پودر ثعلب (CMC)

قیمت ثعلب دانمارکی cmc بصورت فله کیسه 25 کیلویی

قیمت ثعلب دانمارکی بسته به کیلو درخواست شده تعیین می گردد. داخل یک کیسه از ثعلب دانمارک، 5 بسته مجزا تعبیه شده است که وزن هر یک معادل 5 کیلو می باشد که در مجموع، یک کیسه 25 کیلویی تقدیم تولید کنندگان محترم می شود.

قیمت ثعلب دانمارکی

ممکن است برایتان سوال پیش آید که ثعلب چیست و در چه زمینه های مورد استفاده قرار می گیرد. ثعلب، یک پودر خوراکی است که در بخش های مختلف تولید از جمله بستنی سازی کاربرد گسترده ای داشته و به طور مرتب توسط این بخش تولیدی سفارش داده می شود.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]دلیل استفاده از ثعلب، قدرت چسبندگی و تثبیت سازی قوی آن می باشد. پودر ثعلب موجب کشدار شدن بستنی شده و بافت مستحکمی به محصولات می بخشد.[/box]

در بازار ایران، دو نوع ثعلب مشهور به نام های ثعلب دانمارکی و ثعلب سانروز که تولید ژاپن می باشد عرضه می گردد که هر دو این مدل ها در بازرگانی سورن موجود است و مراکز تولیدی می توانند ثعلب مد نظرشان را با بهترین قیمت خریداری نمایند. در ادامه به بررسی جامع پودر ثعلب دانمارک پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

 

قیمت ثعلب دانمارکی به صورت کلان و فله ای

قیمت ثعلب دانمارکی به صورت کلان و فله ای

قیمت ثعلب دانمارکی به صورت کلان و فله ای مناسب تر از تهیه ثعلب به صورت جزئی می باشد به همین خاطر تولید کنندگان حرفه ای و با تجربه، مواد اولیه مورد نیاز خود را تناژ بالا سفارش می دهند.

همانطور که می دانید خرید عمده ای ثعلب یا هر یک از محصولات اولیه با اعمال تخفیفات چند درصدی همراه است و از آنجایی که قیمت ثعلب دانمارک به دلیل کیفیت عالی، بالا است توصیه می کنم آن را فله ای سفارش دهید.

مشخصات ثعلب اصل و اعلاء

مشخصات ثعلب اصل و اعلاء

ثعلب دانمارک تمام مشخصات ثعلب اصل و اعلاء را دارد به همین خاطر در جهان، شهرت بسیاری به دست آورده است. ضخامت پودر این ثعلب نیز کاملا مناسب بوده و به خوبی با دیگر مواد اولیه ترکیب می شود. بنابراین به کار گیری آن خللی در انسجام فرمولاسیون محصولات ایجاد نمی کند و حتی آن ها را تثبیت نیز می سازد.

فروش ثعلب دانمارکی در کیسه 25 کیلویی

فروش ثعلب دانمارکی در کیسه 25 کیلویی

فروش ثعلب دانمارکی در کیسه 25 کیلویی و ضمانت محصول صورت می گیرد. داشتن بهترین سطح کیفیت از ویژگی بارز این محصول است که باعث قرار گیری اش در لیست بهترین ها شده است. قطعا این پودر تمام انتظارات تولید کننده را برآورده می کند و در بهبود کیفیت نهایی محصول تاثیرگذار است.

 

بیشتر بخوانید: کنجد وارداتی هندی و پاکستانی

واردات مواد اولیه صنایع غذایی

واردات مواد اولیه صنایع غذایی

واردات مواد اولیه صنایع غذایی به منظور تامین مراکز تولیدی کشور صورت می گیرد. بسیاری از تولیدی ها علاوه بر ارائه محصولات خود در داخل، آنها را به خارج از کشور نیز عرضه می نمایند بنابراین بسیار مهم است که تولیدات کشورمان از بهترین مواد اولیه ساخته شوند تا از رقبا عقب نمانند و در صادرات موفق باشند.

برای محقق شدن این هدف، همه تامین کنندگان بایستی با یکدیگر همکاری های لازم را داشته باشند و بهترین محصول را در اختیار تولید کنندگان قرار دهند. مجموعه Soren نیز مواد اولیه بسیاری را در اختیار کلیه تامین کنندگان و تولید کنندگان گرانقدر کشورمان قرار می دهد تا این عزیزان به مواد اولیه ترند و درجه یک جهانی دسترسی داشته باشند.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا