شکلات
خانه / پودر ثعلب (CMC) / قیمت پودر سی ام سی صنعتی (cmc) | ثعلب ترک & ژاپنی صنعتی & خوراکی

قیمت پودر سی ام سی صنعتی (cmc) | ثعلب ترک & ژاپنی صنعتی & خوراکی

قیمت پودر سی ام سی صنعتی (cmc) براساس برند منتخب مشتری تعیین می شود. در واقع، این محصول تحت چند برند معتبر خارجی در حال عرضه شدن است که قیمت هر برند با دیگری تفاوت هایی دارد. در رابطه با ماهیت این محصول نیز می توان گفت که پودر سی ام سی یک پودر غلیظ کننده با قابلیت چسبناک سازی محصولات صنعتی است. این پودر که کربوکسی متیل سلولز (Carboxy Methyl Cellulose) می باشد به خوبی می تواند غلظت لازم در محصولات مختلف صنعتی را ایجاد کند. در ادامه مطلب، به معرفی پودر سی ام سی در گرید صنعتی می پردازیم. با ما همراه باشید.

قیمت پودر سی ام سی صنعتی (cmc)

قیمت پودر سی ام سی صنعتی (cmc)

قیمت پودر سی ام سی صنعتی (cmc) – ثعلب ترک & ژاپنی & خوراکی که شرکت بازرگانی سورن عرضه می کند در محدوده رقابتی قرار دارد. در واقع، این محصول اولیه همچون سایر محصولاتی که توسط مرکز عرضه می شود از قیمت مناسبی برخوردار است؛ بنابراین یکی از خوش قیمت ترین کربوکسی متیل سلولز وارداتی کشور توسط مجموعه Soren ارائه می شود.

پودر ثعلب سی ام سی (CMC) که در حال توزیع است هم کیفیت خوبی دارد و هم قیمت آن رضایت بخش است.

برای اطلاع از قیمت روز پودر سی ام سی و سایر محصولات موجود در مرکز می توانید با کارشناس فروش محصولات تماس بگیرید. به عبارتی، قیمت سی ام سی به دلیل وارداتی بودن ممکن است با تغییراتی همراه شود؛ به همین خاطر قیمت جدید آن توسط کارشناس فروش به مشتریان محترم ابلاغ می شود.

معرفی تولیدکنندگان کربوکسی متیل سلولز

معرفی تولیدکنندگان کربوکسی متیل سلولز

در این قسمت به معرفی تولیدکنندگان کربوکسی متیل سلولز می پردازیم. تولیدکنندگان چینی و ژاپنی از تولیدکنندگان حرفه ای و باتجربه پودر سی ام سی یا کربوکسی متیل سلولز به حساب می آیند. این کشورهای آسیایی دارای چندین برند معتبر در زمینه تولید پودر سی ام سی هستند و موفق شده اند این محصول را در درجه کیفی بالایی تولید کنند. در زیر به اسامی برندهای چینی و ژاپنی که توسط مجموعه Soren در حال توزیع هستند، اشاره کرده ایم:

مشخصات پودر سی ام سی صنعتی سانتسو ژاپن

مشخصات پودر سی ام سی صنعتی سانتسو ژاپن

از مشخصات پودر سی ام سی صنعتی سانتسو ژاپن می توان به رنگ سفید و فاقد عطر آن اشاره کرد. این برند ژاپنی، تولیدکننده پودر سی ام سی در ۲ گرید خوراکی و صنعتی است و هر دو گرید را به خوبی توانسته است تولید، بسته بندی و توزیع کند. این تولید حرفه ای و مناسب بودن قیمت پودر سی ام سی صنعتی تولید سانتسو منجر به استفاده از آن در واحدهای تولیدی مختلف شده است.

به طور کلی، واحدهای تولیدی که در حال فعالیت در زمینه های نساجی، چرم، کاغذ، رنگ و رزین، شوینده و … هستند از پودر سی ام سی صنعتی در تولیدات خود استفاده می کنند. از گرید خوراکی پودر سی ام سی نیز معمولا در تولید انواع بستنی و شیرینی جات استفاده می شود. به طور کلی، تولیدکنندگان به منظور بهبود کیفیت محصولات خود از این پودر تغلیظ کننده بهره می گیرند.

فروش پودر سی ام سی در بسته های ۲۵ کیلویی

فروش پودر سی ام سی در بسته های 25 کیلویی

فروش پودر سی ام سی در بسته های ۲۵ کیلویی – ثعلب ترک & ژاپنی صنعتی & خوراکی به صورت اینترنتی در جریان است. در واقع، خرید اینترنتی بر قیمت پودر سی ام سی صنعتی تاثیر می گذارد؛ به این معنا که، با خرید آنلاین پودر سی ام سی یا هر محصول دیگری نیازی به صرف هزینه های جانبی نظیر هزینه تردد و رفت و آمد نیست. البته امکان خرید حضوری محصولات مرکز نیز فراهم می باشد و عزیزان می توانند با هر روشی که مایل بودند محصولات موردنظر خود را خریداری کنند.

قیمت روز پودر سی ام سی

سفارش محصول

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل : 989122581660
telegram icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

تولیدکننده cmc صنعتی

cmc صنعتی (کربوکسی متیل سلولز) وارداتی ( چین & ژاپن)

پودر cmc صنعتی نام دیگر کربوکسی متیل سلولز است که به یکی از مواد اصلی …

تماس با ما