پودر کاکائوپودر کاکائو اندونزی

ارزان ترین پودر کاکائو وارداتی تناژ | جامبی | روچر | کارگیل اندونزی

کشور اندونزی یکی از تولید کنندگان ارزان ترین پودر کاکائو در جهان به حساب می آید و سه برند این کشور که کارگیل، روچر و جامبی نام دارند با قیمت بسیار مناسبی عرضه می شوند و از حیث کیفیت نیز در سطح خوبی قرار دارند.

ارزان ترین پودر کاکائو

پودر کاکائو Cocoa Powder از مواد اولیه ای است که برای تولید آن زحمت بسیاری کشیده می شود و چندین فرآیند را جهت تولیدش باید گذراند. این پودر که از فرآورده های میوه درخت کاکائو است پس از گذراندن چندین مرحله به دست می آید. به این ترتیب، تولید کنندگان میوه را از درخت جدا کرده و سپس اقدام به خارج نمودن دانه های سفید رنگ آن می کنند.

این دانه ها بایستی خشک شوند و سپس با دستگاه هایی پودر گردند. پودر به دست آمده را پودر کاکائو طبیعی می نامند که بسیار تلخ بوده و مزه قوی دارد. رنگ آن نیز قهوه ای روشن است. مدل دیگر پودر کاکائو حاوی چندین افزودنی به منظور کاهش تلخی اش است و از رنگ قهوه ای تیره نیز برخوردار می باشد. این پودر چندین نام دارد که برخی از آنها عبارتند از پودر کاکائو هلندی، قلیایی شده و یا آلکالایز.

ضمن اینکه، درخت کاکائو در هر منطقه ای قابل رشد نیست و تنها در مناطق گرمسیر رشد می کند. اندونزی با دارا بودن چنین مناطقی اقدام به تولید درخت کاکائو و سپس مشتقات آن می کند. پودر کاکائو تولید اندونزی نیز با داشتن مرغوبیت لازم و قیمت ارزان در بازار جهانی به شهرت زیادی دست یافته است.

فروش ارزان ترین پودر کاکائو وارداتی (cocoa powder)

فروش ارزان ترین پودر کاکائو وارداتی (cocoa powder)

فروش ارزان ترین پودر کاکائو وارداتی (cocoa powder) با تضمین کیفیت آن صورت می گیرد. در رابطه با مواد اولیه، ارزان بودن به معنا بی کیفیت بودن محصول نیست بلکه این کشور تولید کننده اش است که بنابر سیاست های خود محصول تولیدی را با قیمت مناسب ارائه می دهد.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]قیمت مواد اولیه تولیدی کشورهای آسیایی مانند اندونزی، چین و هند به دلیل داشتن نیروهای کار بیشتر و ارزان قیمت تر در رنج خوبی قرار داشته و حتی برخی از آنها با کیفیت تر از نمونه های اروپایی هستند.[/box]

در رابطه با پودر کاکائو نیز تولیدات اندونزی کاملا استاندارد بوده و تولید کنندگان می توانند با اطمینان خاطر آن را مورد استفاده قرار دهند.

اسامی پودر کاکائو با کیفیت و قیمت مناسب

اسامی پودر کاکائو با کیفیت و قیمت مناسب

در زیر اسامی پودر کاکائو با کیفیت و قیمت مناسب را ذکر نموده ایم:

  • پودر کاکائو جامبی اندونزی: یک پودر آلکالایز با کیفیت است که چربی اش بین 10 الی 12 درصد قرار داشته و در وزن 25 کیلویی بسته بندی شده است.
  • پودر کاکائو روچر اندونزی: مشخصات این پودر کاکائو مشابه جامبی است و از کیفیت لازم نیز برخوردار می باشد.
  • پودر کاکائو کارگیل اندونزی: برند کارگیل توسط کشورهای مختلفی عرضه می شود و نامی آشنا در صنایع غذایی است. کارگیل تولید اندونزی، بسیار مرغوب و درجه یک است و در بسته های 25 کیلویی توزیع می گردد.

ارائه انواع پودر شکلات در تناژ بالا

ارائه انواع پودر شکلات در تناژ بالا

ارائه انواع پودر شکلات در تناژ بالا انجام می گیرد. محصولات موجود در شرکت سورن به صورت فله ای عرضه می شوند و همانطور که گفته شد آنها را با ضمانت اصالت و کیفیت در اختیار کادر محترم تولید قرار خواهیم داد. خرید نیز به دو صورت حضوری و غیر حضوری امکان پذیر است و افراد می توانند به هر صورتی که مایل بودند خرید مراکز خود را انجام دهند.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا