شیرینی و تولید لبنیات کاربرد دارد. این روغن جایگزین مناسبی به‌جای کره کاکائو می‌باشد.

خواص روغن سی بی اس تقریباً مشابه کره کاکائو است. دمای ذوب این روغن بین 34 تا 38 درجه سانتی‌گراد است. درواقع روغن سی بی اس علاوه بر بهتر شدن طعم شکلات؛ باعث حفاظت بهتر آن می‌شود.

این روغن از ذوب شدن شکلات در دمای بالا جلوگیری کرده و باعث یکدست شدن مواد اولیه شیرینی و شکلات می‌شود. ازاین‌رو بیشتر موارد مصرف این محصول، در شکلات‌سازی می‌باشد. می‌توان هر دو نوع قالبی و روکشی روغن سی بی اس را از مرکز فروش روغن سی بی اس خریداری کرد.

مرکز فروش روغن سی بی اس | کاربرد روغن سی بی اس

مقایسه قیمت روغن کاکائو و روغن سی بی اس

ممکن است این سؤال برای شما پیش‌آمده باشد که تفاوت روغن کاکائو و سی بی اس در چه چیزی می‌باشد؟ مقایسه قیمت روغن کاکائو و روغن سی بی اس به شما در روشن شدن این مسئله کمک خواهد کرد.

روغن کاکائو از دانه کاکائو به دست می‌آید و مقدار آن در جهان محدود است. ازاین‌رو روغن کاکائو با قیمت بالایی عرضه می‌شود. روغن سی بی اس از هسته پالم به دست می‌آید و قیمت بسیار کمتری نسبت به روغن کاکائو دارد. بااین‌حال خواص این دو روغن تقریباً شبیه به هم هستند.

مرکز فروش روغن سی بی اس این محصول را به شکل عمده و با مناسب‌ترین قیمت در اختیار فعالان عرضه شیرینی و شکلات قرار می‌دهد.

مرکز فروش روغن سی بی اس پ قیمت روغن سی بی اس

مرکز فروش روغن سی بی اس اصل

بازرگانی سورن یکی از واردکنندگان و مرکز فروش روغن سی بی اس اصل می‌باشد. این مجموعه بهترین برندهای روغن سی بی اس را در اختیار مشتریان سراسر کشور قرار می‌دهد. جهت کسب اطلاع از مشخصات محصول، استعلام موجودی و ثبت سفارش خرید با واحد فروش در تماس باشید.

مرکز فروش روغن سی بی اس

 

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا