پودر کاکائوپودر کاکائو هلندی

عرضه پودر کاکائو هلندی | فروش ویژه | code GT 50

 

پودر کاکائو یکی از محصولات غذایی پرمصرف در کشور محسوب می‌شود. این پودر از دانه‌ها درخت کاکائو تهیه می‌گردد و دارای انواع و برندهای مختلفی می‌باشد. از این پودر در تولید محصولات غذایی مختلفی مانند شکلات، شیرینی، کیک، کلوچه، دسر، بستنی، لبنیات و… استفاده می‌شود. در ایران تولید این محصول محدود است به همین دلیل بیشتر پودر کاکائو مصرفی کارخانه‌ها از طریق واردات تأمین می‌شود. واردات پودر کاکائو از طریق کشورهای متعددی صورت می‌گیرد. کشور هلند یکی از تولیدکنندگان و صادرکنندگان پودر کاکائو مرغوب محسوب می‌شود. بازرگانی سورن برندهای پرفروش پودر کاکائو هلندی فروش ویژه را در اختیار مشتریان در سراسر ایران قرار می‌دهد.

 

معرفی بیشتر انواع پودر کاکائو

انواع پودر کاکائو

همان‌طور که گفته شد پودر کاکائو دارای انواع و برندهای مختلفی هستند. این پودر به دو نوع کلی نچرال و آلکالایز تقسیم می‌شود. پودر کاکائو نچرال با نام پودر کاکائو طبیعی نیز شناخته‌شده است. این پودر دارای رنگی روشن است و هیچ ماده افزودنی به آن اضافه نشده است. پودر کاکائو آلکالایز با نام‌های پودر کاکائو تیره، پودر کاکائو قلیایی و پودر کاکائو فرآوری شده نیز شناخته‌شده است. این پودر در طی مراحل تولید حرارت داده می‌شود و به آن ماده افزودنی اضافه می‌گردد. رنگ این پودر کاکائو تیره‌تر است و از طعم و عطر ملایم‌تری برخوردار می‌باشد. می‌توان انواع پودر کاکائو آلکالایز و طبیعی را از مراکز فروش پودر کاکائو هلندی فروش ویژه خریداری کرد.

برخی از برندهای معتبر پودر کاکائو هلندی

پودر کاکائو هلندی

پودر کاکائو هلندی نیز دارای دو نوع طبیعی و آلکالایز است. این پودر دارای برندهای معروفی می‌باشد. برخی از برندهای معتبر پودر کاکائو هلندی کارگیل و بنسروپ هلندی است. این برند بیشتر درزمینهٔ تولید پودر کاکائو آلکالایز فعالیت می‌کند. پودر کاکائو کارگیل از درجه کیفی بالایی برخوردار است و دارای رنگی تیره و طعم و عطری بی‌نظیر می‌باشد. می‌توان پودرهای کارگیل را از مراکز فروش پودر کاکائو هلندی فروش ویژه با کمترین قیمت خریداری کرد.

لیست قیمت پودر کاکائو هلندی

لیست قیمت پودر کاکائو هلندی

هزینه‌های تولید در کشور هلند بالاست. همچنین پودرهای کاکائو این کشور از کیفیت بالایی برخوردارند. به همین دلیل قیمت پودر کاکائو هلندی بیشتر از پودرهای کاکائو ترکیه‌ای و آفریقایی است. البته میزان قیمت این محصول با توجه به برند، نوع پودر کاکائو و بسته‌بندی متفاوت است. برای اطلاع از لیست قیمت پودر کاکائو هلندی می‌توانید به سایت‌های فروش آنلاین پودر کاکائو مراجعه نمایید.

پودر کاکائو هلندی فروش ویژه

پودر کاکائو هلندی فروش ویژه

بازرگانی سورن یکی از مراکزی است که درزمینهٔ عرضه پودر کاکائو هلندی فروش ویژه فعالیت می‌کند. این مجموعه انواع برندهای پودر کاکائو هلندی را به‌صورت عمده و با کمترین قیمت به فروش می‌رساند. جهت ثبت سفارش با واحدtv فروش در ارتباط باشید.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا