روغن جانشین کره کاکائو

فروش روغن سی بی اس cbs ویژه تولید شکلات و شیرینی

فروش روغن سی بی اس cbs در تناژ بالا با به صرفه ترین قیمت انجام می گیرد. این روغن از جانشین های کره کاکائو است و در صنعت شکلات سازی کاربرد زیادی دارد از جمله اینکه شکلات ها را در برابر بلوم زدن  و حرارت حفظ نموده و سطح آنها را به یک حالت براق و جذاب تبدیل می نماید. بنابراین این روغن یکی از مواد اصلی تولید کیک، شکلات و شیرینی محسوب می شود.

فروش روغن سی بی اس

ممکن است این سوال برایتان پیش آید که چرا از خود کره کاکائو در شیرینی جات استفاده نمی شود. در واقع، استفاده از کره کاکائو بسیار عالی است ولی به دلیل اینکه در جریان تولید کره کاکائو، مقدار کمی کره از میوه های کاکائو به دست می آید قیمت آنها بسیار گران بوده و با محدودیت نیز مواجه است.

بنابراین اگر تولید کننده بخواهد از کره کاکائو استفاده نماید ناگزیر است قیمت نهایی محصولات را هم افزایش دهد که این افزایش قیمت، مطلوب مصرف کننده نمی باشد و احتمال اینکه تولیدات به فروش خوبی دست نیابند بسیار زیاد است.

همه این موارد موجب ورود روغن جایگزین کره کاکائو به تولیدی ها شده است. در ادامه قصد معرفی روغن cbs را داریم و مشخصات تخصصی این محصول اولیه را نیز به صورت کامل شرح داده ایم. با ما همراه باشید.

فروش روغن سی بی اس CBS

فروش روغن سی بی اس CBS

فروش روغن سی بی اس CBS مخصوص تولید کنندگان شکلات و شیرینی در جریان است. محصول بعد از بسته بندی اصولی، راهی مراکز مربوطه می شود. ضمن اینکه، از زمان ثبت سفارش تا ارسال آنها نهایتا چند روز زمان می برد و هزینه ارسال برای شهرستان ها نیز بسیار ناچیز می باشد.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]عملکرد این روغن شبیه کره کاکائو است و دقیقا همان کاری را انجام خواهد داد که کره کاکائو در محصولات غذایی انجام می دهد.[/box]

تفاوت میان این دو ماده اولیه به ساختار شیمیایی آنها بر می گردد ولی در فیزیک مانند یکدیگر هستند. توجه داشته باشید که بهترین تکنیک این است که آنها را با یکدیگر ترکیب نمایید و اینگونه در ترکیب محصولات به کار برید.

قیمت روغن سی بی اس ویژه تولیدی ها

قیمت روغن سی بی اس ویژه تولیدی ها

قیمت روغن سی بی اس ویژه تولیدی ها یک قیمت عمده ای و کاملا مناسب است. از آنجایی که نحوه خرید تولیدی های کوچک و بزرگ به صورت فله ای می باشد این خرید کلان موجب تخفیفات ویژه نیز شده است.

در رابطه با قیمت سی بی اس چند عامل دخیل است که مهم ترین آنها برند محصول و وزن درخواستی می باشد. جهت استعلام قیمت cbs، شماره هایی در سایت درج شده اند که از طریق آنها می توانید با کارشناس فروش تماس برقرار نمایید و قیمت جدید محصول را جویا شوید.

نمایندگی فروش روغن جانشین کره کاکائو

نمایندگی فروش روغن جانشین کره کاکائو

شرکت سورن یکی از فروشندگان اصلی مواد اولیه وارداتی و همینطور نمایندگی فروش روغن جانشین کره کاکائو در کشور می باشد. مواد اولیه زیادی توسط مرکز Soren در کشور توزیع می گردد که برخی از آنها عبارتند از پودر ثعلب، پودر نارگیل، پودر کاکائو در طعم های مختلف، لسیتین، گلیسیرین، گوارگام، سوربیتول و … .

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا