شکلات
خانه / پودر ثعلب (CMC) / مرکز فروش وارداتی پودر سی ام سی خوراکی ژاپنی

مرکز فروش وارداتی پودر سی ام سی خوراکی ژاپنی

تولیدکنندگان از پودر سی ام سی خوراکی ژاپنی در بستنی سازی استفاده می کنند. پودر ثعلب (CMC) یا همان کربوکسی متیل سلولز یکی از مواد پایه ای پرکاربرد است که در تولیدات مختلف صنایع مورد استفاده تولیدکنندگان قرار گرفته است. صنایع غذایی نیز یکی از صنایعی است که تولیدکنندگان آن، از پودر ثعلب به منظور غلظت بخشی محصولات غذایی استفاده می کنند.

کشور آلمان نخستین تولیدکننده پودر ثعلب در جهان است و بعد از آلمان نیز آمریکا شروع به تولید این پودر خوراکی پرمصرف کرد. سپس سایر کشورهای غربی و شرقی جهان به تولید پودر ثعلب ورود کردند و موفق به تولید محصولات باکیفیتی شدند. ژاپن نیز یکی از کشورهای موفق آسیای شرقی در زمینه تولید پودر ثعلب است که برند سانروز آن به شهرت جهانی رسیده است.

حال اینکه، پودر ثعلب بستنی چه مشخصاتی دارد و چه مراکزی آن را به صورت عمده ای ارائه می دهند را در ادامه آورده ایم. با ما همراه باشید.

مشخصات پودر سی ام سی خوراکی ژاپنی (SUNROSE)

مشخصات پودر سی ام سی خوراکی ژاپنی (SUNROSE)

با بررسی مشخصات پودر سی ام سی خوراکی ژاپنی (SUNROSE) در خدمت شما عزیزان هستیم. پودر سی ام سی سانروز در پکیج های ۲۵ کیلویی قرار داده شده و ویژه تولیدکنندگان به فروش می رسد. این پودر که سفید رنگ و بدون بو است باعث کشدار شدن، چسبندگی و افزایش غلظت محصولاتی همچون بستنی و مربا می شود؛ به همین خاطر، بسیاری از کارخانجات و کارگاه های تولیدی از ثعلب جهت بهبود ساختار محصولات خود استفاده می کنند.

سی ام سی در گروه مواد خوراکی بدون کالری قرار دارد و برای ترکیب شدن با مواد غذایی رژیمی گزینه مناسبی محسوب می شود.

در واقع، کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه سی ام سی ژاپنی باعث استفاده از آن به جای نشاسته و مواد قابل حل در آب شده است. به این ترتیب، این ماده با سایر مواد اولیه خوراکی سازگار بوده و به خوبی می تواند با آن ها ترکیب شود و درنهایت، سطح کیفی محصولات غذایی مختلف را افزایش دهد. حال اینکه، پودر سی ام سی خوراکی در چه صنف های غذایی به کار گرفته می شود را در ادامه توضیح داده ایم.

کاربرد سی ام سی در صنایع غذایی

کاربرد سی ام سی در صنایع غذایی انواع گریدها

کاربرد سی ام سی در صنایع غذایی در انواع گریدها محدود به بستنی سازها و تولیدکنندگان مربا نمی شود. در واقع، این ماده اولیه را می توان یکی از مواد حیاتی و اساسی صنایع غذایی دانست که در بخش های مختلف این صنعت به کار گرفته می شود. در زیر به برخی از مصارف پودر ثعلب (cmc) اشاره کرده ایم:

  • انواع سس
  • انواع غذای منجمد
  • انواع کمپوت میوه
  • محصولات نانوایی
  • محصولات لبنی و گوشتی
  • انواع شکلات، آبنبات و دسر
  • انواع کیک، کلوچه، بیسکویت و شیرینی
  • انواع نوشیدنی (از نوشیدنی های اسیدی با پایه شیر گرفته تا نوشیدنی های شکلاتی و …)

قیمت سی ام سی خوراکی

قیمت سی ام سی خوراکی

قیمت سی ام سی خوراکی به برند آن بستگی دارد. در رابطه با پودر سی ام سی سانروز و سانتسو می توان گفت که این محصول با وجود سطح کیفی بالا از قیمت مناسبی برخوردار است که این قیمت به دلیل نوسانات بازار به صورت به روز شده در اختیار تولیدکنندگان و تامین کنندگان محترم قرار می گیرد. جهت اطلاع از قیمت جدید سی ام سی سانروز کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس گرفته و قیمت جدید به همراه موجودی محصول را استعلام بگیرید.

فروش فله ای پودر سی ام سی خوراکی ژاپنی

فروش فله ای پودر سی ام سی خوراکی ژاپنی سانتسو

فروش فله ای پودر سی ام سی خوراکی ژاپنی سانتسو توسط بازرگانی سورن به صورت روزانه و پیوسته در جهت تامین کامل بازار داخلی صورت می گیرد. شما در هز منطقه ایران که باشید می توانید با ثبت سفارش خود در این سایت، وارد لیست مشتریان ما شده و این محصول باکیفیت وارداتی را دریافت کنید. در واقع، خرید از بازرگانی ها و تامین کنندگان اصلی باعث می شود نیاز به پرداخت مبلغ اضافی به واسطه ها نباشد و در نتیجه، صرفه جویی مالی برای مراکز تولیدی محسوب می شود.

سفارش محصول

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل : 989122581660
telegram icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت پودر سی ام سی صنعتی (cmc)

قیمت پودر سی ام سی صنعتی (cmc) | ثعلب ترک & ژاپنی صنعتی & خوراکی

قیمت پودر سی ام سی صنعتی (cmc) براساس برند منتخب مشتری تعیین می شود. در …

تماس با ما