شکلات تخته ای

سازنده و فروش شکلات تخته ای مرغوب | کاربرد شکلات کیبوردی

شکلات تخته ای مرغوب یکی از شکلات های پرمصرف تولیدکنندگان است که این مصرف بالا باعث رسیدن آن به یک فروش فوق العاده شده است. بنابراین شکلات تخته ای از مواد لازم تولیدکنندگان صنایع غذایی به شمار می آید و بدیهی‌ است که بایستی از درجه کیفی استاندارد برخوردار باشد.

شکلات تخته ای مرغوب

تولیدکنندگان در زمان خرید شکلات تخته ای به سطح کیفی و مرغوبیت آن توجه ویژه ای دارند؛ چراکه کیفیت این شکلات بر کیفیت نهایی تولیداتشان تاثیر می گذارد. استفاده از یک شکلات تخته ای نامرغوب که طعم مناسبی ندارد و بافت آن نیز به راحتی ذوب می شود نمی تواند تولیدکننده را به هدفش برساند.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]شکلات تخته ای مرغوب بایستی از نظر طعم و مقاومت در سطح ایده آلی قرار داشته باشد تا به خوبی بتواند طعم لذیذی در محصولات خوراکی ایجاد کند.[/box]

ما انواع شکلات تخته ای را با تضمین کیفیت و مرغوب بودن به تولیدکنندگان محترم عرضه می کنیم و در این بخش نیز توضیحات لازم راجع به این محصول را آورده ایم. با ما همراه باشید تا به صورت کامل با این شکلات کاربردی و مهم آشنا شوید.

تولید شکلات تخته ای مرغوب

تولید شکلات تخته ای مرغوب

تولید شکلات تخته ای مرغوب با بهره گیری از مواد اولیه باکیفیت صورت می گیرد. به عبارتی، شکلات تخته ای زمانی به کیفیت استاندارد می رسد که مواد تشکیل دهنده آن مرغوب و با کیفیت بالا باشند. به این ترتیب، استفاده از مواد پایه ای درجه یک در ترکیب شکلات تخته ای یکی از فاکتورهایی است که باعث ارتقا سطح کیفی آن می شود که این مورد در شکلات تخته ای ما لحاظ شده است.

در ضمن، نیاز بالای کشور به شکلات تخته ای باعث شده است که ماشین آلات پیشرفته ای به منظور افزایش ظرفیت تولید به کارگاه های تولیدی راه یابد. وجود این دستگاه های اتوماتیک بر تولید هر چه بهتر محصولات تاثیر گذاشته و آن‌ها را به سطح مورد انتظار تولیدکنندگان می رساند؛ بنابراین استفاده از تجهیزات پیشرفته یکی دیگر از مواردی است که در تولید شکلات تخته ای مرغوب لحاظ شده است.

همچنین شکلات تخته ای در ۲ مدل معمولی و CBS در حال تولید است. شکلات تخته ای معمولی در مقایسه با شکلات تخته ای سی بی اس از مقاومت کمتری برخوردار است و در برابر حرارت خیلی زود از خود واکنش نشان می دهد؛ در صورتی که، شکلات تخته ای CBS از یک مقاومت ذوبی عالی برخوردار است و به این راحتی به مایع تبدیل نمی شود.

این مشخصه شکلات تخته ای سی بی اس باعث شده تولیدکنندگان ترجیح دهند که با این مدل شکلات تخته ای کار کنند. به عبارتی، شکلات تخته ای به منظور استفاده در کیک ها و شیرینی های مختلف خریداری می شود به همین خاطر تولیدکنندگان به دلیل مقاومت بیشتر مدل سی بی اس در برابر گرما از آن در بدنه محصولات خود استفاده می کنند.

مقایسه انواع شکلات تخته ای

مقایسه انواع شکلات تخته ای

با مقایسه انواع شکلات تخته ای همراه ما باشید. اگر بخواهیم شکلات تخته ای را از نظر طعم تقسیم بندی کنیم، این شکلات به ۴ دسته اصلی تقسیم می شود که این دسته ها عبارت‌اند از:

  • شکلات تخته ای تلخ

  • شکلات تخته ای وانیلی

  • شکلات تخته ای کاکائویی

  • شکلات تخته ای رنگی یا میوه ای

به غیر از شکلات تخته ای تلخ، سه مورد دیگر، کاربردهای گسترده ای در واحدهای تولید بستنی، کیک، شیرینی و … دارند. از نظر قیمت هم شکلات تخته ای کاکائویی، رنگی و وانیلی نسبت به شکلات تخته ای تلخ با قیمت مناسب تری به فروش می رسند و شکلات تخته ای تلخ به دلیل تولید با مواد گران قیمت با نرخ بیشتری عرضه می شود.

کاربردهای شکلات تخته ای در صنایع تولیدی

کاربردهای شکلات تخته ای در صنایع تولیدی

کاربردهای شکلات تخته ای در صنایع تولیدی بسیار ویژه و حائز اهمیت است. این شکلات که قابلیت تبدیل به یک سس شکلاتی محشر را دارد به عنوان روکش کاکائویی در سطح کیک ها و شیرینی های مختلف قرار داده می شود. در واقع، شکلات تخته ای سی بی اس که نام دیگر آن شکلات تخته ای پوششی است، سطوح شیرینی جات را به خوبی پوشش داده و یک بافت کاکائویی بی نظیر در آن‌ها ایجاد می کند.

برخی از تولیدکنندگان نیز این شکلات را خرد کرده و به تکه هایی در اندازه های مختلف تبدیل می کنند. این تکه های کاکائویی به عنوان یک ماده تزیینی در محصولات مختلف بکار گرفته می شود. بنابراین شکلات تخته ای را می توان به چند روش به کار برد. همچنین مصارف شکلات تخته ای در صنایع تولیدی محدود به مدل کاکائویی نمی شود و شما می توانید با بهره گیری از شکلات تخته ای وانیلی و میوه ای طعم و جلوه زیبایی در محصولات خود ایجاد کنید.

فروش انواع شکلات تخته ای با قیمت عمده

فروش انواع شکلات تخته ای با قیمت عمده

فروش انواع شکلات تخته ای با قیمت عمده در کارتن های ۱۲ کیلویی در حال اجرا است. این شکلات در 3 تخته بزرگ به وزن 4 کیلو بسته بندی شده و داخل کارتن های استاندارد قرار می گیرد. بنابراین فروش هر یک از مدل های شکلات تخته ای در کارتن های مستحکمی انجام گرفته و با باربری قیمت مناسب به موقعیت خریداران ارسال می شود.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا